Middelijk 305961 EL HorstMolenveld
€ 359.000 k.k.
- 141 m²wonen
- 113 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerGeweldige ''drive in'' woning met energielabel A
Omschrijving
WONEN MET RUIMTE, LICHT EN VRIJ UITZICHT, IN EEN KINDVRIENDELIJKE BUURT OP EEN TOPLOCATIE
Zoekt u een ruime, goed ingedeelde gezinswoning waarbij u iedere ochtend wakker wordt met vrij uitzicht op groen, en toch op fietsafstand van alle voorzieningen woont? Dan verdient de Middelijk 30 in Horst zeker uw aandacht.
Deze sfeervolle tussenwoning biedt met drie volwaardige woonlagen een gebruiksoppervlakte van maar liefst 141 m². De woning is functioneel ingedeeld, licht en biedt opvallend veel flexibiliteit, ideaal voor een gezin, maar ook voor een thuiswerker die rust en ruimte zoekt.
BEGANE GROND | Multifunctioneel en direct bruikbaar
Bij binnenkomst via de entree bevindt u zich in een ruime hal met meterkast. De begane grond telt twee multifunctionele ruimtes die direct van waarde zijn. De inpandige berging/bijkeuken (ca. 15 m²) is voorzien van witgoedaansluitingen en biedt volop opbergruimte, een echte pre in het dagelijks gebruik. Aan de achterzijde bevindt zich een tuinkamer (ca. 13 m²) die nu als hobbyruimte dienstdoet, maar ook uitstekend geschikt is als thuiskantoor, speelkamer of extra slaapkamer. Vanuit hier stapt u direct de achtertuin in. De woning beschikt over drie separate toiletten, waarvan een zich op de begane grond bevindt.
EERSTE VERDIEPING | Het kloppend hart van de woning
De eerste verdieping vormt de kern van het woonleven. De doorzon woonkamer is dankzij grote raampartijen aan zowel voor- als achterzijde bijzonder licht. Aan de voorzijde geniet u vanuit de moderne open keuken van een onbelemmerd, groen uitzicht op het aangrenzende plantsoen met speeltuin, pal voor de deur, maar zonder de drukte. De keuken is praktisch ingedeeld in een U-opstelling met voldoende werkblad- en kastruimte en is voorzien van de nodige inbouwapparatuur. Aan de achterzijde geeft de woonkamer toegang tot het balkon, dat uitkijkt over de eigen achtertuin. Ook op deze verdieping bevindt zich een separate toiletruimte.
TWEEDE VERDIEPING | Drie slaapkamers en eigen badkamer
Op de bovenste woonlaag bevinden zich drie lichte slaapkamers van respectievelijk ca. 12 m², 11 m² en 6 m². De ruimste slaapkamer aan de voorzijde heeft eveneens vrij uitzicht op het groen. De badkamer is modern en functioneel ingericht met douche en wastafel. Op de overloop is een handige berging aanwezig, evenals een derde separate toiletruimte, een comfort dat gezinnen dagelijks weten te waarderen. Eveneens is op deze verdieping een airco geïnstalleerd.
TUIN EN BUITENLEVEN
De achtertuin is onderhoudsvriendelijk aangelegd en biedt prettig buitenleven. De aluminium overkapping grenst direct aan de woning, waardoor u al vroeg in het voorjaar en tot laat in het seizoen buiten kunt zitten, ook bij wisselend weer. Achter in de tuin staat een houten berging voor extra opslag van fietsen of tuingereedschap.
LIGGING EN OMGEVING
De woning ligt in een rustige, kindvriendelijke woonwijk van Horst, op loop- en fietsafstand van het gezellige centrum met zijn winkels, horecagelegenheden en scholen. Speeltuin 'Ös Huxske' bevindt zich letterlijk op de stoep, een grote plus voor jonge gezinnen.
De aansluiting op de A73 (richting Venlo of Nijmegen) is snel en eenvoudig bereikbaar, wat de woning ook voor woon-werkverkeer aantrekkelijk maakt.
BIJZONDERHEDEN
Gebruiksoppervlakte woning: 141 m²
Energielabel A
10 zonnepanelen
Airconditioning op 2e verdieping
Bruto vloeroppervlak: 185 m²
Diepe achtertuin (12m)
Drie woonlagen, 3 slaapkamers (mogelijkheid tot 4)
Drive-in met inpandige berging/bijkeuken (ca. 15 m²)
Balkon aan de achterzijde + overdekte overkapping in tuin
Drie aparte toiletruimtes, één op iedere verdieping
Grotendeels kunststof kozijnen met isolerende beglazing
Vrij uitzicht op aangrenzend groenplantsoen
Nabij centrum Horst en uitvalswegen (A73)
Eigen parkeerplaats voor de deur
WAAROM DEZE WONING?
Deze woning past perfect bij:
- Gezinnen die extra leefruimte zoeken
- Thuiswerkers die een aparte werkplek willen
- Kopers die een woning zoeken met meerdere gebruiksmogelijkheden
BELEEF HET ZELF
Bent u benieuwd naar de mogelijkheden? Plan een bezichtiging (bij voorkeur via Funda) en ervaar zelf de ruimte, het licht en het uitzicht van de Middelijk 30.
Neem contact op met Klasens Advies voor meer informatie of een afspraak.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 359.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.546
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning (drive-in woning)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1976
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 141 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 26 m²
- Externe bergruimte
- 1 m²
- Perceel
- 113 m²
- Inhoud
- 500 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 3 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HORST N 922
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 113 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 60 m² (12,00 meter diep en 5,00 meter breed)
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
2.052x
Bekeken
13x
Bewaard
11-5-2026
Op Funda
Buurt

Molenveld
Horst- Inwoners
- 2.620
- Gezin met kinderen
- 31%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.163
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.