Verkocht
- 333 m²wonen
- 776 m²perceel
- 10slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 25 april 2025
- Verkoopdatum
- 6 juni 2025
- Looptijd
- 6 weken
Omschrijving
Een woning met de allure en uitstraling van een villa! Zeer fraai en royaal gebouwd met unieke kenmerken in de architectuur en verrassend veel ruimte in het pand (ruim 1.200 m³ en 333 m² woonoppervlakte). Een woning die geen tweede kent in deze omgeving. Je zult verrast zijn door de grootte, de vrijheid rondom en de degelijke bouwstijl en kwaliteit. En de rondom fraai aangelegde tuin met meerdere terrassen biedt je ook optimale privacy waar je heerlijk van zowel zon als schaduw kunt genieten.
Van oorsprong gebouwd als woning met praktijkruimte en tot een aantal jaren geleden altijd als zodanig in gebruik gebleven. Zo is het pand nu uitermate geschikt voor iedereen die vooral veel ruimte wil hebben, of voor een ondernemer die zijn bedrijf graag bij huis heeft. En over de bovenverdieping hoeven we al helemaal niets toe te voegen, daar ben je aangenaam verrast door de ruimte! Zeer geschikt om er een kangoeroe/mantelzorgwoning van te maken, mede door een eigen ingang.
Indeling:
De entree is aan de kant van het erf. Als je in de hal staat, zie je als eerste het fraaie trappenhuis met vide en de hardhouten trap. Aan de linkerzijde de toiletruimte. Vervolgens lopen we rechtsaf de eetkamer in, hiervandaan loop je door de riante woonkamer in. Een prachtige ruimte die gericht is op de tuinzijde. De openslaande deuren in de zijgevel geven toegang tot een van de terrassen aan de zijkant en de voorzijde. Hier kan je heerlijk met je kopje koffie buiten zitten, genieten van de zon en al het fraaie groen in de tuin. De woonkeuken is voorzien van een degelijk meubel in hoekopstelling voorzien van enige apparatuur. Vanuit de woonkeuken loop je zo de bijkeuken in met de opstelling voor de wasmachine en droger.
Terug in de hal loop je door naar de voormalige praktijkruimte. Vier afzonderlijke ruime ruimtes allen toegankelijk vanuit de gang en ook nog 1 afzonderlijk toilet. Dit is een ideaal huis voor mensen samen die graag alles op de begane grond willen hebben en voor gezinnen met grotere kinderen, kinderen die hun eigen ruimte in huis willen “claimen”. Zeer geschikt om er een kangoeroe/mantelzorgwoning woning van te maken, mede door een eigen ingang.
1e Verdieping:
Voor zover je op de begane grond nog niet onder de indruk was, dan gaat dat hier wel gebeuren. De overloop met vide is uiteraard het centrale middelpunt. Er zijn drie grote slaapkamers aan de linkerzijde van de woning waarvan er twee aan de achterzijde liggen en de ouderslaapkamer aan de tuinzijde. De ouderslaapkamer heeft ook toegang tot een balkon met zicht op de fraaie tuin. Vanaf de overloop heb je toegang tot een afzonderlijke douche, een toilet en de badkamer met ligbad en wastafel. De ruimte met opstelling van de c.v.-installatie is toegankelijk vanuit de badkamer en heeft veel praktische bergruimte.
Aan de rechterzijde van de woning tref je nog eens drie grote slaapkamers met dakkapel en veel praktische bergruimte, een van de slaapkamers heeft eveneens een vaste wastafel.
Aanvaarding in overleg.
Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in.
Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars in Houten vindt u op Funda.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 1.250.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.754
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Villa, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1981
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 333 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Externe bergruimte
- 21 m²
- Perceel
- 776 m²
- Inhoud
- 1.230 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 11 kamers (10 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, wastafel, en douche
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering en glasvezelkabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel en gasboiler
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2005, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HOUTEN A 4117
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 776 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Tuin rondom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande houten garage
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
12.971x
Bekeken
129x
Bewaard
25-4-2025
Op Funda
Buurt

Hoeven
Houten- Inwoners
- 1.735
- Gezin met kinderen
- 25%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.375
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




