Verkocht
Landouwen 456852 GJ HuissenZilverkamp 2e fase-Rietbaan
€ 349.000 k.k.
- 86 m²wonen
- 132 m²perceel
- 2slaapkamers
- Benergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 19 september 2025
- Verkoopdatum
- 20 oktober 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Zoek je een rustige woonomgeving en een niet te groot huis met privacy? Dan is deze lieflijke tussenwoning aan de parkachtige rand van de Zilverkamp en aan het rustige woonerf van de Landouwen wellicht jouw nieuwe huis!
Het huis kenmerkt door de ligging van veel groen en water aan de achterzijde, waardoor je een enorme vrijheid zult ervaren. Verder heeft het huis een speelse indeling en een mooie ruimtelijke verhouding, waardoor je alle ruimtes goed kunt benutten. Zien we je binnenkort voor een bezichtiging aan de landouwen 45 in Huissen? Je bent harte welkom!
Bouwjaar: 1977
Woonoppervlak: 85,9m²
Perceeloppervlak: 132m²
Indeling
Begane grond:
entree/ hal met moderne wc v.v. een fonteintje, woonkeuken met een moderne keukeninrichting v.v. inbouwapparatuur zoals koelkast, oven, afwasmachine, inductiekookplaat en afzuigkap.
De keuken (18m²) heeft een open verbinding met een study (6m²) en met de tuingerichte woonkamer (21m²), die opvalt door de grote en hoge raampartijen en het hoge plafond. Tussen de woonkamer en de keuken is een ruime bergkast, waar de cv-ketel geplaatst is.
Een vaste trap in de woonkamer leidt naar de eerste verdieping en via een deur loop je de (gedeeltelijk overdekte) achtertuin in.
1e verdieping:
Een leuk effect op de overloop ervaar je door de aanwezige vide. Een vide is een open ruimte in een huis die twee of meer verdiepingen verbindt, doordat een deel van een verdiepingsvloer is weggelaten. Deze open structuur zorgt voor een luchtige, ruimtelijke sfeer, meer lichtinval en een zichtlijn tussen de verschillende niveaus van de woning.
Op deze verdieping vind je verder een nette badkamer en 2 grote slaapkamers van 12m². Beide slaapkamers hebben via een deur verbinding met een balkon aan de voorzijde van het huis.
De badkamer is klein maar fijn: er is een inloopdouche, een wastafelmeubel en een tweede wc.
Buitenruimte:
Je hebt geluk: het huis heeft namelijk een voor- én achtertuin. De achtertuin is zonnig omdat deze op het zuidwesten ligt en grenst aan openbaar groen en water, zodat je een enorme vrijheid ervaart!
Buiten (aan de voorkant) is een aangebouwde stenen berging. Ideaal voor je wasmachine, fietsen en gereedschap.
Algemeen
- Parkachtige ligging met wandelpaden en gezellige plekje om over het water uit te kijken
- Verwarming en warm water verlopen via een cv-combiketel (2009)
- Muur-, dak – en glasisolatie
- Energielabel B
- Mocht je meer ruimte willen, dan zijn er uitbouwmogelijkheden, zoals uitbouw van de woonkamer en ombouwen van de study tot een slaapkamer.
- De ervaring leert dat een koper graag inzicht wenst in de bouwkundige staat van een woning met een wat oudere leeftijd. Daarom is er reeds een bouwkundig rapport opgesteld door een onafhankelijk bureau. Dit rapport heeft de bedoeling om een indicatie van de kosten van het noodzakelijk onderhoud te geven, maar er kunnen geen rechten aan worden ontleend.
- Vanuit je woning ben je snel op weg naar je werk, school of bij vrienden. De bushalte zit namelijk om de hoek. Alle winkels zijn binnen handbereik, omdat op loopafstand een klein winkelcentrum is.
Tot slot
Uitgebreide info over deze woning vind je op de unieke, eigen website! Download de brochure op Funda
voor de link naar de website, waar je alle gegevens en stukken van het huis kunt vinden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 349.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.058
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1977
- Soort dak
- Lessenaardak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 86 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Perceel
- 132 m²
- Inhoud
- 250 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom
Kadastrale gegevens
- HUISSEN H 903
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 121 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- HUISSEN H 3613
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 11 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg, aan water en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 39 m² (7,00 meter diep en 5,50 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
5.090x
Bekeken
76x
Bewaard
19-9-2025
Op Funda
Buurt

Zilverkamp 2e fase-Rietbaan
Huissen- Inwoners
- 1.080
- Gezin met kinderen
- 23%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.695
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




