Bachlaan 51272 EJ HuizenSijsjesberg
€ 1.495.000 k.k.
- 196 m²wonen
- 771 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerVilla met master bedroom en doorlopende en-suite op de begane grond!
Omschrijving
VRIJSTAAND en GELIJKVLOERS WONEN in de GEWILDE WOONOMGEVING de SIJSJESBERG, met ZELFSTANDIGE MULTIFUNCTIONELE RUIMTE op een ZONNIG ROYAAL PERCEEL van 771M²
Masterbedroom en luxe en-suite badkamer op de begane grond | Multifunctionele ruimte met eigen privé entree | Overkapping 26 m² met zonwering direct aan huis | Gehele dag zon, gelegen op het zuiden | Meerdere terrassen | Parkeren op eigen terrein
Op een zonnig perceel van maar liefst 771 m² staat deze veelzijdige vrijstaande woning waar ruimte en privacy perfect samenkomen.
De woning is ideaal voor wie gelijkvloers wil wonen én behoefte heeft aan een zelfstandige multifunctionele ruimte aan huis.
Binnen en buiten is er volop leefruimte, terwijl de indeling zorgt voor rust en flexibiliteit.
De highlights in één oogopslag
- Gelijkvloers wonen dankzij masterbedroom en luxe en-suite badkamer op de begane grond
- Zelfstandige multifunctionele ruimte met eigen entree voor klanten
- Overkapping direct aan de woning - comfortabel buitenleven in elk seizoen
- Meerdere terrassen rondom: altijd zon of schaduw
- Ruime en lichte woonkamer met openslaande deuren
- Zonnige tuin rondom met veel privacy en groen
- Parkeren op eigen terrein
Wonen zoals u wilt
Deze woning biedt een ideale combinatie van comfortabel wonen en praktisch werken aan huis. De royale uitbouw maakt volledig gelijkvloers wonen mogelijk.
Het souterrain is ingericht als zelfstandige praktijkruimte en heeft een eigen ingang, waardoor cliënten niet door de woning hoeven.
De tuin is rondom aangelegd en voorzien van meerdere terrassen.
In combinatie met de overkapping direct aan huis ontstaat een fijne buitenruimte waar u het hele jaar door kunt genieten – van een zonnige ochtend tot een schaduwrijke zomeravond.
LOCATIE
- Gelegen in de geliefde woonwijk Sijsjesberg
- Nabij basisscholen, sportvoorzieningen en zwembad Sijsjesberg
- Op korte afstand van het gezellige centrum van het Oude Dorp
- Direct nabij bos- en natuurgebieden
- Goede bereikbaarheid richting A1
INDELING
SOUTERRAIN / PRAKTIJKRUIMTE
- Zelfstandige multifunctionele ruimte (ca. 20 m²) met daglicht
- Eigen privé entree vanaf buiten, ideaal voor klanten
- Via vaste trap ook bereikbaar vanuit de woning
- Extra bergruimte en cv-opstelling
- Het souterrain kan perfect dienen als manvace, speelkamer voor de kinderen, werk- of praktijkruimte of extra opslag.
BEGANE GROND
- Royale entree met toilet en meterkast
- Lichte woonkamer met allesbrander en openslaande deuren naar het terras en de achtertuin
- Moderne keuken in hoek-opstelling voorzien van diverse inbouwapparatuur
- Eethoek met directe toegang tot het terras en de achtertuin
- Werkkamer met dubbele openslaande deuren naar de achtertuin
- Masterbedroom met openslaande deuren naar de voortuin
- Aparte wasruimte
- Luxe en-suite badkamer met douche, wastafelmeubel met spiegel en kasten, toilet én sauna
EERSTE VERDIEPING
- Trappenhuis met karakteristiek glas-in-lood raam
- Drie slaapkamers
- Badkamer met ligbad, douche, toilet en wastafelmeubel
ZOLDER
- Royale bergzolder bereikbaar via een vlizotrap
BUITEN
- Royale zonnige tuin rondom
- Meerdere terrassen verspreid over de tuin
- Ruime overkapping 26 m² direct aan de woning – waardoor u het hele jaar door comfortabel kunt genieten van het buitenleven.
- De overkapping is volledig afsluitbaar voor extra comfort en veelzijdig gebruik - een verlengstuk van de leefruimte.
- Sfeervolle fireplace achterin de tuin
- Parkeren op eigen terrein
- Oplaadpunt elektrische auto
- Buitenverlichting
- Veel privacy en groen
KENMERKEN
- Perceeloppervlakte: 771 m²
- Woonoppervlakte: 196 m²
- Overige inpandige ruimte: 19 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte (overkapping): 26 m²
- Externe bergruimte (berging): 8 m²
BIJZONDERHEDEN
- Vrijstaande woning op royaal perceel
- Volledig gelijkvloers wonen mogelijk
- Praktijk of kantoor aan huis met zelfstandige toegang
- Alarminstallatie
- Rustige ligging in populaire woonomgeving
- Nabij natuur, voorzieningen en uitvalswegen
Uw nieuwe thuis én werkplek
Deze woning biedt een zeldzame combinatie van ruimte, comfort en multifunctionaliteit.
Gelijkvloers wonen, werken aan huis en genieten van een zonnige tuin met volop privacy – hier kan het allemaal.
Een bezichtiging laat pas echt zien hoeveel mogelijkheden deze woning te bieden heeft.
Vraagprijs: € 1.495.000,- k.k.
Aanvaarding: in overleg.
Neem contact op met KAPPELLE MAKELAARS HUIZEN voor meer informatie of een bezichtiging.
- Vraagprijs
- € 1.495.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.628
- Bouwjaar
- 1959
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 196 m²
- Overige inpandige ruimte
- 19 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 26 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 771 m²
- Inhoud
- 792 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Sauna, 2 douches, 2 toiletten, 2 wastafelmeubels, en ligbad
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, sauna, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- HUIZEN B 6247
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 771 m²
Populariteit
4.939x
Bekeken
75x
Bewaard
31-3-2026
Op Funda
Buurt

Sijsjesberg
Huizen- Inwoners
- 635
- Gezin met kinderen
- 46%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.