Type A (Bouwnr. A01)4561 HulstBinnenstad

Kaart
  • 2
  • A++
Wat worden mijn maandlasten?

Bekijk alle 3 beschikbare woningen van dit type in project

Het Havenhuis

Omschrijving

Type A Dit prachtige hoekappartement, gelegen op de eerste verdieping in het complex "Havenhuis" biedt alles wat je nodig hebt voor een heerlijk leven in het hart van Hulst. De ruime woonkamer en keuken bieden nog volop indelingsmogelijkheden. Het appartement beschikt over twee slaapkamers en een badkamer. Daarnaast is het gehele complex all-electric en daarmee volledig gasloos. Het appartementencomplex wordt uitstekend geïsoleerd en gebouwd conform de laatste duurzaamheidsnormen. Bij de bouw en afwerking wordt gebruikgemaakt van hoogwaardige kwaliteitsmaterialen, wat bijdraagt aan een duurzame, comfortabele en luxe woonbeleving. Alle appartementen worden voorzien van een individuele warmtepomp die zorgt voor ventilatie, verwarming, warm tapwater én topkoeling, om zo een optimaal woonklimaat voor de bewoners te garanderen. Kenmerken: • Zicht op de Vesting • Riante buitenruimte • Gedeelde daktuin • Aantal slaapkamers 2 • Aantal badkamers 1 • Inclusief sanitair en tegelwerk • Exclusief parkeerplaats in de parkeergarage

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 519.950 vrij op naam
Vraagprijs per m²
€ 5.148

Bouwjaar
2027

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
ca. 101 m²
Inhoud
263 m³

Indeling

Aantal kamers
3 kamers (2 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
1 woonlaag
Voorzieningen
Balansventilatie, glasvezelkabel, en lift
Gelegen op
1e woonlaag

Soort parkeergelegenheid
Betaald parkeren, op afgesloten terrein, op eigen terrein, openbaar parkeren en parkeervergunningen

Populariteit

0x

Bekeken

0x

Bewaard

13-3-2026

Op Funda

Buurt

Binnenstad

Hulst
Inwoners
8.550
Gezin met kinderen
14%
Gem. vraagprijs / m²
€ 2.837

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.