Nieuw
Dullaertstraat 41-A4561 KA HulstPuienput
€ 739.000 k.k.
- 248 m²wonen
- 492 m²perceel
- 4slaapkamers
- A+++energielabel
BlikvangerRoyaal wonen in je eigen nieuwbouwvilla
Omschrijving
Zorg dat je Ready bent voor wonen op topniveau in Hulst! Geen lange wachttijden, geen bouwstress en geen eindeloze keuzes meer maken… deze splinternieuwe vrijstaande villa is volledig instapklaar en biedt alles wat je zoekt: luxe, (heel veel) ruimte met 248 m² aan woonoppervlakte, duurzaamheid én comfort. Hier geniet je van alle voordelen van nieuwbouw, maar dan direct beschikbaar.
Deze woning is gebouwd met oog voor kwaliteit en toekomstbestendig wonen. Denk aan een hoogwaardige afwerking, uitstekende isolatie, triple beglazing, een warmtepomp, mechanische afzuiging, airco’s en vloerverwarming, wat allemaal resulteert in een energielabel A+++. Dankzij de royale opzet en slimme indeling is dit een perfecte woning voor gezinnen, thuiswerkers of iedereen die houdt van modern wonen met veel leefruimte.
De ligging maakt het plaatje compleet. Je woont hier in een rustige en kindvriendelijke woonwijk, terwijl het gezellige centrum van Hulst met zijn winkels, horeca en voorzieningen op korte afstand ligt. Ook scholen, sportverenigingen en supermarkten zijn eenvoudig bereikbaar. Dankzij de gunstige ligging nabij de Belgische grens sta je bovendien zo in steden als Antwerpen en Gent.
Indeling
De woning is instapklaar, waarbij je alleen nog maar de keuken hoeft te kiezen en de woning mag inrichten. Middels impressies in onze afbeeldingen laten we graag zien hoe je dat kan doen!
Via de ruime entreehal betreed je de woning en valt direct de moderne en lichte uitstraling op. Deze entreehal laat de kwaliteit van de woning zien met strak gestucte muren, een betonnen trap met massief eikenhouten treden en inbouwverlichting. De hal biedt verder nog plaats voor het moderne toilet, de uitgebreide meterkast en een garderobekast. Vervolgens betreden we de royale woonkamer, waarbij je profiteert van grote raampartijen waardoor het daglicht prachtig naar binnen valt. Hier creëer je moeiteloos een sfeervolle zithoek én een royale eethoek voor lange avonden tafelen met familie en vrienden.
De open keuken biedt alle ruimte om jouw droomkeuken te realiseren. Modern, landelijk of juist strak design? Hier bepaal jij zelf de uitstraling van het hart van de woning. Het leidingwerk is al zo voorzien dat je hier een prachtig kookeiland kan creëren.
Aansluitend aan de woonkamer (en de entreehal) bevindt zich een extra kamer die perfect gebruikt kan worden als thuiskantoor, speelkamer of logeerkamer. Daarnaast beschikt de woning over een praktische bijkeuken met witgoedaansluitingen, de warmtepomp en extra opbergruimte.
Ook aan praktisch comfort is gedacht met een ruime garage, voorzien van een elektrische deur. Op de twee opritten is bovendien voldoende plaats voor meerdere auto’s.
Eerste verdieping
De fraaie trap brengt je naar de eerste verdieping. Hier bevinden zich drie royale slaapkamers met een moderne en luxe uitstraling.
De ouderslaapkamer beschikt over een eigen badkamer voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Daarnaast geniet je hier van een praktische inloopkast.
De twee overige slaapkamers zijn eveneens ruim opgezet en dankzij de grote ramen heerlijk licht. De royale tweede (hoofd-)badkamer is stijlvol afgewerkt en voorzien van een dubbele wastafel, een royale dubbele inloopdouche, een heerlijk ligbad en een toilet.
Tweede verdieping
De tweede verdieping biedt nog eens verrassend veel extra ruimte. Ook deze verdieping is te bereiken middels de robuuste trap. Ideaal te gebruiken als extra slaapkamer, hobbyruimte, fitnessruimte of thuiskantoor. Hier heb je alle vrijheid om deze verdieping volledig naar eigen wens in te richten. Tevens is hier de mechanische afzuigingsunit geplaatst. Deze is voorzien van CO² detectie, wat inhoud dat het de woning optimaal ventileert.
Tuin
De tuin biedt volop mogelijkheden om een heerlijke buitenruimte te creëren. Zie jij jezelf hier al genieten van een zonnig terras, een buitenkeuken of een gezellige loungehoek? Het aangelegde terras en de dubbele oprit ligt volledig op een dikke laag stabilisé, waardoor je nooit last hebt van verzakking en onkruid. De wachtbuizen aan de voorzijde zijn voorzien voor diverse elektra aansluitingen, zoals een laadpaal of een elektrische poort.
Bijzonderheden
• Energielabel A+++ (nog een extra plus erbij te krijgen door het plaatsen van zonnepanelen). Hierdoor krijg je tevens aanvullende korting op de hypotheekrente.
• Een verbazingwekkende woonoppervlakte van 248 m² (exclusief garage)
• Volledig instapklaar, waarbij de keuken naar eigen smaak nog te plaatsen is
• Voorzien van uitstekende isolatie
• Triple beglazing
• Warmtepomp met vloerverwarming én koeling
• Airconditioning
• Royale garage met elektrische deur
• Dubbele oprit
• Rustige en kindvriendelijke woonwijk
• Nabij centrum van Hulst en de Belgische grens
Zorg dat je Ready bent om deze moderne droomwoning zelf te ervaren. Neem snel contact op met Ready Vastgoed voor een bezichtiging!
Via de rode knop ‘breng een bod uit’ op de website van Ready Vastgoed komt u terecht in ons eerlijk bieden platform. Hier kunt u eerst alle aanvullende documentatie inzien en heeft u interesse, dan kunt u ook hier eenvoudig en op een eerlijke manier een bod uitbrengen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 739.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.980
- Bouwjaar
- 2024
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 248 m²
- Overige inpandige ruimte
- 30 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Perceel
- 492 m²
- Inhoud
- 1.131 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Airconditioning en mechanische ventilatie
Kadastrale gegevens
- HULST F 4093
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 492 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, aan rustige weg en beschutte ligging
- Tuin
- Tuin rondom
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur, elektra en verwarming
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Bedrijfsruimte
- Kantoorruimte
- Niet aanwezig, wel mogelijk (inpandig)
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Puienput
Hulst- Inwoners
- 1.180
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.754
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.