Sfeervolle jaren '30 eengezinswoning in de geliefde Vogelbuurt van IJmuiden! Wonen in een rustige, groene wijk met alles binnen handbereik? Dat kan in deze charmante jaren ’30 woning aan de Leeuweriklaan! Deze goed onderhouden eengezinswoning beschikt over 4 slaapkamers, een knusse tuin, een fijn zonneterras én een ruime berging. Perfect voor gezinnen of thuiswerkers die net wat extra ruimte zoeken. Gelegen in de geliefde 'Vogelbuurt', direct tegenover een fraai aangelegde buurtmoestuin ‘Pacha Mamma’ – waar duurzaam leven en zorg voor de natuur centraal staan.
De ligging is ideaal: wandelparken, de Stadsschouwburg, speeltuintjes en zowel basis- als middelbare scholen bevinden zich op loopafstand. Op de fiets ben je binnen no-time in de duinen of op het strand. Ook qua bereikbaarheid zit je goed: de HOV-snelbus naar Haarlem stopt om de hoek en de uitvalswegen richting Amsterdam, Haarlem, Schiphol en Alkmaar zijn snel bereikbaar.
--> Meer informatie & foto’s via: leeuweriklaan2ijmuiden.nl
Indeling
Entree, gang, meterkast (11 groepen + 3 aardlekschakelaars), toilet, woonkamer met erker, moderne aangebouwde keuken v.v. diverse (inbouw)apparatuur waaronder koelkast, vaatwasser, oven, inductiekookplaat en afzuigkap, zwevend toilet met fonteintje, beschutte en zonnige achtertuin gelegen op het zuidwesten met aangebouwde berging en achterom.
1e verdieping
Overloop, vaste kast met c.v.-opstelling, toegang tot zonnig balkon/dakterras, aan achterzijde slaapkamer met kastenwand, overloop met bergkast, aan voorzijde nette badkamer v.v. ligbad, inloopdouche, dubbel wastafelmeubel en 2e toilet, middels vaste trap naar 2e verdieping.
2e verdieping
Overloop met bergkast, aan achterzijde slaapkamer, aan voorzijde ruime slaapkamer over de gehele breedte van de woning met 2 dakramen,
Goed om te weten
- 4 slaapkamers
- nagenoeg geheel v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas
- keuken vernieuwd 2024
- badkamer deels vernieuwd 2024
- platte dakbedekking woning 2023
- dakbedekking schuur 2021
- meterkast vernieuwd 2024
- gevelbekleding achterzijde 2025
- riolering PVC 2023
- c.v.-ketel Remeha betreft huur
- oplevering in overleg
- tip-> bekijk de uitgebreide presentatie via de brochure
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 409.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.895
Status
Verkocht onder voorbehoud
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1930
Specifiek
Gedeeltelijk gestoffeerd
Soort dak
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
105 m²
Gebouwgebonden buitenruimte
9 m²
Externe bergruimte
15 m²
Perceel
77 m²
Inhoud
345 m³
Indeling
Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, en toilet
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, en natuurlijke ventilatie
Energie
Energielabel
C
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas
Verwarming
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)