Nieuw
Dijkstraat 74485 AC KatsKats
€ 200.000 k.k.
- 75 m²wonen
- 230 m²perceel
- 3slaapkamers
- Eenergielabel
Omschrijving
Bent u op zoek naar een woning op een unieke plek waar rust, ruimte en een prachtig vrij uitzicht samenkomen? Dan is Dijkstraat 7 in Kats absoluut een woning die u gezien moet hebben. Deze karakteristieke woning ligt op een landelijke locatie met uitzicht over de Zeeuwse akkers en richting het water. Vanuit de omgeving ervaart u volop rust en natuur. De woning beschikt over meerdere slaapkamers, een diepe achtertuin, diverse bijgebouwen en authentieke elementen zoals houten vloeren, paneeldeuren en hoge plafonds. Een ideale basis voor wie op zoek is naar een woning met karakter en mogelijkheden.
Begane grond
Via de entree komt u binnen in de hal met meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit hier bereikt u de woonkamer. Deze sfeervolle ruimte is voorzien van een robuuste houten plankenvloer, plafonds met sierlijsten en grote raampartijen aan de voor- en achterzijde. Hierdoor valt veel natuurlijk licht naar binnen en ontstaat een prettige, open sfeer. De woonkamer biedt voldoende ruimte voor zowel een comfortabele zithoek als een royale eethoek.
Aansluitend bevindt zich de keuken in landelijke stijl. De keuken is uitgevoerd met crème kleurige kastfronten, houten werkbladen en lichte wandtegels in een speels patroon. Dankzij de praktische opstelling is er veel werk- en bergruimte aanwezig. Vanuit de keuken heeft u toegang tot de achtergelegen tussenruimte die leidt naar de badkamer en de tuin.
De badkamer is uitgevoerd met witte wandtegels en een donkere tegelvloer. Hier vindt u een inloopdouche met glazen wand, een wastafelmeubel en een toilet.
Eerste verdieping
De eerste verdieping beschikt over drie slaapkamers en een overloop met toegang tot de vlizotrap naar de zolder. Iedere slaapkamer heeft een eigen uitstraling en indeling. De grootste slaapkamer beschikt over een dakkapel, lichte wandafwerking en een warme laminaatvloer. De schuine kapconstructie zorgt hier voor extra sfeer.
Een tweede slaapkamer heeft een dakraam en opvallende blauwe wandafwerking, gecombineerd met een lichte vloer. De derde slaapkamer beschikt over grote raampartijen, vaste kastruimte en veel lichtinval. Dankzij de dakkapellen en dakramen voelen de kamers ruim en aangenaam aan.
Tweede verdieping
Via de vlizotrap bereikt u de zolderverdieping. Deze ruimte strekt zich uit over vrijwel de gehele breedte van de woning en wordt momenteel gebruikt als bergruimte. Ook bevindt zich hier de cv-opstelling.
Tuin
De achtertuin biedt veel privacy en mogelijkheden. Vanuit de tuin ervaart u het vrije gevoel van de landelijke omgeving, met veel groen en ruimte rondom de woning mede dankzij het grasveld grenzend aan de achtertuin. Direct achter de woning ligt een betegeld terras, gevolgd door een groen gazon en diverse volwassen beplanting. In het midden van de tuin staat een voormalig kippenhok met daarnaast een houten berging. Achter in de tuin bevindt zich nog een grote berging, deze heeft een stoere houten uitstraling met dubbele deuren, een betonnen vloer en volop ruimte voor opslag, hobby’s of het stallen van fietsen en gereedschap.
Bijzonderheden
• Landelijke ligging in het rustige dorp Kats
• Vrij uitzicht over groen, akkers en water
• Karakteristieke woning met authentieke elementen
• Houten vloerdelen en hoge plafonds in de woonkamer
• Drie slaapkamers op de eerste verdieping
• Zolder bereikbaar via vlizotrap
• Diepe achtertuin met veel privacy
• Royale houten berging en voormalig kippenhok aanwezig
• Woning met veel mogelijkheden voor modernisatie: de woning verkeert in matige tot slechte staat van onderhoud en wordt verkocht in de huidige staat (‘as is, where is’).
Bent u benieuwd naar de ruimte, de sfeer en de prachtige landelijke ligging van deze woning? Maak dan gerust een afspraak voor een bezichtiging en ontdek zelf de mogelijkheden van Dijkstraat 7 in Kats.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 200.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.667
- Bouwjaar
- 1950
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 75 m²
- Overige inpandige ruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 22 m²
- Perceel
- 230 m²
- Inhoud
- 289 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
Kadastrale gegevens
- KORTGENE O 263
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 230 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk, landelijk gelegen en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 156 m² (27,30 meter diep en 5,70 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
1.001x
Bekeken
48x
Bewaard
21-5-2026
Op Funda
Buurt

Kats
Kats- Inwoners
- 345
- Gezin met kinderen
- 22%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.