Nieuw
Koningin Wilhelminastraat 254481 AB Kloetinge (Gem. Goes)Kloetinge
€ 650.000 k.k.
- 184 m²wonen
- 549 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Stijlvol afgewerkte twee-onder-een-kapwoning met luxe keuken, maatwerk interieurbouw, royale leefruimtes, 14 zonnepanelen, hybride warmtepomp en een fraai aangelegde tuin in geliefd Kloetinge.
Deze verrassend ruime en uitstekend onderhouden woning combineert luxe, comfort en duurzaamheid op een fraaie manier. De woning is de afgelopen jaren hoogwaardig gemoderniseerd en voorzien van maatwerk interieurbouw, ingebouwde kasten en sfeervolle inbouwspots door vrijwel de hele woning. Een ideale gezinswoning waar ruimte en wooncomfort centraal staan.
Begane grond
De moderne hal met stijlvolle glazen deur biedt toegang tot het toilet en de leefruimte.
Dankzij de royale indeling biedt de woning volop leefruimte. Aan de voorzijde bevindt zich het sfeervolle eetgedeelte met veel lichtinval en stijlvolle open haard, direct grenzend aan de luxe open keuken met kookeiland. De keuken is uitgerust met hoogwaardige inbouwapparatuur uit 2025, waaronder een inductiekookplaat, Quooker, inbouw koffiemachine, koel-vriescombinatie, separate vriezer en geïntegreerde afzuiging. De maatwerk kastenwand zorgt voor veel praktische bergruimte.
De uitgebouwde woonkamer aan de achterzijde is ruim en licht dankzij de grote schuifpuien voorzien van glas met uitzicht op de fraai aangelegde achtertuin. De moderne Boley gashaard is fraai geïntegreerd in het interieur en zorgen voor extra sfeer.
Aansluitend bevindt zich de royale inpandige berging/bijkeuken met witgoedaansluitingen, maatwerk kastruimte en directe toegang tot de tuin.
De begane grond is deels voorzien van comfortabele vloerverwarming.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers, waarvan 1 voorzien van balkon, met vaste kastruimte en een complete badkamer met inloopdouche en stijlvol wastafelmeubel. Daarnaast is er een separate toiletruimte.
Tweede verdieping
De tweede verdieping, bereikbaar met een vaste trap, beschikt over een ruime derde slaapkamer en praktische bergruimte achter de knieschotten.
Buitenruimte
De circa 25 meter diepe achtertuin vormt een absoluut pluspunt van deze woning. De tuin biedt veel privacy en beschikt over meerdere terrassen, groene borders, volwassen beplanting en een vrije achterom. Hierdoor is er altijd een fijne plek in de zon of schaduw te vinden.
Ook technisch is de woning uitstekend verzorgd met HR++ beglazing, dakisolatie, een hybride warmtepomp (Intergas Hybrid HR ECO, 2023) en 14 zonnepanelen uit 2023.
Kloetinge is een geliefd dorp direct naast Goes, met diverse voorzieningen zoals winkels, scholen, sportverenigingen en horeca in de directe omgeving. Ook het centrum van Goes, het NS-station en de A58 zijn snel bereikbaar. De combinatie van dorpse rust, veel groen en de nabijheid van stedelijke voorzieningen maakt Kloetinge tot een bijzonder aantrekkelijke locatie voor mensen die comfortabel en centraal willen wonen.
Bijzonderheden
• Bijzonder hoogwaardig afgewerkt
• Woonoppervlakte circa 184 m²
• 3 ruime slaapkamers
• Luxe keuken met kookeiland
• Hoogwaardige inbouwapparatuur gedeeltelijk vernieuwd in 2025
• Volledig voorzien van maatwerk interieurbouw
• Open haard én moderne Boley gashaard
• Vloerverwarming op de begane grond (deels)
• Hybride warmtepomp (2023)
• 14 zonnepanelen (2023)
• HR++ beglazing en dakisolatie
• Diepe achtertuin met vrije achterom
• Gelegen in geliefd Kloetinge
• Oplevering in overleg (indicatie circa 6 maanden)
Bent u op zoek naar een instapklare woning waar luxe, sfeer en duurzaamheid perfect samenkomen? Dan is deze woning zeker een bezichtiging waard, zodat u zelf het comfort en de mogelijkheden kunt ervaren die deze woning te bieden heeft.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 650.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.533
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1956
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 184 m²
- Overige inpandige ruimte
- 15 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Perceel
- 549 m²
- Inhoud
- 706 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, mechanische ventilatie, schuifpui, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas Hybrid HR ECO (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- KLOETINGE A 2193
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 549 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Beschutte ligging, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 275 m² (25,00 meter diep en 11,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordwesten
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Kloetinge
Kloetinge (Gem. Goes)- Inwoners
- 1.550
- Gezin met kinderen
- 29%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.442
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?