Unieke kans! Woning met grote schuur en mogelijkheden, 1.005 m2 grond
Omschrijving
KANAALDIJK 266 KOEDIJK- MAAK HIER UW DROOMPLEK VAN!
Op een werkelijk schitterende plek, direct aan het Noordhollands Kanaal, staat deze vrijstaande voormalige tuinderswoning uit 1914. Een huis met historie, karakter én volop mogelijkheden voor iemand die graag zelf de handen uit de mouwen steekt of budget heeft om dit te laten doen. De woning is een gemeentelijk monument en staat samen met een grote vrijstaande voormalige koolschuur op maar liefst 1.005 m² eigen grond. Het perceel is aan achterzijde gelegen aan een sloot met daarachter een onbewoonde, stille en groene corridor. Zeer vrij wonen dus!
Laten we er duidelijk over zijn: de woning vraagt om modernisering. Maar juist dát maakt dit aanbod zo interessant. Hier koopt u geen woning waar alles al voor u is bedacht. Hier krijgt u de kans om zelf plannen te maken, te verbouwen en stap voor stap een bijzonder woonhuis te creëren dat helemaal bij u past.
En de basis? Die is moeilijk te evenaren. Een vrijstaande woning, een enorme tuin, een grote schuur en aan de voorzijde een fantastisch vrij uitzicht over het Noordhollands Kanaal richting de duinen en bossen van Schoorl en Bergen. Een plek waar u iedere dag opnieuw kunt genieten van het landschap en prachtige zonsondergangen.
WONEN BUITENAF, MET ALKMAAR OM DE HOEK
De ligging geeft u het gevoel van buiten wonen, terwijl u zeker niet afgelegen woont. Alkmaar, Bergen en Schoorl zijn snel bereikbaar en ook basisschool, kinderopvang en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand.
Na de verbouwing woont u hier op een plek die maar zelden beschikbaar komt: vrijstaand, karakteristiek en met enorm veel ruimte rondom de woning.
INDELING
Begane grond: Entree, woonkamer met uitzicht over het Noordhollands Kanaal en de achtertuin. De woonkeuken beschikt over een praktische trapkast. Aan de achterzijde bevindt zich een aanbouw met de cv-ketel, het toilet, de doucheruimte en een deur naar de tuin.
De huidige indeling biedt een mooie basis om opnieuw over na te denken. Wie hier gaat verbouwen, kan de begane grond helemaal aanpassen aan de eigen woonwensen en de royale tuin nog sterker bij het wonen betrekken.
Eerste verdieping: Overloop met toegang tot drie slaapkamers. Aan de achterzijde bevindt zich een dakkapel. Onder de schuine kap is praktische bergruimte aanwezig.
EEN SCHUUR WAAR DE HANDIGE KOPER BLIJ VAN WORDT
Achter de woning staat een grote vrijstaande voormalige koolschuur. De schuur beschikt over een betonvloer, karakteristieke houten spanten en een volwaardige verdieping met stahoogte.
Een geweldige ruimte voor de hobbyist, klusser of verzamelaar. Denk aan een uitgebreide werkplaats, ruimte voor motoren en fietsen, opslag of het uitoefenen van een hobby. Achter de koolschuur bevindt zich bovendien nog een aangebouwde houten schuur.
1.005 M² GROND - ALLE RUIMTE VOOR UW PLANNEN
Ook buiten kunt u uw ideeën de vrije loop laten. Het perceel is maar liefst 1.005 m² groot en biedt volop mogelijkheden om er een heerlijke buitenplek van te maken.
Een grote moestuin of boomgaard? Verschillende terrassen? Een veranda of tuinhuis? Een speelplek voor de kinderen? Of gewoon een enorme tuin met veel groen en privacy? De ruimte is er. Ook voor parkeren op eigen terrein is ruimte genoeg.
BIJZONDERHEDEN
• Karakteristieke vrijstaande voormalige tuinderswoning uit 1914
• Gemeentelijk monument met authentieke uitstraling
• Maar liefst 1.005 m² eigen grond
• Fantastisch vrij uitzicht over het Noordhollands Kanaal richting de duinen en bossen
• Grote vrijstaande voormalige koolschuur met betonvloer en verdieping
• Veel mogelijkheden voor hobby, werkplaats, opslag, motoren en fietsen
• Ruime parkeergelegenheid op eigen terrein
• Gunstige ligging ten opzichte van Alkmaar, Bergen en Schoorl
• Stad, strand, duinen en natuur allemaal binnen handbereik
• De strook grond achter de tuin is eigendom van de gemeente Alkmaar. Het is mogelijk hiervoor een huur-/gebruiksovereenkomst met de gemeente af te sluiten. De eenmalige kosten hiervoor bedragen € 75,-
• Aanvaarding in overleg
• Overdracht via notaris De Pagter Oostermeyer
Ziet u al helemaal voor zich wat het kan worden? Dan zou Kanaaldijk 266 zomaar het project kunnen zijn waar u al lange tijd naar zoekt. Want een woning kunt u verbouwen, moderniseren en helemaal naar uw eigen smaak maken. Maar een perceel van 1.005 m², een grote schuur én zo'n prachtig vrij uitzicht zijn een stuk lastiger te creëren.
Kom kijken, neem uw ideeën mee en ontdek hoeveel mogelijkheden hier liggen.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Grote tuin aan water
Vrijstaande woning op 1.005 m² met grote tuin aan sloot.
Karakteristiek monumentaal huis
Vrijstaande tuinderswoning uit 1914, gemeentelijk monument.
Ruime vrijstaande koolschuur
Grote koolschuur met betonvloer en verdieping met stahoogte.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 750.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 7.576
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, vrijstaande woning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
1914
Specifiek
Monument
Soort dak
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen