Verkocht
- 79 m²wonen
- 113 m²perceel
- 2slaapkamers
- Eenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 23 mei 2025
- Verkoopdatum
- 18 juni 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
In deze fraaie jaren ’30 woning is de sfeer van weleer nog helemaal voelbaar. Je treft er een erker aan, glas-in-lood bovenlichten, paneeldeuren en een granieten vloer. Daarnaast is de woning met behoud van de authenticiteit gerenoveerd en is het heerlijk genieten in de beschutte achtertuin. De woning ligt in een kindvriendelijke buurt met alle voorzieningen vlakbij huis. Kom deze mooie, betaalbare woning, met twee fijne slaapkamers dus snel bezichtigen! We nemen je mee:
• Woongenot: 79 m2
• Ruime, sfeervolle woonkamer met erker en openslaande deuren naar de tuin
• Schouw met houtkachel
• Separate rechte keuken met inbouwapparatuur
• Entree met lambrisering en granietvloer
• Glas-in-lood bovenlichten
• Twee ruime slaapkamers, waarvan een met openslaande deuren naar het balkon
• Keurig sanitair met luxe douchecabine
• Aparte waskamer
• Beschutte, groene tuin met twee terrassen en houten berging
• Centrale ligging in fijne kindvriendelijke buurt
Loop je met ons mee?
Begane grond:
Via de stoep bereiken we de authentieke voordeur van de woning. De voordeur is voorzien van glas-in-lood zij- en bovenlichten. Entree met garderobe. De entree heeft een betegelde lambrisering en een granieten vloer. Tochtdeur naar de gang. In de gang is de trap naar de eerste verdieping te vinden, een trapkast, het staande toilet, de toegang tot de separate keuken en de toegang tot de woon-/eetkamer. De sfeervolle woonkamer met en suitedeuren en kasten heeft aan de voorzijde een erker met glas-in-lood bovenlichten en aan de achterzijde hoge openslaande deuren naar de tuin. In de achterkamer tref je een schouw met houtkachel aan. In de woonkamer en gang liggen bamboe vloerdelen. De rechte keuken heeft donkerbruine en witte fronten en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. De keuken heeft een toegangsdeur naar de tuin.
Eerste verdieping:
Via de trap bereiken we de overloop van deze verdieping. Hier zijn twee ruime slaapkamers, een afgesloten waskamer en de badkamer te vinden. Een slaapkamer ligt aan de achterzijde, naast de badkamer. De tweede slaapkamer ligt aan de voorzijde en heeft openslaande deuren naar een balkon. In de badkamer tref je een wastafel met spiegel, een designradiator, een zwevend toilet en een luxe douchecabine aan. In de afgesloten wasruimte zijn de cv- installatie, de aansluiting voor het witgoed te vinden en bergruimte.
Tuin:
De woning heeft beschutte, sfeervolle groene tuin met twee terrassen. In de tuin bevindt zich een houten berging. Je kunt hier in de zomermaanden heerlijk relaxen en buiten eten.
Parkeren:
Er is parkeergelegenheid voor de deur en in de omgeving van de woning.
Ken je de omgeving al?
Deze karakteristieke jaren ’30 woning is gelegen in de kindvriendelijke buurt Oud Koog. Je woont hier op loopafstand van het centrum, waar je veel voorzieningen aantreft. Ook de supermarkt bevindt zich op loopafstand. Kinderopvang en basisschool bevinden zich vlakbij huis. Voortgezet onderwijs is per fiets eenvoudig bereikbaar. Ook diverse sportfaciliteiten zijn per fiets goed te bereiken.
Zowel de bushalte als het NS-station vind je op slechts enkele minuten lopen. Er is een directe treinverbinding naar Amsterdam. Met de auto rijd je in enkele minuten naar de snelweg A8 richting Zaandam. Deze biedt aansluiting op de A7 richting Purmerend en Hoorn en op de ring A10.
Goed om te weten:
• Karakteristieke jaren ’30 woning met behouden authentieke accenten
• Sfeervolle, beschutte tuin
• 2 slaapkamers
• Energielabel: E
• Fundering heeft een matige zakking. Monitoringsmeetrapport is aanwezig.
• Gelegen in fijne, rustige kindvriendelijke buurt
• Alle voorzieningen vlakbij
• Bushalte en treinstation op loopafstand
• Uitvalswegen goed bereikbaar
• Volle eigendom
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 300.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.797
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1930
- Soort dak
- Plat dak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 79 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 2 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 113 m²
- Inhoud
- 285 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie
Energie
- Energielabel
- E
- Isolatie
- HR-glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Intergas hr 107 (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Kadastrale gegevens
- KOOG AAN DE ZAAN C 5924
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 113 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 62 m² (10,72 meter diep en 5,76 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
3.842x
Bekeken
105x
Bewaard
23-5-2025
Op Funda
Buurt

Oud Koog
Koog aan de Zaan- Inwoners
- 5.020
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.929
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




