Tulpstraat 131541 DA Koog aan de ZaanOud Koog
€ 410.000 k.k.
- 96 m²wonen
- 121 m²perceel
- 4slaapkamers
- Denergielabel
Omschrijving
Heerlijk sfeervolle jaren ’30 woning met nieuwe fundering, 4 slaapkamers en een zonnige tuin (westen) in oud-Koog vlakbij tal van voorzieningen op korte loopafstand van Station Koog aan de Zaan!
Deze mooie karakteristieke woning grenst aan een steeg en is daardoor met ca. 96 m2 woonoppervlak net wat groter dan de meeste woningen in de buurt doordat de 1e en 2e verdieping gedeeltelijk boven de steeg zijn gebouwd. In 2003 zijn de funderingen van dit blok compleet vernieuwd en is bij deze woning de betonnen geïsoleerde begane grondvloer voorzien van vloerverwarming wat veel comfort geeft.
De woning is vlakbij vele voorzieningen gelegen. Zo is Station Koog aan de Zaan, waar ook de bus stopt, op ca. 3 minuten loopafstand. De treinrit naar Amsterdam Centraal duurt maar 15 minuten. Horeca, diverse sportverenigingen, een sportschool, scholen, een kinderdagverblijf, huisartsen en een apotheek zijn in de directe omgeving. Winkelcentrum Westerkoog met diverse winkels en supermarkten is op loopafstand, maar ook in oud-Koog zijn diverse winkels waaronder een Albert Heijn. Het centrum van Zaandam is 8 á 10 minuten fietsen (3 minuten met de trein is ook een optie). Uitvalswegen naar Amsterdam, Purmerend of Alkmaar zijn ook eenvoudig en snel te bereiken.
Indeling:
Entree met meterkast, toilet en trap naar de verdieping. De woonkamer heeft aan de voorzijde een voor de jaren ’30 kenmerkende sfeervolle erker. Aan de achterzijde zijn openslaande deuren naar de zonnige tuin. De vloer is betegeld en voorzien van vloerverwarming. De openkeuken heeft een granieten aanrechtblad met een 4-pits gasfornuis, RVS afzuigkap en een oven (Siemens 2024). Verder zijn een vaatwasser en een koelkast ingebouwd.
1e verdieping:
Aan de voorzijde is een enorm ruime slaapkamer doordat deze gedeeltelijk boven de steeg is gelegen. Deze kamer is voorzien van een grote inbouwkast met schuifdeuren. Daarnaast is een knusse (slaap-) kamer, die in gebruik is als kantoor/thuiswerkplek. Aan de achterzijde is nog een ruime slaapkamer met daarnaast een moderne badkamer (2024) die is voorzien van een ruime douche, een wasbak, een tweede toilet en vloerverwarming.
2e verdieping:
De 2e verdieping is via een vaste trap bereikbaar en heeft een brede dakkapel. Op de overloop zijn de aansluitingen voor de wasmachine en de droger, alsmede de cv ketel. Verder is hier en goede zolderkamer die ook weer extra ruim is doordat een deel boven de steeg is gelegen. Een airconditioner zorgt hier voor koele lucht op warme dagen in de zomer.
Tuin:
Ruime voortuin op het oosten met veel groen waarmee privacy wordt gecreëerd.
De achtertuin ligt op het westen en daar is altijd wel een zonnige, maar ook een schaduwplek te vinden. De tuin is door de steeg via een extra brede (dubbele-)poort toegankelijk. Ideaal voor een motor en/of scooter. De tuin heeft een heerlijk terras met vaste kasten, containerberging en een buitenkeuken (2026). Aan de achterzijde staat een schuur over de hele breedte van de tuin. Kortom, daar is dus voldoende ruimte om fietsen en spullen te stallen, maar ook om te klussen. Parkeren kan aan de voorzijde van de woning op de (openbare) straat.
Bel of mail om een afspraak te maken voor een bezichtiging!
Bijzonderheden:
- Woonoppervlakte ca. 96 m2 (NEN2580 meetrapport aanwezig)
- Perceeloppervlakte 121 m2
- Inhoud 343 m3
- 4 slaapkamers, waarvan 3 zeer ruim
- Airconditioning op de zolderkamer
- Nieuwe fundering (2003), betonnen vloer met vloerverwarming
- Tal van voorzieningen in de directe nabijheid
- Centraal gelegen tov uitvalswegen
- Remeha HR cv-ketel (2006)
- Dak- en vloerisolatie, dubbelglas
- Energie label D
- Zonnige tuin
- Oplevering in overleg
Voorbehouden:
Hoewel gestreefd is naar een zo nauwkeurig mogelijke inventarisatie van de beschikbare gegevens, moet ervan uit gegaan worden dat het bovenstaande slechts indicatief is. De gegevens (bedragen, jaartallen, omschrijvingen, oppervlaktes, etc.) zijn soms verkregen door mondelinge informatie, soms zijn ze uit het geheugen opgediept. De koper heeft zijn eigen onderzoek plicht naar alle zaken die voor hem van belang zijn, hij kan zich nimmer beroepen op onbekendheid met feiten die hij zelf had kunnen waarnemen of die kenbaar waren uit de openbare registers. De makelaar kan u desgewenst verwijzen naar de betreffende instanties.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 410.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.271
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1935
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 96 m²
- Externe bergruimte
- 12 m²
- Perceel
- 121 m²
- Inhoud
- 343 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, mechanische ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha HR ( combiketel uit 2006, eigendom)
Kadastrale gegevens
- KOOG AAN DE ZAAN C 4585
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 121 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
945x
Bekeken
23x
Bewaard
2-7-2026
Op Funda
Buurt

Oud Koog
Koog aan de Zaan- Inwoners
- 5.020
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.954
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




