Verkocht onder voorbehoud
Enden 14413 HE KrabbendijkeKrabbendijke - Rozeboom
€ 539.500 k.k.
- 145 m²wonen
- 384 m²perceel
- 4slaapkamers
- A++++energielabel
Omschrijving
Moderne hoekwoning met serre, garage en tuin in Krabbendijke
Deze jonge en uitstekend onderhouden hoekwoning combineert modern wooncomfort met een praktische indeling en hoogwaardige afwerking. De woning beschikt over een ruime, tuingerichte woonkamer met luxe serre, een open keuken met complete inbouwapparatuur en maar liefst vier volwaardige slaapkamers. De aanwezigheid van een garage met bijkeuken zorgt voor extra gebruiksgemak. Met 17 zonnepanelen, een warmtepomp en volledige isolatie is de woning klaar voor de toekomst. De zonnige achtertuin op het westen met veranda vormt een heerlijke buitenruimte. Een complete gezinswoning waar comfort, ruimte en duurzaamheid samenkomen.
De woning is gelegen in een jonge en rustige woonwijk in Krabbendijke. Voorzieningen zoals scholen, winkels en sportfaciliteiten bevinden zich op korte afstand. Daarnaast zijn uitvalswegen goed bereikbaar, wat zorgt voor een vlotte verbinding met omliggende dorpen en steden.
Begane grond
Via de voortuin bereikt u de entree van de woning. In de hal bevinden zich de meterkast, het toilet met fonteintje en de trapopgang naar de eerste verdieping. Een stijlvolle deur met glaswerk geeft toegang tot het woongedeelte.
Aan de voorzijde bevindt zich de open keuken in een moderne, lichte opstelling. Deze is voorzien van een inductiekookplaat met afzuigkap, Quooker, vaatwasser, koelkast, vriezer en combi-oven. De raampartijen zorgen voor prettig zicht op de straat en veel daglicht.
De woonkamer ligt aan de achterzijde en is ruim opgezet, met grote raampartijen en een fijne lichtinval. Onder de trap bevindt zich een praktische trapkast. Aansluitend is de luxe serre gerealiseerd, die de leefruimte op een natuurlijke manier vergroot en een directe verbinding vormt met de tuin.
De garage is bereikbaar via de zijkant van de woning en beschikt over geïsoleerde deuren aan de voorzijde. Het achterste deel is ingericht als bijkeuken en voorzien van een buitendeur naar de tuin.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie ruime slaapkamers en de badkamer. De grootste slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde en profiteert van extra lichtinval door zijramen en is voorzien van rolluiken.
De moderne badkamer ligt eveneens aan de voorzijde en is uitgerust met een inloopdouche, dubbele wastafel met meubel en een toilet. Aan de achterzijde bevinden zich nog twee goed bemeten slaapkamers.
Tweede verdieping
Via een vaste trap is de tweede verdieping bereikbaar. Hier bevindt zich een ruime vierde slaapkamer met dakkapel, dakraam en praktische bergruimte. Aan de voorzijde is een separate berging met de witgoedaansluitingen, de warmtepomp, boiler en de omvormer van de zonnepanelen.
Tuin
De achtertuin is gunstig gelegen op het westen en onderhoudsvriendelijk aangelegd. Achterin de tuin staat een houten berging met daaraan een royale veranda met glazen schuifwand. Deze ruimte biedt volop mogelijkheden om het hele jaar door comfortabel buiten te verblijven. De tuin beschikt tevens over een eigen achterom.
Kenmerken op een rij:
- Hoekwoning
- Woonoppervlakte ca. 145m²
- 4 slaapkamers
- Luxe serre aan de woning
- Garage met bijkeuken
- Zonnige tuin op het westen
- Veranda met glazen schuifwand
- 17 zonnepanelen
- Warmtepomp en boiler aanwezig
- Volledig geïsoleerd en energiezuinig
- Eigen achterom
Kijk voor meer informatie en de uitgebreide, luxe virtuele tour op onze website.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
De objecten worden opgemeten volgens de Meetinstructie, welke is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 539.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.721
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2022
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Schilddak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 145 m²
- Overige inpandige ruimte
- 16 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 384 m²
- Inhoud
- 567 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, rolluiken, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A++++
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Gedeeltelijke vloerverwarming
Kadastrale gegevens
- KRABBENDIJKE C 5746
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 384 m²
- Achtertuin
- 132 m² (12,00 meter diep en 11,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Dakisolatie en muurisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid