Vrijstaande woning (Bouwnr. 1)1773 AK KreileroordKreileroord

Kaart
  • 423 m²
  • 3
Wat worden mijn maandlasten?

Dit is de laatste beschikbare woning van dit type in project

Bollenstraat Kreileroord

Omschrijving

Duurzaam wonen aan de Bollenstraat in Kreileroord Een mooi begin voor een frisse start in een duurzame nieuwbouwwoning. n Kreileroord mogen wij u namens Kuin Vastgoedontwikkeling een 3-tal woningen te koop aanbieden: 1 vrijstaande woning en 1 twee-onder-een-kapwoning. De woningen worden gasloos gebouwd en zijn zeer goed geïsoleerd, wat resulteert in een prettig woonklimaat en lage lasten voor energie. Indeling van de woning: Begane grond: entree, hal met toiletruimte met wandcloset en fontein, meterkast en trapopgang, woonkamer met open keukenruimte. 1e Verdieping: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met douche, toilet, wastafel en elektrische radiator. 2e Verdieping: nader te bepalen open ruimte met dakraam en wasmachine-aansluiting. Vloerverwarming op de begane grond (excl. berging) en verdiepingen.

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 598.500 vrij op naam
Vraagprijs per m²
€ 3.964
Status
Beschikbaar

Bouw

Bouwjaar
Na 2020

Wonen
ca. 151 m²
Overige inpandige ruimte
71 m²
Perceel
423 m²
Inhoud
590 m³

Indeling

Aantal kamers
4 kamers (3 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, toilet, en wastafel
Aantal woonlagen
2 woonlagen en een zolder
Voorzieningen
Dakraam, mechanische ventilatie, en zonnepanelen

Oppervlakte
423 m²

Capaciteit
1 auto

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein

Populariteit

1.575x

Bekeken

25x

Bewaard

6-1-2026

Op Funda

Buurt

Kreileroord

Kreileroord
Inwoners
585
Gezin met kinderen
38%
Gem. vraagprijs / m²
€ 2.598

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.