Verkocht onder voorbehoud
Rigoletto 692926 PH Krimpen aan den IJsselLansingh-Zuid
€ 399.000 k.k.
- 115 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerLaat je verrassen: ruim appartement met zon, een loggia en uitzicht!
Omschrijving
Wat dit appartement bijzonder maakt? De ligging, de vormgeving én het uitzicht.
Gelegen op de derde woonlaag in een verzorgd complex, heeft deze driekamerwoning een fijne en lichte woonomgeving met een speelse indeling. Vanuit de woonkamer en het balkon kijk je vrij uit over het omringende park met veel groen en water. De loggia ligt bovendien perfect op de zon, dus de openslaande ramen kunnen in de zomer heerlijk open. Praktisch is de eigen garagebox in de afgesloten parkeergarage; altijd je auto dichtbij en veilig gestald.
Je woont hier aan de rand van Krimpen aan den IJssel in de wijk Lansingh Zuid, met volop rust en groen om je heen, maar tegelijkertijd zijn alle dagelijkse voorzieningen verrassend dichtbij. Het winkelcentrum De Crimpenhof is goed en makkelijk bereikbaar net als de diverse sportvoorzieningen, het openbaar vervoer etc.
Indeling
We komen binnen via de hoofdentree van het complex. Een nette en verzorgde ontvangst met brievenbussen, het bellenplateau en een video-installatie. Hier is meteen duidelijk dat dit gebouw met zorg wordt onderhouden. Achter de automatische deur kom je in de afgesloten binnenhal. Hier tref je de deur naar de parkeerkelder en de lift naar. de derde woonlaag. Het trappenhuis bereik je rechtstreeks via de buitenzijde.
Derde woonlaag:
Op de galerij stap je via de voordeur het appartement binnen.
Zodra we in de hal van de woning staan is het gevoel gelijk goed. Het is een ruime en lichte hal, het verbindt de diverse ruimten met elkaar en gelijk naast de voordeur tref je plek voor een garderobe.
Allereest lopen we de hal uit, naar de woonkamer. Een zeer mooie ruimte die samen met de keuken een oppervlakte heeft van circa 52 m2. De indeling is gericht op de buitenzijde, waardoor je vanaf de bank vrij uitzicht hebt door de raampartijen. De min of meer vierkante vorm maakt het eenvoudig om een fijne zithoek én een royale eethoek te creëren, precies zoals jij het wilt.
Het keukenmeubel is in een speelse opstelling geplaatst om de ruimte zo praktisch mogelijk te benutten. Een fijne opstelling in een U-vorm met onder- en bovenkasten en diverse ingebouwde apparaten.
En dan is er de loggia, een heerlijk lichte plek met een glazen vouwpui die je helemaal kunt openzetten. Perfect voor je eerste kop koffie in de ochtendzon, terwijl je uitkijkt over het omliggende groen.
Terug in de hal tref je als eerste een flinke berging. Handig voor de voorraad, de stofzuiger, de strijkplank etc. Ook zijn hier de aansluitingen voor de wasmachine en de droger en is de opstelling van de cv-ketel.
De volgende deur is van de toiletruimte. Half betegeld in een wit/bruine kleurstelling en voorzien van een duoblok en een fonteintje.
Vervolgens treffen we de badkamer, verrassend van opzet met een ruime inloopdouche, wastafel en een sauna.
Als laatste zijn er twee slaapkamers. De grootste kamer biedt meer dan genoeg ruimte voor een royaal tweepersoonsbed, een flinke garderobekast en eventueel een werkhoek. De tweede slaapkamer is ook van een mooi en praktisch formaat en heeft door zijn speelse indeling met de schuine hoek net dat beetje extra charme. Perfect als logeerkamer, werkkamer of kinderkamer. Je kunt er alle kanten mee op.
Algemeen:
Maandelijkse VvE bijdrage € 236,99
Cv-installatie bouwjaar 2023
Bij deze woning is een definitief energielabel A aanwezig
Bijlage bepalingen bij verkoopprocedure zijn van toepassing
Deze woning beschikt over een energielabel A. Hierdoor is het mogelijk om een hoger bedrag te financieren. Dit betreft een bedrag van € 10.000,-. Daarnaast is het mogelijk om een extra bedrag van € 10.000,- te financieren voor energiebesparende voorzieningen.
Voor meer informatie kan je terecht bij jouw hypotheekadviseur en op Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 399.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.470
- Status
- Verkocht onder voorbehoud
- Bijdrage VvE
- € 236,99 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1997
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 115 m²
- Externe bergruimte
- 25 m²
- Inhoud
- 368 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 4 woonlagen
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
- Gelegen op
- 3e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- KRIMPEN AAN DEN IJSSEL A 7623
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- KRIMPEN AAN DEN IJSSEL A 7623
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Garage
- Soort garage
- Garagebox
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Parkeergarage
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 236,99 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
5.831x
Bekeken
34x
Bewaard
25-8-2025
Op Funda
Buurt

Lansingh-Zuid
Krimpen aan den IJssel- Inwoners
- 2.275
- Gezin met kinderen
- 36%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.068
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



