Nieuw
De Vroedschap 102922 VC Krimpen aan den IJsselKortland-Noord
€ 475.000 k.k.
- 151 m²wonen
- 190 m²perceel
- 5slaapkamers
- Benergielabel
BlikvangerZeer ruime woning met garage, mooie ligging en energielabel B!
Omschrijving
II ZEER RUIME WONING MET GARAGE II
Wat een ruimte! Deze ruime woning ligt op een gezellig en rustig autoluw pleintje en heeft alles in huis om er een heerlijk eigen thuis van te maken. Een ruim huis met een grote en lichte woonkamer aan de achterzijde met schuifpui naar de groene en zonnige achtertuin waar je al vroeg in het seizoen heerlijk beschut buiten kunt zitten. Een garage die van binnenuit te bereiken is en maar liefst vijf (slaap)kamers, eventueel uit te breiden naar zeven. Een huis met volop mogelijkheden voor wonen en eventueel werken. De eigenaren zijn de eerste bewoners en eigenlijk zegt dat al genoeg.
De woning is altijd keurig onderhouden, maar biedt tegelijkertijd volop kansen om het geheel naar eigen smaak te moderniseren en in te richten. De basis is in ieder geval goed!
En de locatie? Die is simpelweg perfect! De woning is gunstig gelegen, winkelcentrum 'De Crimpenhof', scholen en openbaar vervoer zijn op steenworp afstand te vinden. En het pleintje is heerlijk voor kinderen om er veilig te spelen.
Kortom: een heerlijk huis met veel licht, ruimte én een fijne ligging!
Indeling
Begane grond
- Entree/hal met kapstok, toiletruimte en toegang tot de woonkamer en garage.
- Garage (ca. 5.98 m. x 2.67 m.) met een extra loopdeur en een zolder.
- Toiletruimte (ca. 1.65 m. x 0.87 m.) voorzien van een toilet en wastafel.
- Open keuken (ca. 3.67 m. x 2.20 m.) gesitueerd aan de voorzijde van de woning met een keukenblok die nog uit het bouwjaar dateert, een groene met een teakhouten aanrechtblad. Hier bevindt zich ook een voorraadkast, meterkast en de open trap naar de verdieping.
- Woonkamer (ca. 8.38 m. x 6.11 m.) voorzien van een open haard en een grote kunststof pui met schuifdeur naar de zonnige en beschutte achtertuin.
Eerste verdieping
- Trapopgang, overloop met toegang tot de diverse vertrekken.
- Slaapkamer I (ca. 3.71 m. x 2.51 m.) gelegen aan de voorzijde van de woning met een speels schuin raam.
- Slaapkamer II (ca. 3.33 m. x 2.66 m.) gelegen aan de voorzijde van de woning en voorzien van een vaste kast en wastafel.
- Slaapkamer III (ca. 6.05 m. x 3.52 m.) gelegen aan de achterzijde van de woning en voorzien van 2 vaste kasten en kunststof kozijnen met HR++ beglazing. Dit waren vroeger 2 slaapkamers.
- Badkamer (ca. 3.33 m. x 2.68/2.00 m.) gelegen in het midden van de woning en voorzien van inbouwspots, een ligbad, toilet, inloopdouche en wastafel met meubel.
Tweede verdieping
- Trapopgang, grote open ruimte doordat het balkon bij de woning is getrokken, te gebruiken als werk-/hobbyruimte, maar er is ook eenvoudig een slaapkamer van te maken, hier is aansluiting voor de wasmachine en droger en is extra opbergruimte in de nok van de woning gemaakt.
- Bergruimte (ca. 2.79 m. x 2.57 m.) voorzien van C.V. installatie, 2024, eigendom.
- Slaapkamer IV (ca. 5.63 m. x 3.38 m.) gelegen aan de achterzijde van de woning en voorzien van vaste kasten en wastafel.
- (Slaap)kamer V (ca. 2.77 m. x 2.56 m.) gelegen aan de voorzijde van de woning en voorzien van een dakraam en vaste kasten.
Tuin
- Voortuin gelegen op het Noordoosten.
- Achtertuin gelegen op het Zuidwesten met houten tuinschuurtje.
Bijzonderheden
- De woning beschikt over 5 (slaap)kamers.
- Garage met zolder.
- De woning heeft een energielabel B.
- De gehele woning is voorzien van dubbele beglazing, deels HR++
- Zonnescherm aan achterzijde en rolluik aan de voorzijde.
- De woning ligt heel centraal op een gezellig autoluw hofje.
- Fijne en diepe achtertuin op het zuidwesten
- Vraagprijs
- € 475.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.146
- Bouwjaar
- 1970
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Keurmerken
- Energie Prestatie Advies
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 151 m²
- Overige inpandige ruimte
- 31 m²
- Perceel
- 190 m²
- Inhoud
- 644 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering
Energie
- Energielabel
- B
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- KRIMPEN AAN DEN IJSSEL C 2373
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 190 m²
- Achtertuin
- 72 m² (12,00 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
698x
Bekeken
14x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Kortland-Noord
Krimpen aan den IJssel- Inwoners
- 7.455
- Gezin met kinderen
- 30%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.061
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.