Verkocht onder voorbehoud
Bernadettelaan 216374 BC LandgraafAbdissenbosch
€ 324.500 k.k.
- 186 m²wonen
- 586 m²perceel
- 2slaapkamers
- Genergielabel
Omschrijving
DIT FRAAIE, VRIJSTAANDE PAND HEEFT MOMENTEEL NAAST WONEN OOK EEN HORECABESTEMMING (MET EIGEN ADRES) OP DE BEGANE GROND. VEEL RUIMTE, GROOT PERCEEL EN EEN PRETTIGE LOCATIE. MOOI WONEN/WONEN EN WERKEN OP 1 LOCATIE.
Indeling:
SOUTERRAIN (HOOGTE: 2,13 M.):
Het pand heeft een ruime provisiekelder 8,90 x 6,80 m. Hier bevindt zich ook de watermeter met een tussenmeter voor de ruimte die tot heden als horecaruimte is benut.
PARTERRE (HOOGTE 2.98 M.):
THORNSESTRAAT 25:
Via het brede voorterrein is de entree bereikbaar.
De ruime horecaruimte (tot onlangs in gebruik als cafetaria) 8,05 x 6,90 m. heeft een tegelvloer en brede raampartijen en is voorzien van diverse aansluitmogelijkheden. Onder de ruimte bevindt zich de provisiekelder, waardoor eventueel leidingwerk ook makkelijk vrij naar wens te maken is.
In deze ruimte bevindt zich ook de meterkast ten behoeve van de voormalige horecaruimte, met eigen elektra- en gasmeter, 9 groepen, 2 aardlekschakelaars, 3 groepen 32A en aardlekschakelaar 40A.
Via de overloop is de keldertrap en de (bij-)keuken 4,14 x 4,39 m. bereikbaar.
De bijkeuken is eveneens voorzien van diverse aansluitmogelijkheden. Hier bevindt zich ook het betegeld toilet met fonteintje. In deze ruimte is de Remeha combi c.v. ketel geplaatst (ten behoeve van de verwarming en warm water voor de horecaruimte, eigendom, bj. 2012).
De bijkeuken heeft een brede openslaande deur naar de tuin.
BERNADETTELAAN 21:
Via de brede voortuin bereik je de entree.
Via de overloop met trappenhuis bereik je de keuken (van de woning).
In de keuken 6.92 x 2.89 m. bevindt zich een eiken keukeninstallatie in hoekopstelling, voorzien van oven, koelkast, gasfornuis, afgzuigkap en vaatwasser, veel kastruimte en een schiereiland met zithoek.
De keuken heeft een openslaande deur naar de tuin.
De ruime tuin is geheel omsloten en heeft een breed terras, gazon en sierborders. Hier bevindt zich ook de stenen buitenberging 5.63 x 3.53 m. (hoogte 2,64 m.), voorzien van elektriciteit, wateraansluiting en afvoer.
Er is een brede poort naar de straat met een tweede terras/parkeerplaats.
VERDIEPING:
Via de brede overloop bereik je de woonkamer, de badkamer en de pantry.
De woonkamer is L-vormig 5,34 x 6,94 m. (ca. 34 m²) en heeft een eiken parketvloer.
De ruime midcentury modernistische badkamer (gedateerd maar exclusief!), 5.0 x 2.40 m. is geheel betegeld en voorzien van ligbad, dubbele vaste wastafel in designmeubel, bidet, toilet en separate douchecabine; prachtig voor de liefhebber!
In de pantry 2.06 x 3.36 m. bevindt zich de aansluitmogelijkheid voor wasmachine en droger. Hier is ook de ATAG HR combi cv. Ketel geplaatst (gehuurd bij Volta, contract dient te worden overgenomen of afgekocht door de koper).
De pantry heeft een brede openslaande deur naar het dakterras 7.31 x 3.11 m.
2E VERDIEPING:
Via de overloop bereik je:
Slaapkamer 1: 8.83 x 3.43 m. met eigen kleedkamer 3.43 x 1.70 m.
Slaapkamer 2: 4.96 x 3.29 m. met veel bergruimte onder het dakschuin.
Via een luik is ook de de zolderberging bereikbaar, ca. 3.43 x 1.70 m.
ALGEMEEN:
DIT IS EEN RIANT PAND MET EEN BREED PERCEEL, VEEL RUIMTE EN MOGELIJKHEDEN.
Op de begane grond heeft het pand binnen de plaatselijke bestemming "wonen" de functieaanduiding "horeca toegestaan" waardoor de begane grond zowel bewoond kan worden maar ook als "(eet)café, fast-foodvestiging of restaurant" in gebruik genomen kan worden. Dat is tot op heden het geval geweest en de horecaruimte heeft op grond van dat gebruik ook een eigen adres, eigen nutsvoorzieningen en een eigen centrale verwarming (de C.v.-ketel van de woonruimte is gehuurd).
Het pand is geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbel beglazing.
ZOEK JE EEN RUIM VRIJSTAAND WOONHUIS OP EEN BREED PERCEEL, OF MISSCHIEN EEN HORECARUIMTE MET RUIME WONING? DIT PAND MOET JE ZIEN!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 324.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 1.745
- Bouwjaar
- 1950
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 186 m²
- Overige inpandige ruimte
- 63 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 23 m²
- Externe bergruimte
- 20 m²
- Perceel
- 586 m²
- Inhoud
- 536 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Bidet, douche, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen, een zolder, en een kelder
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, en natuurlijke ventilatie
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- UBACH OVER WORMS A 2784
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 586 m²
- Bedrijfsruimte
- Niet aanwezig, wel mogelijk 55 m², inpandig
Populariteit
6.129x
Bekeken
58x
Bewaard
28-3-2025
Op Funda
Buurt

Abdissenbosch
Landgraaf- Inwoners
- 1.385
- Gezin met kinderen
- 35%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.136
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.