Nieuw
Willem Kloosstraat 196372 JZ LandgraafSchaesberg Centrum
€ 348.000 k.k.
- 115 m²wonen
- 210 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Open Huis
- Vrijdag 5 juni van 16:30 tot 17:30
Omschrijving
Verkoopstart met open huis op vrijdag 5 juni van 16.30 tot 17.30 bent u van harte welkom om deze leuke woning te bekijken.
Wij bieden u aan "In goede, centraal bereikbare, gewilde en prettige woonwijk gelegen, goed onderhouden twee onder een kap woning met garage, voor- en achtertuin".
De woning heeft 4 slaapkamers ter beschikking.
Gelegen op een perceel van 210 m2".
De woonoppervlakte bedraagt circa 115 m2 en exclusief 46 m2 overige inpandige ruimte.
Goede infra structuur met snelle verbindingen naar grote steden.
Voldoende faciliteiten in de nabijheid gelegen.
INDELING:
Begane grond:
Voortuin met de inrit naar de garage en entree.
Entree.
Ontvangsthal voorzien van PVC vloer met trap naar eerste verdieping en garderobe-nis.
Geheel betegeld toilet met zwevende uitvoering en fontein.
Woonkamer (5.80 x 3.61 m) voorzien van PVC vloer met bergkast onder de trap.
Eetgedeelte (4.10 x 2.93 m).
Half-open keuken (3.47 x 2.98 m) met degelijke keukeninrichting en voorzien van diverse apparatuur waaronder een inductie kookplaat, combi oven, koelkast en RVS afzuigkap.
Achtertuin met super goede privacy, terras en zonne-uitvalscherm.
Garage (7.20 x 3.12 m) met elektrisch bedienbare stalen kantelpoort en de witgoed aansluitingen.
Eerste verdieping:
Overloop.
4 Slaapkamers.
Slaapkamer 1( 4.35 x 2.95 m) voorzien van laminaatvloer.
Slaapkamer 2 (3.67 x 2.94 m) voorzien van laminaatvloer.
Slaapkamer 3 (3.47 x 2.95 m) voorzien van laminaatvloer.
Slaapkamer 4 (3.60 x 2.94 m) voorzien van laminaatvloer.
Geheel betegelde badkamer (2.12 x 1.96 m) met vaste wastafel, ruime inloopdouche en zwevend toilet.
Tweede verdieping:
Middels vlizotrap bereikbare bergzolder met nokhoogte van circa 2,55 meter.
Berging/technische ruimte met opstelling Remeha CV-combi (bouwjaar circa 2019, eigendom).
Bijzonderheden:
De woning is voorzien van deels kunststof kozijnen met isolerende beglazing en deels houten kozijnen met enkele beglazing.
Voorzien van rolluiken.
Gelegen nabij voldoende voorzieningen.
Energielabel van deze woning is C.
AANSPRAKELIJKHEID
Het bovenstaande behelst slechts een globale omschrijving van een object. De informatie berust deels op door derden aan onze kantoren verstrekte gegevens. Met de meeste zorg hebben wij deze informatie verwerkt doch kunnen ten aanzien van de juistheid van deze gegevens geen aansprakelijkheid aanvaarden. Aan deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend.
ONTBINDING
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (b.v. financiering) is in de regel circa 4 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
ZEKERHEIDSSTELLING
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze binnen 7 dagen na definitieve overeenkomst bij de desbetreffende notaris te deponeren.
ONDERZOEKSPLICHT VAN DE KOPER
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen in de staat van onderhoud.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 348.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.026
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1975
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 115 m²
- Overige inpandige ruimte
- 46 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Perceel
- 210 m²
- Inhoud
- 559 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Rolluiken en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha HR (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- SCHAESBERG F 856
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 210 m²
- Achtertuin
- 67 m² (6,90 meter diep en 9,65 meter breed)
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur, elektra en stromend water
- Isolatie
- Muurisolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Schaesberg Centrum
Landgraaf- Inwoners
- 2.945
- Gezin met kinderen
- 24%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.655
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.