Nieuw
Rosendael 51121 HG LandsmeerHavenzathe
€ 749.011 k.k.
- 122 m²wonen
- 150 m²perceel
- 4slaapkamers
- Denergielabel
BlikvangerEen zeldzame kans voor wie houdt van licht, ruimte en groen!
Omschrijving
Rosendael 5 te Landsmeer
Bel nu voor het maken van een afspraak of voor het opvragen van een brochure van deze verrassend ruime gezinswoning met vrijstaande garage! Rustig gelegen aan een brede groenstrook!
In de Havenzathe ligt een bijzonder hoekje met stenen woningen. Hier kan je genieten van rust, ruimte en een omgeving waar kinderen nog onbezorgd buiten kunnen spelen. Aan de Rosendael 5 woon je werkelijk fantastisch. Aan een hofje in een weelderige groene wijk met zijn volwassen bomen, pleintjes en wijkpark.
En de bonussen? Het centrum van Landsmeer met al haar gezelligheid ligt op loopafstand. Amsterdam bereik je binnen enkele autominuten en recreatiegebied Het Twiske ligt op een steenworp afstand. Hier woon je in de luwte van de stad, met de natuur als achtertuin. Leg gerust een bootje (om de hoek) in de nieuwe gouw, een eeuwenoude tochtsloot met directe vaarverbinding naar Amsterdam.
Indeling:
Begane grond:
De entree, hal en toilet zitten in de uitbouw aan de voorzijde. Bij binnenkomst in de royale living valt direct de prettige lichtinval op. De kamerbrede raampartij aan de voorzijde haalt het parkgevoel naar binnen. Centraal in de kamer prijkt de sfeervolle, wit gestuukte open haard met robuuste houten mantel, dé plek voor gezellige winteravonden.
Aan de achterzijde tref je de open keuken in hoekopstelling. Via de schuifpui loop je zo de zonnige en diepe achtertuin op het Zuiden in. Binnen en buiten vloeien hier naadloos in elkaar over.
De karakteristieke blauwe wenteltrap leidt naar de verdiepingen.
1e verdieping:
Overloop met grote werkkast, 3 goede slaapkamers en een keurige, compleet uitgeruste badkamer met ligbad, tweede toilet en een breed wastafelmeubel met dubbele kranen.
2e verdieping:
Dankzij de dakkapel is dit een volwaardige woonetage geworden. Hier bevindt zich een royale vierde slaapkamer met eigen wastafel en volop bergruimte. Een ideale ruimte voor een tiener, een rustig thuiskantoor of een hobbykamer. Alternatieve indeling met 2 slaapkamers en 2e badkamer is eenvoudig te creëren.
Garage en tuin
De buitenruimte is met zorg aangelegd. De gunstig op het Zuiden gelegen achtertuin met zijn zonnige terras en kleurrijke borders (let op de prachtige Camelia!) biedt volop privacy.
De kers op de taart is de grote vrijstaande stenen garage. Voorzien van een elektrische roldeur biedt deze garage plek voor de auto, de motor of een hobby werkplaats aan huis.
Omgeving
Landsmeer is een gemoedelijk dorp met een rijk verenigingsleven. Of je nu naar de warme bakker gaat, de bloemist of de bekende supermarkten; alles is op loopafstand bereikbaar. Sportievelingen kunnen hun hart ophalen in Het Twiske of bij de vele nabijgelegen sportverenigingen. De busverbinding naar Amsterdam-Noord (Noord-Zuidlijn) is uitstekend, waardoor je binnen een kwartier in de Amsterdamse binnenstad staat.
Noemenswaardig:
- Verrassend ruime gezinswoning met grote vrijstaande stenen garage.
- Unieke grootste type (stenen) eengezinswoning in Havenzathe.
- Ligging direct nabij het wijkpark
- Mogelijkheid voor aanleggen bootje om de hoek
- 4 ruime slaapkamers verdeeld over de verdiepingen, uit te breiden naar 5
- Dakkapel op de tweede verdieping voor extra leefruimte.
- Zonnige, diepe achtertuin op het Zuiden met veel privacy en achterom.
- Garage met elektrische garagedeur
- Op korte fietsafstand van natuurgebied Het Twiske.
- Slechts enkele autominuten van de Ring A10 en Amsterdam.
- Een zeldzame kans voor wie houdt van licht, ruimte en groen!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 749.011 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.139
- Bouwjaar
- 1974
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 122 m²
- Externe bergruimte
- 18 m²
- Perceel
- 150 m²
- Inhoud
- 443 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, dakraam, mechanische ventilatie, rookkanaal, schuifpui, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- D
- Isolatie
- Dubbel glas en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, open haard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LANDSMEER D 2820
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 150 m²
- Achtertuin
- 51 m² (10,10 meter diep en 5,08 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
13-5-2026
Op Funda
Buurt

Havenzathe
Landsmeer- Inwoners
- 1.715
- Gezin met kinderen
- 42%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.854
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.