Verkocht
George Wilhelmlaan 839351 GK LeekCentrum Leek en omgeving
€ 359.000 k.k.
- 126 m²wonen
- 340 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 5 december 2025
- Verkoopdatum
- 17 december 2025
- Looptijd
- 12 dagen
Omschrijving
SCHITTEREND, op een vrije hoek met Het Veer, gelegen UITGEBOUWDE HELFT van een DUBBEL WOONHUIS. Dit fraaie familiehuis is aan de achterzijde ruim uitgebouwd met o.a. een riante multifunctionele bijkeuken & een luxe badkamer. De zonovergoten (zij)tuin met veel besloten zitjes & hoekjes is pal op het ZUIDEN gesitueerd.
BEGANE GROND
Entree-hal met nog de originele trapopgang (!) en een ontzettende gezellige & sfeervolle woonkamer met Pelletkachel en een leef-/eetkeuken van samen zo'n 40m2. Zowel vanuit de woonkamer (tuindeuren) als vanuit de keuken (schuifpui) direct toegang tot het besloten terras.
Aansluitend aan de keurige inbouwkeuken (2016) met o.a. een inductiekookplaat met schuingeplaatste afzuigschouw, een combi-oven-magnetron, koelkast, vriezer en een vaatwasser is er een geweldige multifunctionele bijkeukenruimte van zo'n 16m2 die daarbij ook nog met gemak als speel-/studeerruimte kan fungeren! Óók deze ruimte geeft direct toegang tot de tuin..
De luxe & ruime badkamer is van 2021 en is voorzien van comfortabele vloerverwarming, heeft een lekkere ruime inloopdouche, een ligbad én een wastafel met meubel. Naast de badkamer is er een apart toilet en is er superhandige vaste kastruimte!
1e VERDIEPING
Overloop met een extra toilet + een wastafel met meubel, 3 mooie slaapkamers van ongeveer 12, 8 en 5m2, waarvan er 2 met een vaste kledingkast.
2e VERDIEPING
Overloop en nóg een extra multifunctionele slaap-/werk- en/of hobbykamer met een vloeroppervlak van circa 15m2.
ENERGIE, ISOLATIE & ONDERHOUD
* Energielabel A
* de 8 zonnepanelen met 405Wp per stuk zijn in 2023 geïnstalleerd en worden gecombineerd met een SolarEdge omvormer
* de mechanische ventilatie is van 2021
* een Itho Daalderop HR combi-ketel 2017
* Pelletkachel 2016
* volledig voorzien van dakisolatie, het schuine dak in 2024 en het platte dak in 2020
* de vloerisolatie van het huis is eveneens van 2024 en van de bijkeuken & badkamer 2020
* HR++ beglazing
* vloerisolatie
* de gevels zijn in 2016 volledige nageïsoleerd
* de schoorsteen wordt déze maand nog geveegd (december 2025)
* de bitumen van het plat dak is van circa 2020
* inclusief rookmelders 2025
HET DORP
Leek is een bijzonder aangenaam dorp met een ontzettend hoog voorzieningenniveau! Met haar speciaalzaken, boetiekjes, winkels, supermarkten, basisscholen & sportverenigingen, is een prettige & overzichtelijke woonomgeving.
Groningen is daarnaast ook nog eens uitstekend bereikbaar. Met de auto ben je er in circa 20 minuten en met het openbaar vervoer doe je er ongeveer 25 minuten langer over. En met de fiets? Een klein klein uurtje?
LANDGOED NIENOORD (wikipedia)
De bekendste attractie van Leek is het landgoed Nienoord. Op het landgoed ligt de borg Nienoord, waarin Museum Nienoord is gevestigd. Het begon in 1963 als Nationaal Rijtuigmuseum met een befaamde nationale collectie rijtuigen. Tegenwoordig wordt ook aandacht besteed aan de geschiedenis van Nienoord, Leek en omgeving. In de kasteeltuin ligt de schelpengrot.
Daarnaast is er een groot zwembad (deels overdekt, deels in de openlucht), een midgetgolfbaan en een windhondenrenbaan die in de winter als ijsbaan gebruikt wordt. Op de grote parkeerplaats is een infocentrum over het landgoed ingericht, waar onder meer een film over de historie van het landgoed wordt vertoond. Deze filmzaal wordt ook gebruikt door Filmhuis Nienoord, dat er vrijwel maandelijks films draait.
Op het landgoed Nienoord bevindt zich sinds 1955 openluchttheater Podium Nienoord. Dit wordt gebruikt voor uiteenlopende activiteiten: van kindervoorstellingen tot kerkdiensten, van toneelvoorstellingen tot popconcerten. Aan de rand van het landgoed is landgoedcamping Nienoord met Pannenkoekenburcht gevestigd. De middeleeuwse kerk van Midwolde is van een rijk interieur voorzien waaraan de relatie tot het landgoed en zijn bewoners goed is af te lezen.
Op het landgoed bevindt zich verder nog een familiepark met onder andere modeltreinen in verschillende schalen, kinderboerderij, een speeltuin en een overdekt gedeelte.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 359.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.849
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1968
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 126 m²
- Overige inpandige ruimte
- 13 m²
- Perceel
- 340 m²
- Inhoud
- 417 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, vloerverwarming, 2 wastafels, 2 wastafelmeubels, en toilet
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, mechanische ventilatie, rookkanaal, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel, pelletkachel en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Itho Daalderop HR combi-ketel (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LEEK D 2648
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 340 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras
- Zijtuin
- 182 m² (7,90 meter diep en 23,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
5.173x
Bekeken
76x
Bewaard
5-12-2025
Op Funda
Buurt

Centrum Leek en omgeving
Leek- Inwoners
- 3.935
- Gezin met kinderen
- 25%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.248
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.