BlikvangerModerne tussenwoning met 4 slaapkamers aan de Dokkumer Ee!
Omschrijving
Wonen aan de Dokkumer Ee met de binnenstad op loopafstand. Hier hoef je niet te kiezen.
Aan Oldegalileën 219 woon je op een plek waar historie, stadsleven en het buitenleven op een bijzondere manier samenkomen. Direct aan de achtertuin stroomt de Dokkumer Ee, één van de bekendste waterwegen van Friesland. Een plek met een verhaal: vroeger vormden de laatste bochten over het ijs hier het decor voor de Elfstedenschaatsers, op weg naar de finish in de Prinsentuin. Vandaag de dag zie je hier vooral plezierjachten en sloepen voorbijvaren. En jij? Jij geniet vanaf je eigen zonnige achtertuin van dat steeds wisselende decor.
Op een mooie zomerdag gooi je de schuifpui open, neem je plaats in de avondzon en zie je de boten rustig voorbijglijden. Of je maakt het jezelf nóg makkelijker: vanuit je eigen tuin stap je zo in de boot of op de sup voor een ontspannen tochtje over het Friese water. Waar vind je dat? Een moderne woning, direct aan vaarwater én op loopafstand van de historische binnenstad van Leeuwarden.
Deze moderne tussenwoning uit 2019 biedt circa 103 m² woonoppervlakte, verdeeld over drie woonlagen, met maar liefst vier slaapkamers. De woning is modern, licht en uitstekend geïsoleerd en is bovendien voorzien van 10 zonnepanelen, kunststof kozijnen en energielabel A. Comfortabel wonen dus, met bovendien lage onderhoudslasten en een energiezuinig karakter.
Begane grond
Via de hal kom je binnen in de woning. Hier bevindt zich het moderne wandcloset met fonteintje. Vanuit de hal stap je de lichte woonkamer binnen. De grote pui aan de achterzijde is hier een echte blikvanger en zorgt niet alleen voor veel licht, maar ook voor een directe verbinding met de tuin en de Dokkumer Ee.
De woonkamer loopt mooi over in de open keuken aan de voorzijde. De eigentijdse keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat en Quooker. Dankzij de open indeling vormen koken, eten en ontspannen één fijne leefruimte. De gehele begane grond is voorzien van comfortabele vloerverwarming.
De praktische berging is ideaal voor het stallen van fietsen en biedt extra bergruimte voor bijvoorbeeld de tuinspullen. Deze extra berging is bovendien direct toegankelijk vanuit de woning en geeft een extra toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping
De overloop geeft toegang tot drie slaapkamers en de moderne badkamer. De badkamer is compleet uitgevoerd met een inloopdouche, ligbad, wastafelmeubel en tweede wandcloset.
De drie slaapkamers zijn flexibel in te delen als slaap-, werk- of hobbykamer.
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier vind je naast de nodige bergruimte, de witgoedaansluitingen en technische ruimte een royale vierde slaapkamer.
Een ideale ruimte voor bijvoorbeeld een ruime master bedroom, thuiskantoor, hobbyruimte of een fijne eigen plek voor een opgroeiend kind. De mogelijkheden zijn volop aanwezig.
En dan is er natuurlijk die achtertuin. Direct aan de Dokkumer Ee.
Dat maakt deze woning anders dan anders. Het water is hier geen uitzicht dat je af en toe bewondert; het is onderdeel van je dagelijks leven. 's Ochtends rustig wakker worden met zicht op het water. Op een warme middag lekker buiten zitten. 's Avonds eten terwijl de laatste boten van de dag voorbijvaren. Of op een spontane vrije middag de boot instappen en Leeuwarden vanaf het water ontdekken.
En misschien wel het mooiste: voor deze bijzondere ligging aan het water lever je niets in op het gebied van stadse gezelligheid. De binnenstad van Leeuwarden ligt op korte loopafstand. Even naar de winkels, een terrasje pakken, uit eten, naar de bioscoop of een avondje de stad in? Je staat binnen enkele minuten midden in het bruisende stadsleven.
Kenmerken:
- Moderne tussenwoning uit 2019
- Circa 103 m² woonoppervlakte
- Unieke ligging direct aan de Dokkumer Ee
- Eigen achtertuin aan vaarwater
- Mogelijkheid om vanuit de tuin het water op te gaan
- Vier slaapkamers
- Moderne open keuken met diverse inbouwapparatuur, waaronder inductiekookplaat en Quooker
- Moderne badkamer met inloopdouche en ligbad
- Vloerverwarming op de begane grond
- 10 zonnepanelen
- Energielabel A
- Optimaal geïsoleerd
- Volledig voorzien van kunststof kozijnen
- Onderhoudsarm
- Binnenstad van Leeuwarden op korte loopafstand
Rust en ruimte aan het water. De gezelligheid van de binnenstad om de hoek. Dat is precies wat wonen aan Oldegalileën 219 zo bijzonder maakt.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Tuin direct aan vaarwater
Eigen achtertuin aan de Dokkumer Ee met vaarwater.
Stad en water naast deur
Aan de Dokkumer Ee, binnenstad Leeuwarden op loopafstand.
Energiezuinig en modern huis
Bouwjaar 2019, label A, 10 zonnepanelen, goed geïsoleerd.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 395.000 kosten koper
Vraagprijs per m²
€ 3.835
Status
Beschikbaar
Bouw
Soort woonhuis
Eengezinswoning, tussenwoning
Soort bouw
Bestaande bouw
Bouwjaar
2019
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
Gebruiksoppervlakten
Wonen
103 m²
Overige inpandige ruimte
5 m²
Perceel
94 m²
Inhoud
398 m³
Indeling
Aantal kamers
5 kamers (4 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Inloopdouche, ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3 woonlagen
Voorzieningen
Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
Energielabel
A
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warm water
Cv-ketel
Cv-ketel
Intergas HR (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)