Nieuw

Singelwoning (Bouwnr. 17)8912 DA LeeuwardenWetterstêd

Kaart
  • 199 m²
  • 5
  • A+++
Wat worden mijn maandlasten?

Bekijk alle 6 beschikbare woningen van dit type in project

Prinsenhoek Middelsee

Omschrijving

Charmante en riante halfvrijstaande woning Op de vooraanstaande zuidelijke hoek ontpopt deze singelwoning zich als het beginpunt van Prinsenhoek. Met aan twee zijden uitzicht heeft de hoekwoning veel te bieden. Deels verscholen achter de andere singelwoningen, onderscheidt dit hoekpand zich met haar weelderige lichtinval. Met grote raampartijen aan twee zijden, kijk je weids uit over de singel, het water en het groen. Bovendien doet de voorgevel charmant aan, met een subtiele uitbouw van de entree inclusief balkon. De tuin nodigt uit tot een fijn buitenleven, die je op de zuidelijke hoek ten volle benut. Achter is volledig besloten zodat de levendigheid en rust hand in hand kunnen gaan. De woning voorzien van extra cachet? Dan kun je kiezen voor een dakkapel of dubbele tuindeuren met zijlicht. Ontdek alle mogelijkheden en neem contact op met een van de makelaars.

Kenmerken

Overdracht

Aangeboden sinds
Aanvaarding
In overleg
Vraagprijs
€ 580.000 vrij op naam
Vraagprijs per m²
€ 3.816

Bouwjaar
2026
Soort dak
Zadeldak bedekt met pannen

Oppervlakten en inhoud

Gebruiksoppervlakten
Wonen
ca. 152 m²
Perceel
199 m²
Inhoud
456 m³

Indeling

Aantal kamers
7 kamers (5 slaapkamers)
Aantal badkamers
1 badkamer en 1 apart toilet
Badkamervoorzieningen
Douche, inloopdouche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Aantal woonlagen
3 woonlagen

Oppervlakte
199 m²

Buitenruimte

Ligging
Aan rustige weg, aan water, in woonwijk en open ligging
Tuin
Achtertuin en voortuin
Achtertuin
109 m² (18,12 meter diep en 6,00 meter breed)
Ligging tuin
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Bergruimte

Schuur/berging
Vrijstaande houten berging

Parkeergelegenheid

Soort parkeergelegenheid
Op eigen terrein en parkeervergunningen

Populariteit

0x

Bekeken

0x

Bewaard

21-5-2026

Op Funda

Buurt

Ontdek de buurt

Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?

Bekijk buurtinzichten

Wil je dit huis niet vergeten?

Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.