Verkocht
Apollolaan 4102324 CE LeidenFortuinwijk-Zuid
€ 365.000 k.k.
- 85 m²wonen
- 2slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 19 september 2025
- Verkoopdatum
- 9 oktober 2025
- Looptijd
- 2 weken
Omschrijving
Wonen in een instap klaar appartement? Met optie tot het vergkrijgen van een eigen garage?
Ben je op zoek naar een modern, licht en instap klaar appartement in een zeer groene omgeving? Dan is dit jouw kans! Aan de Apollolaan 410, op de eerste etage van een goed onderhouden flat, vind je dit schitterende appartement dat van alle gemakken is voorzien. Bij binnenkomst valt direct op dat er veel aandacht is besteed aan de afwerking. De strakke wanden en eigentijdse badkamer zorgen voor een moderne uitstraling met een warme sfeer. Alles is zo aangepakt dat je zonder zorgen kunt verhuizen en direct kunt genieten van je nieuwe thuis. Na een lange dag kun je heerlijk ontspannen op je eigen balkon dat op het westen ligt. Hier geniet je in de middag en avond van de zon. Ik zou zeggen perfect voor een drankje, diner of gewoon even relaxen in de buitenlucht. Er is een eigen parkeerplaats voor de bewoners met een eigen slagboom daarnaast is er voldoende parkeerplek in de buurt. Met goede verbindingen naar het centrum van Leiden en uitvalswegen, is dit een ideale plek voor starters, stellen of alleenstaanden.
De Fortuinwijk is een van de rustigere wijken van Leiden, met een groene uitstraling en een vriendelijke sfeer. Je vindt hier diverse voorzieningen zoals supermarkten, scholen en sportverenigingen op loopafstand. Ook ben je binnen enkele minuten fietsen in het bruisende centrum van Leiden of op station Lammenschans. De wijk staat bekend om zijn ruime opzet, veel groen en uitstekende bereikbaarheid.
Laat je verrassen door de charme van dit prachtige appartement in een fijne buurt. Maak snel een afspraak voor een bezichtiging. Voor je het weet noem jij Apollolaan 410 jouw nieuwe thuis!
De indeling is als volgt:
Begane grond:
Afgesloten centrale entree met brievenbussen, bellentableau en toegang tot het trappenhuis. Hier bevinden zich ook de individuele berging en de garage, welke van buitenaf te bereiken is.
Eerste etage:
Via de hoofdentree kom je in de hal terecht waar je links direct toegang hebt tot de keuken. De deur rechts leidt naar de slaapkamer/hobbykamer, welke is voorzien van een inbouwkast. Loop je verder in door de hal, dan kom je op de overloop terecht. Aan de linkerkant, gelegen naast de keuken, zijn het toilet en de badkamer gevestigd. Aan de andere kant van de overloop ligt de master bedroom. Dit is een ruime kamer waar, naast het slapen, ook genoeg ruimte is voor opbergen. De laatste deur in de hal leidt naar de ruime woonkamer/eetkamer. De ruimte laat toe om het geheel naar eigen ideeën in te delen. De kamer is voorzien van twee raampartijen welke veel licht en uitzicht bieden. Het balkon is een fijne plek waar je nog beter uitzicht hebt op het groen met toch veel privacy.
Bijzonderheden:
- Gebruiksoppervlak wonen ca. 84,7 m2
- Inhoud ca. 273 m3
- Bouwjaar ca. 1969
- De eigenaren bieden de optie om tegen meerprijs een garagebox te verkrijgen in hetzelfde appartementen complex
- Verwarming blokverwarming en warm water via elektrische boiler
- Energielabel C
- Elektra: Groepenkast met groepen en aardlekschakelaar
- Maandelijkse bijdrage aan de VvE: € 409 inclusief € 129,- voorschot stookkosten
- Oplevering: in overleg
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven bedragen, maten en oppervlakten zijn indicatief. Wij adviseren u een NVM makelaar in te schakelen die u begeleidt bij het aankoopproces.
Vrijblijvend hypotheekadvies? Onze hypotheekadviseurs bieden graag een vrijblijvend adviesgesprek aan, met een hypotheekberekening op maat. We hebben geen lange wachttijden en kunnen vaak dezelfde dag nog een afspraak inplannen. Wij begeleiden je volledig, van de financieringsaanvraag tot verzekeringen.
Zodra er mondelinge overeenstemming is bereikt over de verkoop van het appartement wordt deze schriftelijk vastgelegd in een NVM koopovereenkomst. In deze koopakte zullen tevens een ouderdomsclausule en asbestclausule worden opgenomen. De tekst van deze clausules kun je desgewenst vooraf bij ons kantoor opvragen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 365.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.294
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 280,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Tussenverdieping (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1969
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 85 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 6 m²
- Externe bergruimte
- 3 m²
- Inhoud
- 273 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Gelegen op
- 1e woonlaag
Energie
- Energielabel
- C
- Verwarming
- Blokverwarming
- Warm water
- Elektrische boiler
Kadastrale gegevens
- LEIDEN O 3219
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein, op eigen terrein en openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 280,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.321x
Bekeken
38x
Bewaard
19-9-2025
Op Funda
Buurt

Fortuinwijk-Zuid
Leiden- Inwoners
- 2.065
- Gezin met kinderen
- 15%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.342
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




