Verkocht
Verdistraat 1392324 KC LeidenFortuinwijk-Noord
€ 315.000 k.k.
- 78 m²wonen
- 2slaapkamers
- Fenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 24 september 2025
- Verkoopdatum
- 3 oktober 2025
- Looptijd
- 9 dagen
Omschrijving
Dit nette en instapklare appartement met twee slaapkamers, doorzonwoonkamer en balkon is gelegen op de bovenste woonlaag van het complex aan de Verdistraat in Leiden. Dankzij de gunstige indeling, keurige afwerking en het vrije uitzicht is dit appartement een fijne woonplek. Bovendien bestaat er de mogelijkheid om een derde slaapkamer te realiseren door eenvoudig een wand in de woonkamer te plaatsen. Het gehele appartement is voorzien van een doorlopende, donkere laminaatvloer en strak afgewerkte wanden en plafonds. De doorzonwoonkamer beschikt over een sfeervolle schouw met elektrische haard. Dankzij de grote raampartijen is er veel lichtinval, wat de woning een ruimtelijk karakter geeft. De woning is gelegen in de wijk Bos- en Gasthuisdistrict, een levendige en centrale wijk in Leiden. Hier woon je op korte afstand van zowel de historische binnenstad als diverse voorzieningen zoals supermarkten, buurtwinkels, scholen en sportfaciliteiten. Ook het LUMC, het Bio Science Park en het Centraal Station zijn goed bereikbaar. De wijk is uitstekend ontsloten met openbaar vervoer en de nabijheid van de A4 en A44 zorgt voor een snelle verbinding richting Den Haag, Amsterdam en Schiphol.
Kenmerken
Woonoppervlakte: 78 m²
Bouwjaar: 1961
Energielabel: F
Begane grond
Centrale entree met brievenbussen en trapopgang naar de bovengelegen verdiepingen.
Vierde verdieping (bovenste woonlaag)
Gezamenlijk portiek, gedeeld met één buurwoning. Entree/hal met toegang tot de meterkast, technische ruimte (CV-installatie), aparte toiletruimte en alle vertrekken.
De woonkamer is ruim opgezet en doorzon gesitueerd, voorzien van een schouw met elektrische sfeerhaard en veel lichtinval. Hier is tevens eenvoudig een extra slaapkamer te creëren.
De keuken is uitgevoerd in een rechte wandopstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur: koel-vriescombinatie, oven, 4-pits gaskookplaat en een ingebouwde vaatwasser. Daarnaast beschikt de keuken over een aansluitmogelijkheid voor wasapparatuur en veel bergruimte dankzij de hoge wandkasten. Vanuit de keuken is er toegang tot het balkon, gesitueerd op het noorden.
De woning beschikt verder over twee slaapkamers, waarvan de kleinere kamer is voorzien van een vaste kledingkast. De badkamer grenst aan de keuken en is uitgerust met een wastafelmeubel en douche.
Buitenruimte
Het balkon biedt uitzicht richting de omgeving en is ideaal om in de namiddagzon te genieten van de buitenlucht.
Algemeen:
- Net en instapklaar penthouse-appartement
- Twee slaapkamers (mogelijkheid tot derde slaapkamer)
- Doorzonwoonkamer met elektrische sfeerhaard
- Volledig voorzien van kunststof kozijnen met dubbele beglazing
- Donkere laminaatvloer en strakke wand- en plafondafwerking
- Keuken met ingebouwde vaatwasser, hoge wandkasten en wasmachineaansluiting
- Balkon op het noorden
- CV-installatie: Vaillant (verwacht bouwjaar 1995)
Ben jij op zoek naar een keurig afgewerkt appartement op de bovenste woonlaag, met veel licht en de mogelijkheid tot een derde slaapkamer? Dan is Verdistraat 139 in Leiden zeker een bezichtiging waard! Neem snel contact met ons op – wij leiden je graag rond.
Gezien het bouwjaar van de woning willen we je erop attenderen dat bij de uiteindelijke koopovereenkomst een ouderdomsclausule en een asbestclausule worden opgenomen. Dit is gebruikelijk bij woningen van deze leeftijd. Daarbij wordt rekening gehouden met het feit dat de bouwkundige eisen destijds anders waren dan tegenwoordig. Ook is het – vanwege het bouwjaar vóór 1993 – mogelijk dat er materialen in de woning aanwezig zijn die asbest bevatten.
Deze clausules zijn bedoeld om helderheid te geven over de mogelijke aanwezigheid van ouderdomskenmerken en asbest, zodat beide partijen weten waar ze aan toe zijn. Voor jou als koper betekent dit dat je hier vooraf van op de hoogte bent en dit onderdeel uitmaakt van de aankoopoverweging.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 315.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.038
- Status
- Verkocht
- Bijdrage VvE
- € 160,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1961
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 78 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 3 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Inhoud
- 284 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche en wastafel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Mechanische ventilatie, rookkanaal, en TV kabel
- Gelegen op
- 4e woonlaag
Energie
- Energielabel
- F
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 1995, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LEIDEN O 3929
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In woonwijk
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 160,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
2.813x
Bekeken
45x
Bewaard
24-9-2025
Op Funda
Buurt

Fortuinwijk-Noord
Leiden- Inwoners
- 3.570
- Gezin met kinderen
- 19%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.789
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




