Verkocht
- 75 m²wonen
- 58 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 6 september 2025
- Verkoopdatum
- 30 september 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
In één van de leukste en meest karakteristieke straatjes van Leiden mogen wij deze sfeervolle woning te koop aanbieden. Rust en veiligheid. De Bloemstraat is grotendeels autovrij, wat zorgt voor een rustige leefomgeving zonder doorgaand verkeer. Dat maakt het ideaal voor kinderen om veilig buiten te spelen.
Gunstig gelegen t.o.v. diverse uitvalswegen zoals de A4 en A44 en op loopafstand van het centrum van Leiden en diverse winkels o.a. supermarkten.
De woning is volledig voorzien van vloerverwarming, beschikt over een hybride warmtepomp (2024) én zonnepanelen – een duurzame en comfortabele woning, helemaal klaar voor de toekomst!
De woonkamer is stijlvol ingericht met gestucte wanden, lambrisering en een mooie PVC-vloer die de ruimte een warme uitstraling geeft. Aan de achterzijde bevindt zich de uitbouw, waar de keuken is gesitueerd. Deze is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-/vriescombinatie, kookplaat (aansluiting voor inductie is reeds aanwezig), een losse vaatwasser en een aansluiting voor de wasmachine. Daarnaast bevindt zich op de begane grond een toilet in een lichte kleurstelling.
De opstelplaats voor de CV-ketel en hybride warmtepomp (geplaatst in 2024) bevindt zich eveneens op de begane grond.
Via de afgesloten trap in de woonkamer bereikt u de bovenverdieping, die beschikt over twee ruime slaapkamers.
De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van een dakkapel over de volle breedte en een praktische vaste kastenwand. De slaapkamer aan de achterzijde beschikt eveneens over een inbouwkast en een loopdeur naar het dakterras – een heerlijke plek om van de zon te genieten.
De nette badkamer beschikt over een ligbad, toilet en wastafelmeubel.
Tot slot is er een vliering, bereikbaar via een vlizotrap, ideaal voor extra bergruimte.
De tuin/plaats ligt op het oosten, waardoor u hier in de ochtend heerlijk van de zon kunt genieten. Achterin de tuin heeft u een kleine berging.
Kenmerken:
* In één van de gezelligste straatjes van Leiden
* Buiten Schilderwerk 2024
* Volledig dubbel glas
* Vloerverwarming door de gehele woning
* Zonnepanelen
* Tuin op het Oosten (ochtendzon)
* Hybride warmtepomp (2024)
* Op loopafstand van centrum van Leiden
* Autovrije straat
* Parkeervergunning € 61,00 per jaar voor 1 auto, 2e auto is € 215,00 per jaar
Altijd graag willen wonen op loopafstand van het centrum van Leiden met alle voorzieningen in de directe nabijheid, maak dan snel een afspraak.
Meetinstructie (NEN 2580) is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een INDICATIE van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in de meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.vindt zich een kleine stenen berging, handig voor het opbergen van fietsen of tuingereedschap.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 415.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.533
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwperiode
- 1906-1930
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 75 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 58 m²
- Inhoud
- 274 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een vliering
- Voorzieningen
- TV kabel en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel, gehele vloerverwarming en warmtepomp
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Combiketel uit 2024, eigendom
Kadastrale gegevens
- LEIDEN K 850
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 58 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en plaats
- Achtertuin
- 10 m² (5,00 meter diep en 2,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren en parkeervergunningen
Populariteit
3.070x
Bekeken
57x
Bewaard
6-9-2025
Op Funda
Buurt

De Kooi
Leiden- Inwoners
- 6.205
- Gezin met kinderen
- 25%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 5.260
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




