Nieuw
Saranafort 412352 DB LeiderdorpSchansen en Dreven
€ 625.000 k.k.
- 116 m²wonen
- 72 m²perceel
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Wonen in een jonge, energiezuinige woning, maar dan nét even anders dan anders? Saranafort 41 in Leiderdorp is in 2020 gebouwd en heeft een verrassende upside-down indeling. De riante leefkeuken bevindt zich op de begane grond, terwijl je op de eerste verdieping een grote woonkamer én een heerlijk zonneterras vindt. Speels, ruim en vooral erg leuk ingedeeld.
De woning ligt aan de rand van Leiderdorp en Leiden, in een kleinschalige nieuwbouwwijk met een nagenoeg autovrije straat. Je woont hier rustig, maar zeker niet afgelegen. Binnen circa 10 minuten fiets je naar het centrum van Leiden en ook het Centraal Station is goed bereikbaar. Voor de dagelijkse boodschappen liggen onder andere Winkelhof en Santhorst op korte afstand. Met de auto zit je bovendien snel op de A4 en via de uitvalswegen ook op de A44. En wil je juist even de drukte uit? Ook groen en natuur liggen dichtbij.
Dan het huis zelf. Met circa 116 m² woonoppervlak, drie slaapkamers, hoge plafonds en deuren, een luxe leefkeuken, een woonkamer van circa 35 m² en een zonneterras van circa 17 m² heb je hier behoorlijk wat ruimte. En vergeet het bouwjaar niet: de woning is pas zes jaar oud. Energielabel A, HR++ glas, stadsverwarming, vloerverwarming door de gehele woning en een airco die zowel kan koelen als verwarmen. Dat woont wel zo prettig.
Van deze woning is ook een eigen website beschikbaar. Url van de website is straatnaam, dan het huisnummer en dan .nl. Behalve de foto’s op groot formaat zijn er ook allerlei handige tools. De relevante documentatie kan je hier vinden.
Je kan ook zelf je afspraak maken via onze website of bv funda. Wel zo makkelijk.
Indeling
We beginnen op de begane grond en hier merk je meteen dat Saranafort 41 anders is ingedeeld dan de gemiddelde tussenwoning. Je stapt namelijk direct binnen in de riante woonkeuken. En eerlijk is eerlijk: dat is juist heel gaaf.
De keuken is echt bedoeld als leefruimte. Er is volop plek voor een grote eettafel waar je gemakkelijk met acht personen kunt zitten. Ideaal voor lange avonden tafelen, een uitgebreid ontbijt met het gezin of gewoon voor de dagelijkse gezelligheid.
De moderne keuken is compleet uitgevoerd en beschikt over een kookeiland met inductiekookplaat, een heetwaterkraan, vaatwasser, koffiemachine, combi-oven, koelkast en een vriezer. Compleet en helemaal van nu.
Onder de trap zijn handgemaakte vaste kasten gerealiseerd, waardoor ook de beschikbare ruimte slim wordt benut. Er is ook een vaste kast voor de meterkast en de installatie voor de stadsverwarming.
Vanuit de keuken bereik je de inpandige berging. Hier bevinden zich vaste kasten, de aansluiting voor de wasmachine, en gewoon veel bergruimte. De berging is ook rechtstreeks vanaf buiten bereikbaar. Handig voor fietsen en spullen die je liever niet door het huis meeneemt. Op naar de eerste etage.
Via de overloop, met extra daglicht door het raam richting het terras, bereik je het moderne toilet met fontein. En dan lopen we door naar de woonkamer. Wat een ruimte. Met circa 35 m² heb je hier alle mogelijkheden voor een flinke zithoek en bijvoorbeeld een extra werk- of leesplek. Doordat de woonkamer op de eerste verdieping ligt, voelt deze verdieping net even anders. Meer privacy en een fijne verbinding met het terras. Ook hier zorgen de hoge plafonds, hoge deuren en strakke afwerking voor een ruimtelijk gevoel.
En dan het zonneterras. Vanuit de woonkamer stap je zo het circa 17 m² grote terras op, gelegen op het zuidoosten. Een heerlijke buitenruimte waar je vanaf de ochtend van de zon kunt genieten. Zet de deuren open en binnen en buiten lopen mooi in elkaar over. Koffie erbij, krant of laptop op tafel en je hebt hier echt een fijne plek. Door naar de tweede etage.
Hier kom je op de overloop met toegang tot drie prima slaapkamers. De kamers zijn netjes afgewerkt en voorzien van laminaat. Daarmee heb je voldoende ruimte voor een hoofdslaapkamer, kinderkamers, een werkkamer of natuurlijk een combinatie daarvan. Ook de badkamer past helemaal bij de rest van het huis. Modern en luxe uitgevoerd met een ruime inloopdouche, een tweede toilet en een wastafel met meubel. Op de overloop bevindt zich daarnaast een vaste kast met de warmteterugwin unit.
Technisch zit het eveneens goed. De woning beschikt over een uitgebreide 3-fase meterkast, glasvezel, HR++ beglazing in houten en kunststof kozijnen en stadsverwarming. Door de gehele woning ligt vloerverwarming. Daarnaast zijn er een 3x een airco aanwezig waarmee je zowel kunt koelen als verwarmen.
Saranafort 41 is geen standaard tussenwoning. Juist de upside-down indeling maakt het huis speels en verrassend: beneden een grote leefkeuken waar je samenkomt, op de eerste verdieping een riante woonkamer met een heerlijk zonneterras en boven drie slaapkamers met een luxe badkamer. Tel daar het bouwjaar 2020, energielabel A, de strakke afwerking en de rustige ligging vlak bij Leiden bij op en je hebt een huis waar je eigenlijk alleen nog je eigen spullen hoeft neer te zetten.
Bijzonderheden
- Oplevering ca november 2026
- 12 zonnepanelen aanwezig
- Airco's aanwezig
- Geheel vloerverwarming
- Energielabel A
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 625.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.388
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2020
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en overig
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 116 m²
- Overige inpandige ruimte
- 6 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 17 m²
- Perceel
- 72 m²
- Inhoud
- 432 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, inloopdouche, toilet, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, balansventilatie, buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Heteluchtverwarming, stadsverwarming en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- LEIDERDORP A 11475
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 28 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- LEIDERDORP A 11483
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 44 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging
- Tuin
- Zonneterras
- Zonneterras
- 16 m² (3,05 meter diep en 5,35 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidoosten
- Balkon/dakterras
- Dakterras aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Inpandig
- Voorzieningen
- Elektra en verwarming
- Isolatie
- Muurisolatie en volledig geïsoleerd
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
12-8-2026
Op Funda
Buurt

Schansen en Dreven
Leiderdorp- Inwoners
- 2.160
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.264
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




