Doctor van Noortstraat 95-A2266 GT LeidschendamKern Stompwijk
€ 649.000 k.k.
- 88 m²wonen
- 280 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Landelijk gelegen twee onder een kap dijkwoning met tuin aan het water en fantastisch vrij uitzicht over de achtergelegen polder. De woning heeft aan drie zijden tuin en beschikt over een souterrain dat prima geschikt is als hobby- en wasruimte.
Stompwijk heeft een gezellige dorpskern en ligt in de gemeende Leidschendam – Voorburg. In de directe omgeving is veel mooie natuur te vinden met verrassende wandel- en fietsroutes door de polder langs boerderijen en landerijen. Het dorp heeft een basisschool, buurtsuper en recreatieve verenigingen. De locatie ligt centraal tussen Zoeterwoude en Zoetermeer, met goede verbindingen naar Den Haag (A4) en Leiden (N 206).
Het perceel wordt benaderd via een karakteristiek bruggetje over de Stompwijkse Vaart.
Entree in de hal, meterkast, toilet met fonteintje, een ruime kast onder de trap en toegang tot de trap naar het souterrain.
Aangenaam lichte woonkamer met aan drie zijden vrij uitzicht, onder andere over de polder, de kerk en de Vaart. Via de hal is de keuken bereikbaar. Deze heeft veel kastruimte en is voorzien van keukenapparatuur zoals een gaskookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasmachine en koelkast en een deur naar een balkon met trap richting tuin en terras.
Het souterrain behelst een halletje met de vaste trap en watermeter, een ruime bijkeuken met de aansluiting voor de wasmachine, en een grote hobby- annex bergruimte van 18 m2.
1e etage: overloop, badkamer met 2e toilet, wastafel en ligbad. Twee ruime slaapkamers met dakkapellen, waarvan één met een balkon en bergkast, en vrij uitzicht. Een kleinere zijkamer aan de achterzijde.
Vanaf de overloop is het luik met een vouwtrap te openen dat toegang geeft tot de bevloerde en geïsoleerde bergvliering over de gehele breedte van de woning met een dakraam.
Deze goed onderhouden woning is in overleg vrijwel direct aanvaardbaar.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
A rural semi-detached dike house with a garden by the water and fantastic unobstructed views over the polder behind. The house has a garden on three sides and features a basement that is perfectly suitable as a hobby and laundry room.
Stompwijk has a charming village center and is located in the municipality of Leischendam – Voorburg. In the immediate vicinity, much beautiful nature can be found, with surprising walking and cycling routes through the polder past farms and fields. The village has a primary school, a local supermarket, and recreational clubs. The location is centrally situated between Zoeterwoude and Zoetermeer, with good connections to The Hague (A4) and Leiden (N 206).
The property is accessed via a characteristic small bridge over the Stompwijkse Vaart.
Entrance into the hall, meter cupboard, toilet with washbasin, a spacious cupboard under the stairs, and access to the staircase leading down to the basement.
Pleasantly bright living room with unobstructed views on three sides, including over the polder landscape, the church, and the idyllic canal. The kitchen is accessible via the hallway. It features ample cupboard space and is equipped with kitchen appliances such as a gas hob, extractor hood, oven, dishwasher, and refrigerator, as well as a door to a balcony with stairs leading down to the garden and terrace.
The basement comprises a small hallway with the staircase and water meter, a spacious utility room with a washing machine connection, and a large hobby/storage space of 18 m².
1st floor: landing, bathroom with a second toilet, washbasin, and bathtub. Two spacious bedrooms with dormer windows and unobstructed views, one of which has a balcony and a storage cupboard. A smaller side room at the rear with a lovely view over the meadows.
From the landing, a hatch can be opened via a folding ladder, providing access to the floored and insulated storage attic spanning the entire width of the home, which features a skylight.
This well-maintained property is available on short notice upon consultation, subject to agreement.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 649.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.375
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning (dijkwoning)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1960
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 88 m²
- Overige inpandige ruimte
- 32 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 4 m²
- Perceel
- 280 m²
- Inhoud
- 360 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen, een vliering, en een kelder
Kadastrale gegevens
- STOMPWIJK A 921
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 280 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan water, landelijk gelegen en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin, voortuin, zijtuin en zonneterras
- Achtertuin
- 108 m² (9,70 meter diep en 11,10 meter breed)
Populariteit
5.599x
Bekeken
67x
Bewaard
26-3-2026
Op Funda
Buurt

Kern Stompwijk
Leidschendam- Inwoners
- 1.595
- Gezin met kinderen
- 42%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.