Nieuw
Lindelaan 352267 BJ LeidschendamPark Leeuwenbergh
€ 1.245.000 k.k.
- 178 m²wonen
- 552 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerRoyaal opgezette en volledig gerenoveerde woning!
Omschrijving
IN DE GEWILDE VILLAWIJK PARK LEEUWENBERGH, ROYAAL OPGEZETTE EN INWENDIG VOLLEDIG GERENOVEERDE HALFVRIJSTAANDE WONING, GELEGEN OP EEN PERCEEL VAN MAAR LIEFST CA. 552 M2 EIGEN GROND MET GARAGE, PARKEERGELEGENHEID OP EIGEN TERREIN EN AAN DRIE ZIJDEN HEERLIJKE, ZEER ZONNIGE TUIN!
Omgeving
Park Leeuwenbergh is een rustige, ruim opgezette en zeer groene villawijk. De sfeer in de wijk is heel goed, er is een actieve buurtapp en worden er regelmatig activiteiten georganiseerd zoals een buurtbarbecue, een kerstborrel en een running diner.
Voor de kinderen worden er activiteiten georganiseerd in buitengoed Dorrepaal waar zich een kleine kinderboerderij met een speeltuintje bevindt. Het is daardoor niet moeilijk om je thuis te voelen in de wijk! In de directe omgeving bevindt zich een groot aantal voorzieningen, zoals openbaar vervoer, (internationale) scholen en diverse sportfaciliteiten. Op een steenworp afstand bevinden zich de golfbaan Leeuwenbergh en het tennispark Leeuwenbergh.
De ligging van park Leeuwenbergh is zeer centraal te noemen. Lopend is het centrum van Voorburg in tien minuten te bereiken, met de fiets sta je binnen 15 minuten midden in het centrum van Den Haag. Uitvalswegen en het openbaar vervoer zijn zeer goed bereikbaar.
De woning
Deze sfeervolle woning is enkele jaren geleden inwendig volledig gerenoveerd en derhalve direct en zonder kosten te betrekken!
Op de begane grond heeft de woning de beschikking over een riante woonkamer met aansluitend een woonkeuken, tezamen ca. 65 m2. Op de verdiepingen bevinden zich 4 ruime slaapkamers en 2 badkamers. Desgewenst bestaat de mogelijkheid hier nog 5 slaapkamers van te maken.
Er is parkeergelegenheid op eigen terrein voor 3 auto’s, daarnaast een grote garage met elektrische deur.
De achtertuin is georiënteerd op het zuidoosten en volledig vrij gelegen, geen achterburen! Daarnaast is er een berging met veranda geplaatst waar het gehele jaar goed toeven is.
INDELING:
Oprit met parkeergelegenheid voor meerdere auto’s op eigen terrein.
Entreehal met meterkast ( 12 gr en aardlek) en modern, vrijhangend toilet. Vanuit de hal middels fraaie, dubbele openslaande deuren toegang tot de woonkamer.
Royale en lichte woonkamer van ca. 51 m2 met een extra erker ter plaatse van de zijgevel. De woonkamer is voorzien van een sfeervolle gashaard.
Luxe, half open Bruynzeel keuken van ca. 14 m2 met kookeiland en voorzien van diverse Miele inbouwapparatuur, waaronder een inductiekookplaat met geïntegreerde afzuiging, combi-stoomoven, vaatwasser, koelkast en vriezer en een Quooker kraan. Vanuit de keuken is de bijkeuken bereikbaar met tweede keukenblok en wasmachine / droger aansluiting. Vanuit de bijkeuken doorloop naar garage met elektrische deur van ca. 6.32 x 2.70m.
De gehele begane grond is voorzien van vloerverwarming.
1e verdieping:
Overloop, slaapkamer van ca. 11,5 m2, grote slaapkamer ( voorheen twee kamers, op eenvoudige wijze weer terug te brengen) van ca.15 m2. Hoofdslaapkamer van ca. 15 m2 met airco en deur naar balkon.
Luxe badkamer met ligbad, douche en dubbele wastafels. Tweede badkamer met douche, 2e toilet en wastafel. Beiden badkamers zijn voorzien van vloerverwarming.
2e verdieping:
Overloop met Cv opstelplaats. Grote slaapkamer van ca. 17 m2 met fraai zicht op groen.
Voortuin/oprit met parkeergelegenheid voor 3 auto’s, zijtuin. Heerlijke achtertuin van ca. 17.00 x 15.00 m. georiënteerd op het zuidoosten. Berging met aansluitend overdekte veranda en hobbykas.
BIJZONDERHEDEN;
- Ca. 177,5 m2 woonoppervlakte.
- Ca. 552 m2 perceeloppervlakte.
- Bouwjaar 1985.
- Eigen grond.
- 12 Zonnepanelen
- cv-ketel 2019
- Zonneboiler voor warmwater
- Oprit voor meerdere auto’s.
- Inpandige garage.
- 4/5 slaapkamers.
- Energielabel
Meetinstructie conform BBMI norm
De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.
Interesse in dit huis? Bel ons voor het maken van een afspraak of schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor uw belang en bespaart u veel tijd, geld en zorgen.
Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.245.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.994
- Bouwjaar
- 1985
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 178 m²
- Overige inpandige ruimte
- 15 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 12 m²
- Externe bergruimte
- 10 m²
- Perceel
- 552 m²
- Inhoud
- 691 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, dubbele wastafel, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning en TV kabel
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- STOMPWIJK G 1388
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 552 m²
- Achtertuin
- 255 m² (17,00 meter diep en 15,00 meter breed)
- Capaciteit
- 1 auto
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Park Leeuwenbergh
Leidschendam- Inwoners
- 415
- Gezin met kinderen
- 41%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.