Verkocht
Ieplaan 182451 BT LeimuidenUitbreiding West
€ 515.000 k.k.
- 109 m²wonen
- 172 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 16 juli 2025
- Verkoopdatum
- 19 augustus 2025
- Looptijd
- 4 weken
Omschrijving
Welkom aan de Ieplaan 18 in Leimuiden!
Deze gemoderniseerde twee onder een kapwoning biedt alles wat je zoekt: vier slaapkamers, een ruime garage, een zonnige tuin op het westen en een rustige, kindvriendelijke ligging nabij het dorpscentrum.
Wij nodigen je van harte uit voor een bezichtiging. Hieronder alvast een korte rondleiding door de woning:
Begane grond:
Via de entree kom je in de hal met toilet, trapopgang en toegang tot zowel de woonkamer als de garage. De royale garage is binnendoor bereikbaar en biedt volop mogelijkheden voor opslag, hobbyruimte of bijvoorbeeld een werkplek aan huis.
De lichte woonkamer is voorzien van grote raampartijen aan de voor- en achterzijde, wat zorgt voor veel natuurlijk licht. Vanuit de woonkamer is er direct toegang tot de open keuken die uitkijkt op de achtertuin.
De tuin ligt op het westen en is een heerlijke plek om van de middag- en avondzon te genieten. Achterin vind je een achterom en een deur naar de garage.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, elk van goed formaat. De badkamer is recent vernieuwd en modern afgewerkt met een douche, tweede toilet en een wastafelmeubel.
Zolder:
Via een vaste trap bereik je de ruime zolderverdieping. Hier is een vierde slaapkamer gerealiseerd. Ook is er een aparte ruimte voor de wasmachine en droger en extra bergruimte onder de schuine kap.
Pluspunten:
- Ruime woning met open keuken vier slaapkamers
- Grote aangebouwde garage van binnenuit bereikbaar
- Zonnige en groene verzorgde achtertuin op het westen met achterom
- Vernieuwde badkamer
- Goede bereikbaarheid
Leimuiden & ligging
Het dorpscentrum van Leimuiden biedt alles wat je nodig hebt: een sfeervol haventje, diverse horecagelegenheden, een supermarkt, drogisterij, bloemenwinkel, slager, bakker, kaaswinkel én een handige gemakswinkel.
Leimuiden is een levendig en vriendelijk dorp met circa 4.500 inwoners en beschikt over alle belangrijke voorzieningen, zoals een basisschool, diverse sportverenigingen en een buitenzwembad.
De ligging is ronduit ideaal: op de rand van het Groene Hart tussen de Westeinderplassen, het Braassemermeer én dichtbij de Kagerplassen. Via de nabij gelegen A4, A44 en N207 ben je binnen een half uur in Amsterdam, Utrecht of Den Haag.
Op loopafstand vind je een bushalte met directe verbindingen: binnen 18 minuten sta je op Schiphol, en binnen 45 minuten in het centrum van Amsterdam of Leiden.
Nieuwsgierig geworden naar deze mooie twee onder een kapwoning met garage op loopafstand van het dorpscentrum?
Neem dan snel contact met ons op voor een bezichtiging. Wij laten je dit huis graag in het echt ervaren!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 515.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.725
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1961
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 109 m²
- Overige inpandige ruimte
- 26 m²
- Perceel
- 172 m²
- Inhoud
- 449 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant Solide HR (gas gestookt combiketel uit 2007, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LEIMUIDEN A 1450
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 172 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 75 m² (8,29 meter diep en 8,99 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
2.762x
Bekeken
60x
Bewaard
16-7-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




