Lange Stoep 62941 AE LekkerkerkVoorstraat en Centrum
€ 529.000 k.k.
- 125 m²wonen
- 202 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerVrijstaand wonen met jaren ’30-charme en verrassend veel privacy!
Omschrijving
Ben je op zoek naar een karakteristieke vrijstaande woning met sfeer, ruimte én een opvallende uitstraling? Dan is de Lange Stoep 6 in Lekkerkerk absoluut een woning die je gezien moet hebben.
Deze fraaie woning ligt op een hoek van twee straten midden in het centrum van Lekkerkerk. De woning heeft een bijzondere architectuur met fraaie geveldetails, karakteristieke ramen en een samengesteld dak met mansardekap. Dit alles zorgt voor een authentieke en warme uitstraling zoals je die alleen nog maar ziet bij woningen uit de jaren '30.
De huidige bewoners hebben met veel zorg en liefde de woning de afgelopen 25 jaar onderhouden en aangepast naar modern gemak. Zo zijn vrijwel alle kozijnen vervangen, heeft het hele huis dubbel glas, is de kruipruimte geïsoleerd, net zoals het dak en de verdiepingsvloer. Het huis is recent binnen en buiten geschilderd en staat strak in de lak. Bovendien is in de master bedroom (ook recent) een ruime inloopkast gebouwd. En dit alles met het karakter en de sfeer van een jaren ‘30-woning in het achterhoofd.
De ligging is ideaal: midden in het centrum van Lekkerkerk met winkels, scholen en ov op loopafstand. En toch heb je veel rust en privacy binnen en buiten. In de L-vormige tuin geniet je van zon en schaduw. In het gedeelte naast de keuken geniet je van de allereerste zon in het voorjaar terwijl de tuin achter (60 m2) een heerlijke plek is om te loungen, te tuinieren, te bbq’en of ‘s avonds onder de overkapping te genieten. Hier zit je helemaal vrij, zonder inkijk en zonder buren. De auto kan op eigen grond geparkeerd worden, bovendien is er een laadpaal voor een elektrische auto aanwezig.
Indeling
Begane grond:
Via de voordeur kom je binnen in de brede, lichte en ruime hal. Hier bevindt zich de trap naar boven, het toilet en de deuren naar de woonkamer en de keuken.
De woonkamer is een sfeervolle en lichte ruimte met een massief houten vloer, strak gestuukte wanden en een karakteristiek plafond. De woonkamer ligt op het zuiden en heeft ramen rondom, waardoor de woonkamer heel licht is. De glas-in-lood ramen zijn gemaakt door een glasstudio in Rotterdam en geplaatst in dubbel glas, in het originele ontwerp en kleurstelling. Hierdoor is de authentieke uitstraling bewaard gebleven en is het toch comfortabel wonen. De houtkachel zorgt voor extra sfeer in de winter.
Via de originele schuifdeuren, met geslepen glas, kom je in de eetkamer. Een fijne ruimte, met ook hier ramen met glas in lood. Door de schuifdeuren kun je de woonkamer en eetkamer van elkaar scheiden of tot één geheel behouden.
De keuken bereik je, vanuit de eetkamer, met een originele schuifdeur. De keuken is ruim opgezet en uitgevoerd in een moderne witte kleur met diverse inbouwapparatuur. Een echte blikvanger is hier de originele granito vloer. Een prachtig detail uit het verleden dat perfect gecombineerd wordt met de moderne uitstraling van de keuken.
Achter de keuken bevindt zich de praktische bijkeuken met aansluitingen voor de wasmachine en de achterdeur. Hier is ook de moderne badkamer, met een tijdloze look and feel: grote grijze vloer- en wandtegels, een inloopdouche en een wastafel.
De inpandige garage is ruim. Hier parkeer je je fietsen of auto en er is voldoende plek voor klusspullen, een werkbank, voorraad of waar je je garage maar voor wilt gebruiken. Hier bevindt zich ook de stoppenkast, de batterij (ter overname) en de omvormer van de 21 zonnepanelen.
Eerste verdieping:
De verdieping heeft een ruime overloop en vier ruime kamers, drie daarvan hebben een airco (2024). De grote masterbedroom heeft een ‘walk in closet’. De verdieping heeft laminaatvloeren en houten plafonds. De binnenkozijnen zijn recent (september ‘25) opnieuw gelakt.
Zolder:
Via een vaste trap bereik je de ruime bergzolder met volop praktische bergruimte.
Tuin:
De tuin ligt achter en naast de woning en biedt opvallend veel privacy. Dankzij de hoekligging en de beschutte ligging geniet je hier heerlijk lang van de zon. Onder de overkapping zit je het hele jaar door gezellig buiten, in de schaduw en droog. De heater zorgt in de winter voor aangename temperaturen. Bovendien heeft de tuin een praktische achterom.
Algemeen:
Voorzien van glas in loodramen, marmeren schouwen en een originele granito vloer
Alle kozijnen in de woon- en eetkamer zijn in 2015 vervangen en van dubbel glas voorzien. Alle ramen zijn van dubbel glas
21 zonnepanelen geplaatst in 2022
Batterij voor opslag van stroom ter overname beschikbaar
Vloerisolatie aanwezig (isolatieparels)
Aangebouwde inpandige garage aanwezig
De Lange Stoep is autovrij
Parkeerplaats op eigen grond met laadpaalvoorziening
De woning verleent zich onder andere voor bestemming wonen, detailhandel, bedrijven en horeca in de categorieën 1 en 2
Bij deze woning is een definitief energielabel C aanwezig
Bijlage bepalingen bij verkoopprocedure zijn van toepassing
Deze woning beschikt over een energielabel C. Hierdoor is het mogelijk om een hoger bedrag te financieren. Dit betreft een bedrag van € 5.000,-. Daarnaast is het mogelijk om een extra bedrag van € 15.000,- te financieren voor energiebesparende voorzieningen. Voor meer informatie kan je terecht bij jouw hypotheekadviseur en op de website van de overheid.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 529.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.232
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1905
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 125 m²
- Overige inpandige ruimte
- 15 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 11 m²
- Perceel
- 202 m²
- Inhoud
- 536 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- HR (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LEKKERKERK C 4188
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 167 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- LEKKERKERK C 9229
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 35 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, beschutte ligging en in centrum
- Tuin
- Achtertuin en zijtuin
- Achtertuin
- 60 m² (15,00 meter diep en 4,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Aangebouwde stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
778x
Bekeken
5x
Bewaard
1-9-2026
Op Funda
Buurt

Voorstraat en Centrum
Lekkerkerk- Inwoners
- 725
- Gezin met kinderen
- 29%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.520
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



