Groene Velden 1818211 BD LelystadGroene Velden
€ 1.200.000 k.k.
- 259 m²wonen
- 4.512 m²perceel
- 5slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerRiante woning op 4.512 m² in rustige, autoluwe Groene Velden
Omschrijving
Op de Groene Velden in Lelystad, aan een rustige en autoluwe straat, staat deze royale woning op een perceel van 4.512 m².
Een plek waar wonen, werken en ontspannen moeiteloos samengaan. Het huis is ruim van opzet en leent zich uitstekend voor dubbele bewoning, met in totaal vijf slaapkamers en twee badkamers.
De leefruimtes voelen licht en overzichtelijk. In de tuinkamer kijk je weids uit over de eigen tuin, een groen decor dat elk seizoen iets anders laat zien.
Doordat er meerdere zitplekken zijn, vind je altijd wel een plek in de zon of juist in de schaduw.
Voor hobby, bedrijf aan huis of opslag is er de grote garage met drie overheaddeuren. Praktisch in te delen, goed bereikbaar en flexibel in gebruik.
Je woont hier vrij en landelijk, maar niet afgelegen: stadscentrum, treinstation en de A6 liggen op korte afstand.
Zo combineer je rust en ruimte met de dagelijkse voorzieningen binnen handbereik.
Nieuwsgierig? Maak een afspraak voor een bezichtiging en ervaar het zelf.
Woning:
Inhoud ca. 1.076 m³
Woonoppervlakte ca 259 m²
Perceeloppervlakte: 4.512 m²
Overige inpandige ruimte: ca. 20 m²
Garage: ca. 106 m²
Indeling:
Begane grond
Je stapt binnen in de hal, vanaf hier kom je bij drie slaapkamers, de badkamer met ligbad en douche, het separate toilet en de meterkast. Loop je door, dan kom je in de ruime woonkeuken.
Grote raampartijen brengen hier het daglicht mooi naar binnen en via de openslaande deuren sta je zo in de diepe achtertuin.
De open keuken is praktisch ingericht met inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, inductiekookplaat en koelkast. Aansluitend ligt een handige bijkeuken met de aansluitingen voor wasapparatuur.
Vanuit de keuken ga je door naar de woonkamer van maar liefst 52 m². Dit deel van het huis heeft bovendien een eigen entree, ideaal te gebruiken als bijvoorbeeld kangoeroewoning of voor werken aan huis.
De woonkamer sluit aan op de tuinkamer/serre, waar je al snel merkt waarom de ligging van deze woning zo fijn is: veel licht, groen om je heen en altijd een plek om even rustig te zitten.
Eerste verdieping
Vanuit de woonkamer kom je in een tweede hal, waar de vaste trap naar de verdieping zich bevindt.
Boven aangekomen tref je twee ruime slaapkamers. De grootste slaapkamer beschikt over een eigen balkon, met een fraai uitzicht over de volledige achtertuin en het omliggende groen.
Een fijne plek om de dag rustig te beginnen of juist af te sluiten.
Op deze verdieping bevindt zich ook de tweede badkamer, voorzien van een ligbad, toilet en wastafel.
Daarmee is de woning ook op dit punt geschikt voor dubbele bewoning of een groter gezin.
Vliering
Vanaf de begane grond is er toegang tot een ruime bergzolder. Deze is bereikbaar via een vlizotrap en biedt volop ruimte voor het opslaan van seizoensspullen, archief of andere zaken die je niet dagelijks nodig hebt.
Een praktische aanvulling op de al aanwezige bergruimte in de woning.
Tuin
De woning staat op een royale kavel van 4.512 m², met meerdere terrassen rondom het huis. Zo vind je op elk moment van de dag een plek in de zon of juist in de luwte.
De rust en het groene karakter van de Groene Velden komen hier echt tot hun recht.
Voor de liefhebber is er al een kleine moestuin aanwezig, maar de ruimte biedt volop mogelijkheden om dit uit te breiden of het perceel op een andere manier in te richten, denk aan extra tuin, speelruimte of zelfs dieren aan huis.
Op het perceel staat een grote garage/schuur met drie overheaddeuren, waarvan één elektrisch bedienbaar. Ideaal voor meerdere auto’s, een hobbyist of iemand die graag sleutelt.
De ruimte is deels geïsoleerd en voorzien van water, elektra en verwarming, waardoor deze het hele jaar door goed te gebruiken is.
Over de Groene Velden
De Groene Velden vormt een bijzonder overgangsgebied tussen de stad Lelystad en het biologische landbouwgebied aan de Bronsweg. Hier gaan ruimte, natuur en duurzaamheid vanzelfsprekend samen.
De royale percelen bieden volop mogelijkheden voor bedrijvigheid of hobby’s aan huis—denk aan paardenhouderij, fruit- of sierteelt, een kleinschalige B&B, maar ook een kantoor, studio of praktijkruimte.
Daarnaast woon je hier met het Bergbos en het Jagerbos op steenworp afstand, ideaal voor een wandeling of een rondje hardlopen.
En hoewel het hier rustig en vrij aanvoelt, zit je binnen vijf minuten op de A6. Zo combineer je buiten wonen met een goede bereikbaarheid.
Bijzonderheden:
* Energielabel: A
* dubbele bewoning mogelijk
* Rustige ligging, veel privacy én toch nabij centrum, station en uitvalswegen
* ruime kavel van 4.512 m² met vele mogelijkheden
* ruime garage/schuur
Bestemming:
Een uitgebreide beschrijving van de mogelijkheden kunt u vinden in het bestemmingsplan: De Groene Velden: Artikel 5 De Groene Velden
Kadastrale gegevens:
Gemeente Lelystad, sectie F, nummer 715.
Vraagprijs:
€ 1.200.000,- k.k.
Aanvaarding:
In overleg
Afspraken uitsluitend via:
Afspraken voor bezichtigingen kunnen uitsluitend bij VSO makelaars & taxateurs gemaakt worden. Voor nadere informatie en/of afspraken voor een bezichtiging kunt u contact opnemen met:
VSO makelaars & taxateurs
De Bolder 2
8251 KC Dronten
- Vraagprijs
- € 1.200.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.633
- Bouwjaar
- 1999
- Specifiek
- Dubbele bewoning mogelijk
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 259 m²
- Overige inpandige ruimte
- 20 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Externe bergruimte
- 106 m²
- Perceel
- 4.512 m²
- Inhoud
- 1.076 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, 2 ligbaden, wastafel, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, driedubbel glas, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel, gedeeltelijke vloerverwarming en warmte terugwininstallatie
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2020, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LELYSTAD F 715
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 4.512 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan bosrand, aan rustige weg, beschutte ligging, in bosrijke omgeving en landelijk gelegen
- Tuin
- Tuin rondom
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande houten garage
- Capaciteit
- 3 auto's
- Voorzieningen
- Elektrische deur, elektra, verwarming en stromend water
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Populariteit
3.432x
Bekeken
62x
Bewaard
20-3-2026
Op Funda
Buurt

Groene Velden
Lelystad- Inwoners
- 260
- Gezin met kinderen
- 37%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.