Nieuw
Oasisstraat 956663 JD LentLent
€ 625.000 k.k.
- 98 m²wonen
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerLuxe appartement met prachtig uitzicht op Lentse plas
Omschrijving
Luxe appartement, met prachtig uitzicht, gelegen op de 5e verdieping aan de Lentse Plas!
Dit appartement ligt op een rustige locatie met vrij uitzicht over de Lentse en Zandse Plas. Een prettige plek met veel licht en ruimte. Het appartement heeft een prachtig groot balkon/terras van 20 m2.
Appartementencomplex ‘De Groene Oever’ ligt in de rustige en relatief nieuwe wijk Visveld.
De omgeving biedt veel mogelijkheden voor recreatie, zwemmen, wandelen, fietsen en andere sporten. Park Lingezegen, een groot natuur- en recreatiegebied tussen Nijmegen en Arnhem, Ligt in de buurt. Een bioscoop en restaurant met terras aan het water zijn op loopafstand.
Vanuit Lent bent u snel in de binnenstad van Nijmegen, zowel met de fiets als met het openbaar vervoer. Voor de dagelijkse boodschappen is er op korte afstand een supermarkt van Jumbo. Het winkelcentrum Hof van Holland, met een uitgebreid winkelaanbod zoals een AH XL, ligt op een paar minuten rijden. Ook andere voorzieningen, zoals zorg, onderwijs en kinderopvang, zijn dichtbij. Deze zijn onder andere te vinden in het Thermioncomplex en voorzieningencentrum De Ster. De bereikbaarheid is goed. Met de auto bent u snel op de A15, A73 en A50. Ook met de fiets en het openbaar vervoer zijn er goede verbindingen. Station Lent ligt op korte afstand.
Indeling appartement:
Via de hal heeft u toegang tot alle ruimtes in het appartement. Hier bevinden zich ook het nieuwe toilet, de meterkast en een bergkast met de unit van de stadsverwarming.
Er zijn drie slaapkamers (resp. 7, 11 en 16 m2). De grootste slaapkamer is licht door de hoge ramen met erker en biedt genoeg ruimte voor een grote kledingkast. De logeer/werkkamer heeft een eigen wastafelmeubel met spiegelkast.
De badkamer is voorzien van een heerlijke wirlpool en een ruime douche met zitje en luxe regendouchekop. Verder zijn er een wastafelmeubel, bergkast en elektrische handdoekenradiator aanwezig.
De woonkamer met open keuken heeft veel lichtinval door de grote raampartijen en biedt uitzicht over de Lentse Plas. Via de schuifpui stapt u het aangrenzende balkon (ca. 20 m²) op dat over de gehele breedte van het appartement ligt en overdekt is.
De keuken is in een U-opstelling geplaatst en voorzien van granieten aanrechtblad met zitgedeelte, diverse inbouwapparatuur, zoals een inductiekookplaat, nieuwe oven, magnetron, vaatwasser en koel-/vriescombinatie. Er is veel opbergruimte in de grote kasten en brede lades.
Naast de keuken is er ook een inpandige bergruimte waar de ventilatie-unit hangt en waar zich de aansluitingen van wasmachine en droger bevinden.
Het appartement heeft een mooie pvc vloer met vloerverwarming en een airco.
Het balkon is voorzien van grote keramische vloertegels en de noordoostzijde heeft 2 elektrisch bediende screens.
In het souterrain heeft ieder appartement een eigen berging, met voldoende ruimte voor fietsen etc.
Parkeren kunt u op de ruime openbare parkeerplaats aan de voorzijde van het complex, waar zich ook de oplaadpunten voor elektrisch rijden bevinden.
Kenmerken:
- fenomenaal uitzicht vanaf de zesde woonlaag (5e verdieping);
- volledig geïsoleerd;
- heerlijk licht appartement;
- vloerverwarming;
- gezonde VvE; servicekosten € 113 p/m;
- aluminium kozijnen met HR++ beglazing;
- direct aan zwemlocatie de Lentse Plas (loopafstand ca. 1 min.);
- direct nabij Nijmegen centrum (fietsafstand ca. 13 min.);
- direct nabij station Lent (fietsafstand ca. 6 min.);
- direct nabij (basis)scholen, verenigingen en diverse uitvalswegen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 625.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 6.378
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 113,00 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Portiekflat (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 2014
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 98 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 20 m²
- Externe bergruimte
- 6 m²
- Inhoud
- 320 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, lift, mechanische ventilatie, en schuifpui
- Gelegen op
- 6e woonlaag
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Stadsverwarming en gehele vloerverwarming
- Warm water
- Stadsverwarming
Kadastrale gegevens
- LENT A 3698
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan water, in woonwijk en vrij uitzicht
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
VvE checklist
- Inschrijving KvK
- Ja
- Jaarlijkse vergadering
- Ja
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 113,00 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
648x
Bekeken
25x
Bewaard
16-4-2026
Op Funda
Buurt

Lent
Lent- Inwoners
- 15.975
- Gezin met kinderen
- 43%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.572
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



