Nieuw
Walstro 443831 WX LeusdenDe Wetering
€ 575.000 k.k.
- 115 m²wonen
- 212 m²perceel
- 1slaapkamer
- Cenergielabel
Omschrijving
Deze semi-bungalow biedt een mooie basis en kan geheel naar eigen smaak en idee worden gemoderniseerd.
Aan de rand van de aangename wijk De Wetering ligt deze geschakelde levensloopbestendige woning met berging en parkeergelegenheid op eigen terrein. De woning beschikt over een slaapkamer en badkamer op de begane grond. Ideaal voor wie gelijkvloers wil wonen. De onderhoudsarme patiotuin is gunstig gelegen op het westen, zodat je optimaal kunt genieten van de middag- en avondzon. De centrale ligging is bijzonder aantrekkelijk. Deze woning ligt op korte afstand van winkels, sportvoorzieningen, openbaar vervoer en het fiets- en wandelgebied langs het Valleikanaal.
Ben jij op zoek naar een woning met een slaapkamer en badkamer op de begane grond, die je geheel naar eigen idee kunt inrichten en moderniseren? Bel Snel en maak een afspraak voor een bezichtiging. Wij laten de woning graag aan je zien.
Indeling
De woning heeft een speelse indeling: entree, bergruimte, hal met garderobe, toiletruimte en een deur naar de ruime open keuken. De keuken biedt volop ruimte voor een grote eettafel, ideaal voor gezellige diners met familie en vrienden. Er is veel daglicht door de grote glaspui met deur naar de tuin. De keuken is geplaatst in een hoekopstelling en voorzien van inbouwapparatuur, waaronder een RVS-afzuigschouw, kookplaat, oven, vaatwasser en koelkast.
Via enkele traptreden kom je in de woonkamer. Hier bevindt zich een gezellige zithoek met een sfeervolle haard. Er is een grote raampartij met veel daglicht en vrij uitzicht op de voortuin.
De vide is bereikbaar via een vaste trap. Deze ruimte is geschikt voor meerdere doeleinden en kan worden ingericht als kantoor, werkkamer, hobbyruimte of logeerkamer. Er is een deur naar het balkon aan de voorzijde, dat over de gehele breedte van de woning loopt.
Slaapkamer en badkamer op de begane grond
De slaapkamer en badkamer op de begane grond zijn vanuit de hal toegankelijk. In de riante slaapkamer is voldoende ruimte voor een grote garderobekast, een bureau en/of kaptafel. Door de grote raampartij is er veel daglicht en via de schuifpui heb je toegang tot de patiotuin. De badkamer heeft een standaard badkamerinrichting en is voorzien van een ligbad met handdouche en een vaste wastafel met spiegel. Deze badkamer kan geheel naar eigen idee worden ingericht.
Tuin
Zowel de voor- als achtertuin is fraai aangelegd. Aan de voorzijde is parkeergelegenheid op eigen terrein. De voortuin is aangelegd met grind en borders met verschillende bloemen en planten. De achtertuin beschikt over een zonneterras met borders en ligt gunstig op het westen, zodat je hier tot in de late uurtjes van de zon kunt genieten.
Bijzonderheden
Levensloopbestendige woning met berging en parkeerplaats op eigen terrein
* Badkamer en slaapkamer op de begane grond
* Speelse indeling
* Royale open woonkeuken met inbouwapparatuur
* Woonkamer met sfeervolle haard
* Vide met mogelijkheid voor kantoor-/studeerkamer en deur naar balkon
* Ruime slaapkamer met schuifpui naar de tuin
* Standaard badkamerinrichting
* De woning is voorzien van kunststof kozijnen
* Voorzien van lichtkoepels in hal, badkamer en berging
* Onderhoudsarme patiotuin met veel privacy en een zonnige ligging op het westen
* Perceelgrootte 212m²
* Energielabel C
* Op korte afstand van alle voorzieningen
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 575.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 5.000
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Bungalow, geschakelde woning (semi-bungalow)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1972
- Specifiek
- Gedeeltelijk gestoffeerd
- Soort dak
- Lessenaardak
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 115 m²
- Overige inpandige ruimte
- 9 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 19 m²
- Perceel
- 212 m²
- Inhoud
- 440 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 3 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie, rookkanaal, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Trendline ( combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LEUSDEN F 2603
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 212 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 42 m² (7,00 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde houten berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
12-6-2026
Op Funda
Buurt

De Wetering
Leusden- Inwoners
- 1.490
- Gezin met kinderen
- 38%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.647
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



