Verkocht onder voorbehoud
Dorpsstraat 1105737 GE LieshoutLieshout
€ 895.000 k.k.
- 216 m²wonen
- 1.692 m²perceel
- 5slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Deze prachtige villa is zeer geschikt voor uiteenlopende woonwensen. Dankzij de slimme indeling is de woning niet alleen perfect voor levensloopbestendig wonen, maar ook zeer geschikt voor gezinnen, werken aan huis of een combinatie van wonen en mantelzorg. Het royale perceel en de ruimte rondom de woning geeft zeer veel mogelijkheden voor bijvoorbeeld praktijkruimte en kantoor aan huis. De woning is gunstig gelegen t.o.v. Helmond (15 autominuten) en Eindhoven (25 autominuten).
Inhoud 918 m³
Gebruiksoppervlakte wonen 216 m²
Perceeloppervlakte 1.692 m²
Bouwjaar 1977
Aanbouw woning 2012
Energielabel C
Aanvaarding in overleg
BIJZONDERHEDEN
• De woning is onder architectuur gebouwd.
• De woning heeft dak-, spouwmuur- en vloerisolatie.
• Hardhouten kozijnen met isolerende beglazing.
• Begane grond; nagenoeg geheel met vloerverwarming.
• In 2022 zijn er 16 zonnepanelen geplaatst.
• In 2012 zijn de slaapkamer en badkamer op de begane grond aangebouwd.
• In 2012 zijn de gevels gereinigd en gekeimd.
• Voor de woning zijn 3 parkeerplaatsen gesitueerd en een eigen oprit geeft toegang tot de garage.
• In de tuin is een natuurlijke geluidswal aangelegd en er bevindt zich een prachtige, meer dan 100 jaar oude notenboom in de tuin.
• De woning is levensloopbestendig.
• De woning is prachtig gelegen nabij de dorpskern. Er is een ruim perceel aanwezig welke veel privacy biedt en diverse gebruiksmogelijkheden geeft.
BEGANE GROND
Middels fraaie overdekte entree toegang tot de hal. Moderne voordeur met ramen aan beide zijden. De ruime hal heeft een garderobe, meterkast (11 groepen + 3 aardlekschakelaars + 2 krachtgroepen + glasvezelaansluiting) en toilet. Hal met stucwerkwanden en houtenvloer met vloerverwarming. De hal geeft toegang tot de keuken met eetgedeelte en de kelder. Moderne toiletruimte met wandcloset en fonteintje.
Royale woonkamer met prachtige roomdivider inclusief sfeervolle doorkijk gashaard en inbouwverlichting. Moderne houtenvloer met vloerverwarming, vlak stucwerk wanden, stucwerk plafond en inbouwverlichting. De ramen tot de grond geven veel lichtinval, een ruimtelijk gevoel en een naadloze overgang naar de tuin.
In het midden van de begane grond is de moderne trap gesitueerd welke functioneert als een divider tussen de woonkamer en keuken. De trap heeft sfeervolle trapverlichting en een RVS leuning. De vloer uit de woonkamer loopt door naar de keuken. De keuken heeft openslaande tuindeuren naar het terras en inbouwverlichting.
De leefkeuken in het hart van de woning heeft een fraai inbouwmeubel met spoeleiland, granieten werkblad, vaatwasser, RVS spoelbak en Quooker. Inbouwmeubel met diverse lades inductiekookplaat en RVS afzuigscherm. Kastenwand met lades, koelkast, oven en stoomoven. Er zijn diverse electra punten aanwezig in de keuken. Een prachtige zichtlijn vanuit de keuken naar woonkamer en de tuin ondersteund door verlichting.
Middels schuifdeur doorgang naar de slaapkamer op de begane grond. De lichte slaapkamer heeft diverse ramen tot de grond, enkele met draai-kiep mogelijkheid, houtenvloer en vlak stucwerk wanden. De slaapkamer heeft dubbelzijdige royale inbouwkasten en direct toegang tot de badkamer.
Via een schuifdeur toegang tot de ruime badkamer. Badkamer met zeer royale inloopdouche inclusief regendouche en handdouche, 2 aparte wastafels met lades, ruime spiegel met verlichting, wandcloset en designradiator. Er zijn ook inbouwspots, mechanische ventilatie en tegelvloer met vloerverwarming aanwezig.
Vanuit de keuken middels een schuifdeur toegang tot het kantoor. Het kantoor heeft middels een groot raam uitzicht op de voortuin.
Vanuit de garage toegang tot de bijkeuken. De bijkeuken heeft een praktisch legplank, uitstortgootsteen en aansluitingen voor wasapparatuur op verhoging. Een deur geeft toegang tot de tuin.
Inpandige garage met elektrische sectionaal deur en tegelvloer. Tevens is er een technische ruimte met opstelling cv-combiketel merk Nefit Topline, bouwjaar 2012, unit mechanische ventilatie en unit voor de vloerverwarming. De garage is bereikbaar middels een eigen oprit.
Vanuit de hal toegang tot de kelder. De stahoogte in de kelder is ca. 2,0 meter. diep. De kelder is volledig droog.
1E VERDIEPING
De overloop geeft toegang tot 4 slaapkamers, separate toiletruimte, badkamer en diverse bergruimtes.
De slaapkamers zijn allen voorzien van vloerbedekking, schroten wand- en plafond afwerking, radiatoren en diverse inbouwkasten. Er zijn 3 dakkapellen en 3 wastafels aanwezig. Eén slaapkamer heeft een directe doorgang naar de badkamer.
De badkamer heeft een ligbad, douchecabine en wastafel met ombouwmeubel. Het dakraam geeft veel daglicht.
TUIN + BERGING
De prachtig aangelegde en veel privacy biedende tuin is voorzien van een gazon, sierbestrating, terras, fraaie beplanting, volwassen bomen, grote vijver en een natuurlijke geluidswal. Er is een praktische ruime houten berging aanwezig in de tuin. Deze is bereikbaar middels een poort via de oostzijde van de woning, rechtstreeks vanaf de (Dorps)straat.
DIERENVERBLIJF
Naast de woning is een deel van het perceel in gebruik geweest als dierenverblijf met hekwerk. Hier is een houten hok aanwezig voor dieren. Dit gedeelte van het perceel is voorheen gebruikt als moestuin.
- Vraagprijs
- € 895.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.144
- Bouwjaar
- 1977
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 216 m²
- Overige inpandige ruimte
- 37 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 20 m²
- Perceel
- 1.692 m²
- Inhoud
- 918 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (5 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, 2 ligbaden, toilet, vloerverwarming, 2 wastafelmeubels, douche, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit Topline (gas gestookt combiketel uit 2012, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LIESHOUT I 1256
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.692 m²
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektrische deur en elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
8.834x
Bekeken
128x
Bewaard
24-3-2026
Op Funda
Buurt

Lieshout
Lieshout- Inwoners
- 3.605
- Gezin met kinderen
- 35%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.935
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.