Nieuw
Vriendenkringstraat 286141 LJ LimbrichtLimbricht
€ 389.000 k.k.
- 135 m²wonen
- 271 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerInstapklare twee-onder-een-kapwoning met royale zolderverdieping
Omschrijving
Nabij het centrum van Limbricht, in een rustige en kindvriendelijke woonwijk, ligt deze goed onderhouden en instapklare twee-onder-een-kapwoning met open keuken, vier slaapkamers en vrijstaande garage en een volledig omsloten achtertuin met achterom.
De woning is ideaal voor gezinnen dankzij de ruime leefruimtes, de praktische indeling en de rustige ligging nabij voorzieningen zoals winkels, scholen en uitvalswegen. Oorspronkelijk beschikt de woning over drie slaapkamers, maar de royale zolderverdieping met brede dakkapel is uitstekend geschikt als volwaardige vierde slaapkamer.
Indeling:
Begane grond:
De entree bevindt zich aan de zijkant van de woning. Bij binnenkomst betreedt u de hal met de meterkast, een bergkast en de toiletruimte. De meterkast is in 2020 vernieuwd en de bergkast is voorzien van een witgoedaansluiting. Daarnaast krijgt u vanuit de hal toegang tot de woonkamer.
De ruime woonkamer (ca. 43 m²) beschikt over een groot raampartij aan de voorzijde en een schuifpui aan de achterzijde, waardoor de ruimte geniet van veel natuurlijke lichtinval. Halverwege de woonkamer bevindt zich de vaste trap naar de eerste verdieping en een houtenkachel, welke vooral in de winterdagen, zorgt voor extra sfeer en warmte.
Aansluitend bevindt zich de open keuken (ca. 8 m²), uitgevoerd in een praktische hoekopstelling. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits inductiekookplaat, vaatwasser, spoelbak, oven, magnetron, koelkast en vriezer. Vanuit de keuken krijgt u direct toegang tot de achtertuin.
Eerste verdieping:
De overloop geeft toegang tot de drie slaapkamers, een inloopkast en de badkamer. De inloopkast (ca. 4 m²) biedt praktische opbergruimte voor kleding en overige spullen.
Aan de achterzijde bevinden zich twee slaapkamers van ca. 12 m² en ca. 7 m². De grootste slaapkamer is voorzien van een houten kozijn met dubbele beglazing en een elektrisch bedienbaar rolluik. De tweede slaapkamer beschikt over een kunststof kozijn met HR++beglazing en rolluik. Aan de voorzijde bevindt zich nog een slaapkamer (ca. 4 m²), eveneens voorzien van een kunststof kozijn met HR++ beglazing en rolluik.
De ruime badkamer (ca. 12 m²) ligt aan de voorzijde van de woning en is ingericht met een ligbad, toilet, douche en dubbele wastafel. Daarnaast beschikt de badkamer over een praktische bergkast met schuifdeuren. Het raam is uitgevoerd met een kunststof kozijn en dubbele beglazing.
Tweede verdieping:
Via een vaste trap bereikt u de zolderverdieping. De overloop (ca. 6 m²) geeft toegang tot een bergkast met daarin de cv-installatie (Remeha, 2024, eigendom) en de royale zolderruimte. De zolderkamer (ca. 16 m²) is voorzien van een brede dakkapel met vier ramen (dubbele beglazing), kunststof kozijnen en elektrisch bedienbaar rolluiken. Dankzij de ruimte, de lichtinval en de huidige afwerking is deze verdieping uitstekend geschikt als volwaardige vierde slaapkamer. Daarnaast kan de ruimte uiteraard ook gebruikt worden als hobbykamer, werkkamer of speelruimte. Momenteel wordt deze verdieping actief gebruikt en ingericht als werkkamer en opbergruimte.
Buitenruimte:
De volledig omsloten achtertuin is gelegen op het zuidwesten en biedt volop privacy en zon gedurende de dag. De tuin is bereikbaar via zowel de woonkamer als de keuken en beschikt daarnaast over een praktische achterom via een poort. Grenzend aan de woonkamer bevindt zich buitenzonwering, wat zorgt voor extra comfort tijdens warme dagen. Verder beschikt de woning over een vrijstaande stenen garage (ca. 18 m²), voorzien van een rolpoort en elektra-aansluitingen.
Parkeren is mogelijk op de eigen oprit.
Bijzonderheden:
- Goed onderhouden en instapklare twee-onder-een-kapwoning;
- Ideale gezinswoning in rustige woonwijk;
- Gelegen nabij het centrum van Limbricht;
- Royale woonkamer met schuifpui;
- Open keuken met diverse inbouwapparatuur;
- Woning beschikt over vier slaapkamers;
- Badkamer voorzien met o.a. ligbad en dubbele wastafel;
- Definitief energielabel c;
- Nagenoeg geheel voorzien van kunststof kozijnen met dubbel glas (gedeeltelijk HR++);
- Dak gedeeltelijk geïsoleerd;
- Bovenverdieping voorzien van rolluiken;
- Cv-ketel (Remeha, 2024, eigendom);
- Volledig omsloten achtertuin;
- Vrijstaande stenen garage met elektra;
- Parkeren mogelijk op eigen terrein en openbaar;
- Alle afmetingen zijn indicatief en kunnen afwijken van de werkelijkheid.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 389.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.881
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1974
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 135 m²
- Overige inpandige ruimte
- 1 m²
- Externe bergruimte
- 19 m²
- Perceel
- 271 m²
- Inhoud
- 470 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, ligbad, en toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, glasvezelkabel, rolluiken, en schuifpui
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel en houtkachel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LIMBRICHT A 4110
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 271 m²
- Achtertuin
- 58 m² (9,50 meter diep en 6,12 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Garage
- Soort garage
- Vrijstaande stenen garage
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
2.366x
Bekeken
33x
Bewaard
18-5-2026
Op Funda
Buurt

Limbricht
Limbricht- Inwoners
- 2.550
- Gezin met kinderen
- 35%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.738
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.