De Buorren 278408 HG LippenhuizenLippenhuizen-Kom
€ 750.000 k.k.
- 536 m²wonen
- 1.545 m²perceel
- 4slaapkamers
- A+++energielabel
Woon/winkelobject met winkel, twee appartementen en kelder van 97 m²
Omschrijving
Veelzijdig woon-/winkelobject met winkel, twee appartementen, kelder van 97 m² en vrij uitzicht voor en achter.
Op een fraaie locatie in Lippenhuizen staat dit bijzonder ruime en veelzijdige object, bestaande uit een winkelruimte met diverse nevenruimtes op de begane grond en twee appartementen op de verdiepingen. Aan de achterzijde beschikt het geheel over een diepe tuin en een prachtig vrij uitzicht over de landerijen.
Het voorste gedeelte van het pand is degelijk gebouwd in 1977. Door de combinatie van de royale winkelruimte, een kelder van maar liefst 97 m², twee woongedeelten boven, buitenruimtes en diverse praktische voorzieningen biedt het geheel volop mogelijkheden.
Op dit moment rust op het object nog een detailhandelsbestemming. Er is een principeverzoek ingediend voor wijziging naar wonen. De uiteindelijke mogelijkheden zijn afhankelijk van de benodigde toestemming en besluitvorming door de bevoegde instanties.
Begane grond – winkelruimte met berging en werkplaats
Via de entree aan de voorzijde komt u binnen in de royale winkelruimte. Dankzij de grote raampartijen aan de straatzijde beschikt deze ruimte over veel daglicht en een goede zichtbaarheid vanaf de Buorren.
Achter in de winkel bevindt zich een ruimte met kitchenette, voorzien van een boiler. Daarnaast zijn er vier ruime kamers/kantoortjes aanwezig. Deze ruimtes zijn multifunctioneel en bijvoorbeeld geschikt als kantoor-, werk-, behandel- of opslagruimte, uiteraard passend binnen het toegestane gebruik.
Vanuit één van deze kamers is de kelder met een vaste trap bereikbaar. De winkel is volledig onderkelderd en heeft een indrukwekkende oppervlakte van maar liefst circa 97 m². Daarmee is er bijzonder veel extra opslag- en bergruimte beschikbaar.
Vanuit de winkel is tevens een toiletruimte met fontein bereikbaar.
Helemaal achter in het pand bevinden zich nog een werkruimte, werkplaats, een tweede toilet en een bijkeuken/technische ruimte. Hier bevinden zich onder andere de boilervaten ten behoeve van de zonnecollectoren, vier omvormers en de meterkast. Vanuit deze ruimte is er directe toegang tot de carport.
Appartement 1 – wonen met lift, serre en dakterras
Het eerste appartement is bereikbaar via een eigen entree aan de linkerzijde van het gebouw. Vanuit de entree leidt een trap naar de eerste verdieping. Daarnaast is de verdieping bereikbaar met een lift, geplaatst in 2020, wat het wooncomfort aanzienlijk vergroot.
Op de eerste verdieping is alles voor dit appartement gelijkvloers. De keuken is onder andere uitgerust met een inductiekookplaat en afzuigkap. Aansluitend bevindt zich een eetkamer en een heerlijke serre, vanwaar u uitkijkt over de achtergelegen landerijen. De serre is voorzien van glas rondom, een houtkachel en vormt daarmee een sfeervolle plek om het hele jaar door van het uitzicht te genieten.
Via openslaande deuren is het royale dakterras bereikbaar, dat rondom buitenruimte biedt.
De woonkamer is verzorgd afgewerkt en voorzien van een vaste kast. Daarnaast is er een praktische berging met onder andere de meterkast, cv-installatie en een waterreservoir. In een extra gang is er een vlizotrap naar een grote zolderruimte.
Vanuit de woonkamer is de luxe badkamer bereikbaar. Deze royale badkamer beschikt over een toilet, dubbel wastafelmeubel, whirlpool, douche en handdoekradiator.
De slaapkamer is voorzien van een vaste kast en beschikt bovendien over een eigen balkon.
Appartement 2 – royaal appartement met 3 slaapkamers
Het tweede appartement bevindt zich aan de voorzijde van het pand en heeft een eigen entree aan de rechterzijde van het gebouw.
Op de begane grond bevindt zich de entree met trapopgang en toegang tot een inpandige berging. Hier bevinden zich onder andere de cv-ketel en meterkast.
Via de trap bereikt u de eerste verdieping. De centrale hal beschikt over een toilet en een vaste kast en geeft toegang tot de verschillende vertrekken.
De slaapkamer op deze verdieping beschikt over een badkamer en suite. De slaapkamer is voorzien van een dakraam en de badkamer is ingericht met een douche, ligbad, wastafel en handdoekradiator.
Verder bevinden zich op deze verdieping de woonkamer, eetkamer en keuken. Vanuit de woonkamer heeft u een prachtig uitzicht over de omliggende landerijen. De woonkamer is bovendien voorzien van een schuifpui wat leidt naar het balkon. Vanuit de keuken is het tweede balkon bereikbaar, waardoor ook hier binnen en buiten mooi met elkaar verbonden zijn.
Tweede verdieping
Op de tweede verdieping bevindt zich een overloop met dakraam en vaste kast. Vanaf de overloop is tevens een zolderruimte bereikbaar.
De royale slaapkamer aan de voorzijde bestond oorspronkelijk uit twee afzonderlijke slaapkamers. De tussenwand is gedeeltelijk verwijderd, waardoor één grote kamer is ontstaan. Desgewenst kan de oorspronkelijke indeling relatief eenvoudig worden hersteld, zodat hier weer twee slaapkamers gerealiseerd kunnen worden. De kamer beschikt over een eigen wastafel.
Verder is vanaf de overloop een aparte wasruimte bereikbaar.
De andere slaapkamer is voorzien van een bedstee, een wastafel en een deur naar het platte dak.
Tuin en buitenruimte
Ook buiten heeft dit object veel te bieden. De tuin is opvallend diep en biedt aan de achterzijde een heerlijk vrij uitzicht over de landerijen.
Aan het pand is bovendien een overkapping aangebouwd, waardoor er een beschutte buitenruimte aanwezig is. Daarnaast beschikt het object over een carport.
Het pand is voorzien van zonnepanelen en zonnecollectoren, met bijbehorende technische installaties.
Een object met bijzonder veel mogelijkheden
Buorren 27 en 27a is geen alledaags object. De combinatie van een grote winkelruimte, circa 97 m² souterrain, twee appartementen, een lift, verschillende balkons en terrassen, een diepe tuin en het vrije uitzicht maakt het geheel bijzonder veelzijdig.
De huidige detailhandelsbestemming en het ingediende principeverzoek voor wonen maken dit bovendien een interessant object voor kopers die op zoek zijn naar ruimte én mogelijkheden. Denk bijvoorbeeld aan een combinatie van wonen en werken, dubbele bewoning of een andere toekomstige invulling, voor zover toegestaan door de bevoegde instanties.
Bijzonderheden:
Winkelruimte op de begane grond met grote raampartijen;
Vier ruime kamers/kantoortjes achter de winkel;
97 m² onderkelderd
Er zijn 2 gasaansluitingen, 2 meterkasten en 1 wateraansluiting aanwezig.
Twee appartementen op de verdieping met ieder een eigen entree;
Appartement 1
Lift achterste appartement, geplaatst in 2020;
Luxe badkamer met onder andere een whirlpool;
Serre met houtkachel en vrij uitzicht;
Dakterras en meerdere balkons;
Vrij uitzicht over de landerijen aan de achterzijde
Appartement 2
Voorste gedeelte degelijk gebouwd in 1977;
3 slaapkamers en mogelijkheid om een grote slaapkamer weer op te splitsen zodat er 4 slaapkamers gecreëerd worden.
Badkamer ensuite
Vrij uitzicht over de landerijen aan de voorzijde
Diepe tuin
Aangebouwde overkapping en carport;
Voorzien van zonnepanelen, boilers en zonnecollectoren;
Voorzien van energielabel
De Buorren 27 is voorzien van energielabel A+++
De Buorren 27 a is voorzien van energielabel A.
Momenteel voorzien van een detailhandelsbestemming;
Principeverzoek voor wijziging naar wonen is ingediend.
Een verrassend ruim en multifunctioneel object op een mooie plek in Lippenhuizen, met volop ruimte binnen én buiten en een prachtig uitzicht aan de achterzijde.
Over Lippenhuizen
Lippenhuizen heeft een actief dorpsleven. In het multifunctionele centrum zijn onder meer basisschool De Flecht, kinderopvang, sportfaciliteiten en voorzieningen voor het verenigingsleven samengebracht. Het dorp kent verschillende sport-, buurt- en andere verenigingen, waardoor er ondanks de bescheiden omvang volop dorpsactiviteiten zijn.
Voor uitgebreidere voorzieningen is het nabijgelegen Gorredijk de belangrijkste plaats. Daar zijn onder andere supermarkten, winkels, horeca en overige dagelijkse voorzieningen te vinden. Voor grotere voorzieningen zijn ook Drachten en Heerenveen vanuit Lippenhuizen bereikbaar.
Wat Lippenhuizen extra aantrekkelijk maakt, is de combinatie van dorps wonen en natuur. De Turfroute loopt door het gebied en rondom het dorp liggen weilanden, houtwallen, het Koningsdiep en de Liphústerheide.
Een heerlijke plek voor een ontspannen wandeling en om ieder seizoen opnieuw van de natuur te genieten.
Voor nog meer natuur liggen ook de uitgestrekte bossen van Beetsterzwaag op korte afstand. De combinatie van bos, heide, open landschap en kilometers aan fiets- en wandelmogelijkheden maakt deze omgeving aantrekkelijk voor iedereen die graag buiten is.
Met de auto ben je binnen circa 10 minuten op de snelweg (A7). Binnen 1,5 uur bent je met de auto in Amsterdam en Utrecht en binnen 35 minuten in Leeuwarden en Groningen.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Winkel met twee appartementen
Winkelruimte, kelder van 97 m² en twee appartementen.
Diepe tuin en vrij uitzicht
Diepe tuin, dakterras, balkons en uitzicht op landerijen.
Zonnepanelen en top labels
Zonnepanelen, zonnecollectoren, label A+++ en A.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 750.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 1.399
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, vrijstaande woning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1977
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 536 m²
- Overige inpandige ruimte
- 135 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 115 m²
- Perceel
- 1.545 m²
- Inhoud
- 2.387 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 17 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 2 aparte toiletten
- Badkamervoorzieningen
- 2 douches, ligbad, wastafelmeubel, dubbele wastafel, toilet, en whirlpool
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, glasvezelkabel, lift, TV kabel, zonnecollectoren, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A+++
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt, eigendom
Kadastrale gegevens
- LIPPENHUIZEN H 503
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.545 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Buiten bebouwde kom, landelijk gelegen en vrij uitzicht
- Tuin
- Tuin rondom
- Balkon/dakterras
- Balkon aanwezig
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
2.207x
Bekeken
37x
Bewaard
2-10-2026
Op Funda
Buurt

Lippenhuizen-Kom
Lippenhuizen- Inwoners
- 955
- Gezin met kinderen
- 34%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.





