De Buorren 408408 HK LippenhuizenLippenhuizen-Kom
€ 375.000 k.k.
- 129 m²wonen
- 495 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerSfeervol wonen met verrassend veel ruimte en tuinbeleving!
Omschrijving
Sfeervol wonen met verrassend veel ruimte, privacy en een heerlijke tuinbeleving! Deze karakteristieke woning beschikt over een prachtige besloten achtertuin met luxe overkapping en royale vrijstaande garage. Een unieke combinatie van karakter, ruimte en een heerlijke beschutte tuin.
Bijzonderheden van de woning:
- Instap klaar
- Kavel 495 m2
- Woonoppervlak 129 m2
- Externe bergruimte 55 m2
- Energielabel C
- Tuin op het zuiden
- Royale vrijstaande garage
- Overkapping
Lippenhuizen
Lippenhuizen is een dorp gelegen in de gemeente Opsterland in het noordoostelijke deel van Friesland. Lippenhuizen is een klein dorp met een landelijke uitstraling en heeft ongeveer 1.300 inwoners. Het dorp heeft een zeer actief verenigingsleven die sociale en recreatieve activiteiten aanbieden voor jong en oud. Het MFA kan men beschouwen als het kloppend hart van het dorp!
Lippenhuizen staat bekend om zijn prachtige uitgestrekte natuurgebied De Liphústerheide hier kunt u volop genieten van de prachtige natuur.
Lippenhuizen is gunstig gelegen ten opzichte van grotere plaatsen in Friesland, zoals Leeuwarden, Drachten en Heerenveen.
Indeling
In het gezellige Lippenhuizen staat deze karaktervolle en goed onderhouden woning. Achter de charmante gevel schuilt een verrassend ruime begane grond met een heerlijke, lichte leefruimte en een moderne afwerking. Hier komen sfeer, comfort en praktisch wonen perfect samen.
Via de entree met modern toilet kom je binnen in de woning. Vanuit de hal stap je de royale woonkamer binnen, waar direct de authentieke balkenplafonds, de grote raampartijen en de warme uitstraling opvallen. De zithoek aan de voorzijde voelt knus en uitnodigend aan.
De woonkamer loopt naadloos over in de ruime woonkeuken aan de achterzijde van de woning. Dankzij de grote ramen en de verbinding met de tuin is dit een heerlijke lichte plek waar binnen en buiten mooi samenkomen. De moderne keuken is strak uitgevoerd in lichte kleuren en voorzien van diverse inbouwapparatuur, veel werkruimte en een gezellige eethoek. Aansluitend bevindt zich de praktische bijkeuken met volop bergruimte, witgoedaansluitingen en toegang naar buiten — ideaal voor het dagelijkse gemak. Ook de badkamer op de begane grond is modern en compleet uitgevoerd. Deze ruime badkamer beschikt over een inloopdouche, ligbad en dubbel wastafelmeubel en heeft een luxe, hotelachtige uitstraling.
Daarnaast beschikt de begane grond over een extra kamer die momenteel in gebruik is als kantoor. Deze ruimte is multifunctioneel en uitstekend geschikt als thuiswerkplek, speelkamer of slaapkamer.
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie ruime slaapkamers, ieder met een eigen sfeer en volop daglicht. Dankzij de hoge nok, zichtbare houten balken en de schuine kapconstructie hebben de kamers een warme en karaktervolle uitstraling. De royale hoofdslaapkamer biedt verrassend veel ruimte en ademt rust en comfort. De combinatie van de authentieke balken, de sfeervolle kleurstellingen en de grote raampartijen zorgt voor een gezellige en luxe sfeer.
De twee overige slaapkamers zijn eveneens netjes afgewerkt en multifunctioneel in te richten, bijvoorbeeld als kinder-, logeer-, werk- of hobbykamer. Alle kamers beschikken over voldoende bergruimte en een prettige lichtinval.
Vanaf de overloop is tevens een tweede toilet bereikbaar, wat extra comfort biedt voor het hele gezin. De verdieping is modern afgewerkt en volledig instapklaar.
Tuin
De woning beschikt over een prachtige, fraai aangelegde en volledig besloten achtertuin waar privacy en rust centraal staan. De royale tuin is verzorgd aangelegd met een combinatie van groen gazon, sierbeplanting en meerdere terrassen, waardoor er op ieder moment van de dag een fijne plek in de zon of schaduw te vinden is.
Eyecatcher in de tuin is de sfeervolle houten overkapping met loungegedeelte, een ideale plek om te ontspannen en te genieten van het buitenleven. Daarnaast bevindt zich achter op het perceel een ruime vrijstaande garage met volop bergruimte en parkeermogelijkheden op eigen terrein.
Dankzij de groene erfafscheidingen geniet u hier van veel privacy in een rustige en beschutte setting. Een voortuin is niet aanwezig, wat zorgt voor optimaal gebruik van het perceel aan de achterzijde.
Kortom: een sfeervolle, verrassend ruime en instapklare woning waar karakter en modern wooncomfort prachtig samenkomen.
Bent u nieuwsgierig geworden naar deze woning?
Wij zien u graag bij een bezichtiging!
Belangstellenden kunnen zich aanmelden via Funda Desk of per e-mail.
Na aanmelding ontvangt u binnen 2 werkdagen aanvullende informatie over de datum en het tijdstip van de bezichtiging.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 375.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.907
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1910
- Soort dak
- Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 129 m²
- Externe bergruimte
- 55 m²
- Perceel
- 495 m²
- Inhoud
- 439 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Glasvezelkabel en mechanische ventilatie
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2014, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LIPPENHUIZEN B 2231
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 495 m²
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
2.683x
Bekeken
65x
Bewaard
20-5-2026
Op Funda
Buurt

Lippenhuizen-Kom
Lippenhuizen- Inwoners
- 955
- Gezin met kinderen
- 34%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.021
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.