Verkocht
de Ruijterstraat 252161 TA LisseZeeheldenbuurt
€ 415.000 k.k.
- 86 m²wonen
- 130 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 6 juni 2025
- Verkoopdatum
- 28 juni 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
‘Verrassend veel huis en tuin in de gezellige Zeeheldenbuurt van Lisse’
In de geliefde en zeer kindvriendelijke Zeeheldenbuurt in Lisse wacht de Ruijterstraat 25 op nieuwe bewoners. Deze instapklare eengezinswoning combineert ruimte, licht en comfort op een mooie manier. Met maar liefst vier volwaardige slaapkamers, een zonnige voor- en achtertuin én een heldere indeling is dit het ideale huis voor jonge gezinnen. Alles is met zorg onderhouden en direct te betrekken.
INDELING
Begane grond:
Aan een van de meest kindvriendelijke straten van Lisse ligt deze sfeervolle, keurig onderhouden tussenwoning. Na de verzorgde voortuin met veel zitmogelijkheid, volgt de voordeur naar de centrale hal met een toilet met fonteintje, de trapopgang naar boven en toegang tot de lichte woonkamer met open keuken. De woonkamer heeft veel licht dankzij de grote ramen aan de voor- én achterzijde. De ruimte laat zich op meerdere manieren indelen waarbij er ruimte is voor een riante zithoek bij de televisie en een grote eettafel met zicht op de tuin. De keuken bevindt zich aan de achterzijde, is keurig afgewerkt en slim ingedeeld met een hoekopstelling. Naast veel werkruimte is er diverse apparatuur waaronder een fornuis met een oven, een afzuigkap en een koelkast. Bovendien is er een directe verbinding met de tuin.
Via deze tuindeur is de achtertuin bereikbaar waar een onderhoudsvriendelijke buitenruimte met een betegeld terras en een gazon zorgen voor een heerlijke plek. Een achterom en een ruime stenen berging maken het compleet.
Eerste etage:
Op de eerste etage wordt de ruimte opnieuw slim benut. De overloop biedt toegang tot drie lichte slaapkamers, waarvan twee ruim zijn en de grootste, aan de achterzijde gelegen, voorzien is van een praktische vaste kast. De derde kamer is compact maar efficiënt en is perfect in te richten als kinderkamer, werkplek of inloopkast. De frisse, volledig betegelde badkamer is functioneel en neutraal afgewerkt. Hier is een inloopdouche, een handdoekradiator en een wastafel met opbergmeubel.
Tweede etage:
De tweede verdieping van De Ruijterstraat 25 is allesbehalve een donkere zolder. Hier wacht een volwaardige slaapkamer met volop daglicht dankzij het grote dakvenster. Op de voorzolder is de opstelplaats voor de wasmachine en droger, de cv-ketel en is er ruimte voor het opbergen van allerlei
spullen onder de schuine delen van het dak. Slim ingedeeld en praktisch in gebruik. Een verdieping die flexibel is in gebruik, van slaapverdieping tot werk- of hobbyruimte. Alles is mogelijk.
OMGEVING
De omgeving van dit leuke gezinshuis? Groen, sociaal en kindvriendelijk. Hier spelen kinderen in de nabijgelegen speeltuin, zijn de winkels van het gezellige centrum, diverse (basis)scholen en uitvalswegen om de hoek. Diverse sportfaciliteiten, waaronder zwembad de Waterkanten, zijn nabij en ook recreatiemogelijkheden liggen om de hoek. De wegen A4, A44 en N208 bieden snelle uitvalmogelijkheden in de richting van de grote steden én bijvoorbeeld de stranden van Langevelderslag, Noordwijk en Katwijk.
KENMERKEN
- Bouwjaar 1959
- Gebruiksoppervlakte 86m2 Waarvan 73m2 wonen en 13m2 overig inpandige ruimte (zolderverdieping)
- Perceeloppervlakte 130m2
- 4 slaapkamers
- Keurig aangelegde achter- en voortuin
- Gelegen in een groene en zeer kindvriendelijke wijk
- Veel parkeerruimte in de omgeving
- Dichtbij recreatie- en sportvoorzieningen, scholen en winkels
- Oplevering: in overleg
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 415.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.826
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1959
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 86 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 130 m²
- Inhoud
- 303 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 6 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Dakraam, rolluiken, en TV kabel
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2009, eigendom)
Kadastrale gegevens
- LISSE D 8842
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 130 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 0,12 meter diep en 0,05 meter breed
- Ligging tuin
- Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande stenen berging
- Voorzieningen
- Elektra
- Isolatie
- Geen isolatie
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
4.842x
Bekeken
78x
Bewaard
6-6-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




