Verkocht
Vuntuslaan 331231 NP LoosdrechtOud-Loosdrecht
€ 650.000 k.k.
- 91 m²wonen
- 194 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 22 februari 2025
- Verkoopdatum
- 15 maart 2025
- Looptijd
- 3 weken
Omschrijving
Op slechts 50 meter afstand van het Vuntusstrandje en de Vuntusplas gelegen keurig onderhouden middenwoning met fijne tuin met eigen water, nieuwe beschoeiing en steiger (2019) voor eigen boot!
LET OP: De oppervlakte van de zolderverdieping (circa 12m2) mag helaas volgens de huidige regelgeving niet worden meegeteld met het formele woonoppervlak. Deze verdieping is echter stahoog en volledig bruikbaar.
Dankzij goede isolatie, HR ++ glas en maar liefst 11 zonnepanelen, heeft dit huis een zeer gunstig energielabel A.
’s-Zomers wandelt u met een handdoek onder de arm naar het strand en tijdens strenge winters is dit het startpunt voor een schitterende schaatstocht.
In de nabije omgeving zijn o.a. een Albert Heijn, basisschool, jachthavens, restaurants, ijssalon en snackbar aanwezig. Voor uw dagelijkse boodschappen kunt u terecht in Nieuw-Loosdrecht of Loenen aan de Vecht en meer stadse faciliteiten vindt u in Hilversum Kerkelanden en in het centrum met een NS Station en (internationale) scholen. Amsterdam/Schiphol en Utrecht zijn snel en goed bereikbaar middels de A2 en A27.
INDELING
Begane grond: entree, hal, toilet, verdiepte trapkast v.v meterkast. Binnenkomst in lichte woonkamer v.v. prachtige visgraat vloer, Cinewallkast waar slim de TV in weggewerkt is en een bioalcohol haard, de eetkamer bevindt zich in de serre van de uitbouw met o.a. vloerverwarming, zonnescherm en schuifpui naar de diepe tuin, de half open keuken is voorzien van diverse inbouw apparatuur zoals: Etna inductie kookplaat, afzuigkap, koelkast, separate vriezer en combi oven/magnetron en 1 jaar oude vaatwasser. De wasmachine is netjes weggewerkt in een kast.
Eerste verdieping: overloop met vaste kast en geeft toegang tot de badkamer met douche, toilet en wastafel en drie in grootte variërende slaapkamers. De slaapkamer aan de voorzijde is voorzien van vaste kastenwand en u vanuit de twee kamers aan de achterzijde prachtig wijds uitzicht heeft over de Vuntusplas!
Tweede verdieping: middels vaste trap bereikt u de zolderverdieping met ruime overloop met C.V. opstelling en de vierde slaapkamer met dakkapel. Tevens is er veel bergruimte te vinden achter de zogenoemde knieschotten.
Bijzonderheden:
- uitstekend onderhouden gezinswoning nabij Vuntusstrandje;
- steiger (2019) voor eigen boot met uitvaart naar de Loosdrechtse Plassen;
- nieuwe beschoeiing;
- energielabel A geldig tot en met 8 oktober 2034;
- o.a. HR ++ glas en 11 zonnepanelen;
- v.v. traprenovatie "Upstairs" met verlichting;
- riante serre met vloerverwarming en zonnescherm;
- voorzijde tevens v.v. zonnescherm;
- airconditioning aanwezig;
- parkeren op eigen perceel is mogelijk;
- oplevering in overleg.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Laatste vraagprijs
- € 650.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 7.143
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1956
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 91 m²
- Overige inpandige ruimte
- 24 m²
- Perceel
- 194 m²
- Inhoud
- 386 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, natuurlijke ventilatie, schuifpui, TV kabel, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- A
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas en muurisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Gas gestookt combiketel uit 2022, eigendom
Kadastrale gegevens
- LOOSDRECHT G 3211
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 136 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- LOOSDRECHT G 3778
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 15 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- LOOSDRECHT G 3779
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 43 m²
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, aan vaarwater, aan water en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
- Achtertuin
- 63 m² (10,50 meter diep en 6,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het westen bereikbaar via achterom
Bergruimte
- Schuur/berging
- Aangebouwde stenen berging
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
4.302x
Bekeken
57x
Bewaard
22-2-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




