Rolafweg Noord 473411 BJ LopikLopik-Dorp
€ 385.000 k.k.
- 98 m²wonen
- 171 m²perceel
- 4slaapkamers
- Fenergielabel
Omschrijving
Omschrijving:
Aan de Rolafweg Noord 47 te Lopik wordt deze hoekwoning met vier slaapkamers, parkeergelegenheid op eigen terrein en een zonnige achtertuin op het zuidwesten te koop aangeboden!
Op de begane grond bevinden zich de woonkamer en de aangrenzende keuken. De woonkamer geniet van veel daglicht dankzij ramen aan de voor-, zij- en achterkant, wat zorgt voor een open en aangename leefruimte!
De eerste verdieping biedt drie slaapkamers en een badkamer, voorzien van een douche, een toilet en een wastafel. Via een wenteltrap is de tweede verdieping bereikbaar. Hier bevindt zich de vierde slaapkamer. De dakopbouw aan de achterzijde zorgt voor extra ruimte en licht!
De woning is gesitueerd op een riant perceel met parkeergelegenheid op eigen terrein! De achtertuin is zowel via de achterdeur in de keuken als via de dubbele poortdeuren aan de zijkant van de woning bereikbaar en ligt gunstig op het zuidwesten. In de tuin bevindt zich een praktische berging voor extra opbergruimte!
De hoekwoning is gelegen aan de Rolafweg Noord, een straat die grenst aan het centrum van Lopik. Hierdoor bevinden voorzieningen zoals een supermarkt, drogisterijen en diverse horecagelegenheden zich op korte loopafstand. Daarnaast biedt Lopik verschillende sport- en recreatiemogelijkheden en natuurgebieden, zoals openluchtzwembad Lobeke en de rivier de Lek!
Grote steden als IJsselstein (15 minuten rijafstand) en Utrecht (30 minuten rijafstand) zijn gemakkelijk te bereiken met de auto of het openbaar vervoer.
Bijzonderheden:
- Hoekwoning met parkeergelegenheid op eigen terrein;
- Lichte woonkamer met aangrenzende keuken;
- Drie slaapkamers op de eerste verdieping (circa 13,3; 9,4 en 4,7 vierkante meter);
- Badkamer met douche, toilet en wastafel;
- Vierde slaapkamer op de tweede verdieping (circa 9,1 vierkante meter);
- Dakopbouw aan de achterzijde van de woning aanwezig;
- Zonnige achtertuin gelegen op het zuidwesten;
- Stenen berging aanwezig;
- Achtertuin bereikbaar via een achterom;
- Energielabel F;
- Oplevering in overleg;
- Indicatie (gemeentelijke) lasten opvraagbaar.
Indeling:
Begane grond:
De voordeur van de woning is bereikbaar via de voortuin en biedt toegang tot de entree. In de hal bevinden zich het toilet, een trapkast met meterkast en de trapopgang naar de eerste verdieping. Vanuit de hal is zowel de woonkamer als de keuken bereikbaar.
De woonkamer geniet van veel natuurlijk lichtinval dankzij de raampartijen aan de voor-, zij- en achterkant van de woning. De woonkamer beschikt over voldoende ruimte voor een fijne eet- en zithoek. De aangrenzende keuken is uitgevoerd in een rechte opstelling en voorzien van een spoelbak, een gasfornuis met een afzuigkap, een combimagnetron en een wasmachineaansluiting. Vanuit de keuken is er directe toegang tot de achtertuin.
De begane grond beschikt, met uitzondering van het toilet, over een laminaatvloer. Het toilet beschikt over een tegelvloer.
Eerste verdieping:
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers en een badkamer. De grootste slaapkamer bevindt zich aan de achterzijde van de woning en beschikt over een oppervlakte van circa 13,3 vierkante meter. In de slaapkamer is een ingebouwde kast aanwezig.
Aan de achterzijde is een tweede slaapkamer van circa 4,7 vierkante meter gesitueerd. De derde slaapkamer bevindt zich aan de voorzijde van de woning en beschikt over een oppervlakte van circa 9,4 vierkante meter. Deze slaapkamer is tevens voorzien van een ingebouwde kast.
Naast de slaapkamer aan de voorzijde is de badkamer gelegen. Deze is uitgerust met een douche, een toilet en een wastafel.
De eerste verdieping beschikt, met uitzondering van de badkamer, over een laminaatvloer. De badkamer is voorzien van een tegelvloer.
Tweede verdieping:
Via een wenteltrap is de tweede verdieping bereikbaar. Hier bevindt zich een overloop en de vierde slaapkamer van circa 9,1 vierkante meter.
De brede dakopbouw aan de achterzijde zorgt voor extra ruimte en lichtinval, waardoor deze verdieping optimaal benut kan worden. De ramen in de dakopbouw zijn voorzien van screens.
Op de overloop bevinden zich een wastafel en de cv-installatie. De gehele tweede verdieping beschikt over een laminaatvloer.
Tuin:
De woning beschikt over een voor-, zij- en achtertuin. De voortuin is gelegen op het noordoosten en biedt toegang tot de voordeur van de woning. De tuin aan de zijkant van de woning biedt parkeergelegenheid op eigen terrein en geeft via dubbele poortdeuren toegang tot de achtertuin!
De achtertuin is gelegen op het zonnige zuidwesten, en biedt voldoende ruimte om verschillende zitgelegenheden te creëren en optimaal van het buitenleven te genieten! In de tuin bevindt zich een stenen berging van circa 7,5 vierkante meter, welke is voorzien van elektra.
Bent u geïnteresseerd in de woning of heeft u vragen, neem dan contact met ons op! Wij nodigen u graag uit voor een bezichtiging!
* De woning is ingemeten conform de branchebrede meetinstructies (BBMI), afgeleid van de NEN 2580 normering. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
* De verstrekte informatie is met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
* De koopovereenkomst is pas rechtsgeldig na ondertekening.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 385.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.929
- Bouwjaar
- 1955
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 98 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Perceel
- 171 m²
- Inhoud
- 345 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2015, eigendom)
Kadastrale gegevens
- JAARSVELD B 4923
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 157 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- JAARSVELD B 4649
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 14 m²
Populariteit
1.001x
Bekeken
21x
Bewaard
11-5-2026
Op Funda
Buurt

Lopik-Dorp
Lopik- Inwoners
- 5.575
- Gezin met kinderen
- 40%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.206
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.