Nieuw
Adelbert van Scharnlaan 177-A6224 JZ MaastrichtScharn
€ 345.000 k.k.
- 83 m²wonen
- 2slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
Keurig appartement op de begane grond met een mooie, lichte en ruime woonkamer en twee royale slaapkamers.
Geniet van het balkon op het noorden welke is gelegen aan de Adelbert van Scharnlaan.
Daarnaast beschikt het appartement over een privéparkeerplaats in de ondergelegen parkeergarage.
Het complex is gelegen in de populaire wijk Scharn, nabij de Groene Loper, diverse winkels, scholen en uitvalswegen richting Heerlen, Luik en Eindhoven. Kortom: een ideale locatie voor comfortabel wonen!
Indeling
Souterrain:
Privé parkeerplaats in de gemeenschappelijke parkeergarage met toegang vanaf de Sibemaweg.
De privé parkeerplaats heeft een afmeting van 488cm X 244 cm (12m²)
Privé-berging
Er is een gemeenschappelijke fietsenkelder aanwezig en daarnaast beschikt u over een afsluitbare privéberging.
De berging (6,5m²) is ruim van opzet en biedt voldoende plaats voor droge opslag.
Begane grond
Via de centrale entree aan de Adelbert van Scharnlaan bereikt u de hoofdentree van het complex.
Het bellentableau met de brievenbussen is bereikbaar via een vlakke toegang, geschikt voor een rollator,
of via enkele (3) traptreden.
Eenmaal binnen aangekomen zijn de lift en trappartij voor toegang tot alle verdiepingen.
Appartement
De speelse gang (5,8m²) biedt toegang tot de woonkamer, badkamer en de twee slaapkamers.
De vloer in het appartement is v.v. een stroken parketvloer en de wanden zijn netjes geschilderd.
Een royale living van maar liefst 36,1m² met een grote raampartij aan de voorzijde.
Tevens is er toegang tot het overdekte balkon (6,5m²) aan de voorzijde.
Aan de achterzijde bevindt zich eveneens een raam met een loopdeur naar een bestraat gedeelte.
De open keuken (6,4m²) wordt gescheiden door een muurtje, waarbij aan de andere zijde de keuken is geplaatst.
De relatief eenvoudige keuken is praktisch ingericht en er is rekening gehouden met voldoende werkruimte.
Naast een 4-pits gaskookplaat van Bosch beschikt de keuken over een afzuiging, spoelbak met voldoende onder- en bovenkastjes.
Op de gang is een separaat gelegen toilet (1m²) met een opbouwtoilet met stortbak, fonteintje en halfhoge betegeling.
Slaapkamer 1 (15,9m²) is gelegen aan de voorzijde en is ruim van opzet.
Slaapkamer 2 (8,8m²) is eveneens aan de voorzijde gelegen, deze is iets minder breed maar langgerekt.
Beide kamers zijn v.v. een Novilon vloerbedekking en beschikken over grote raamkozijnen met voldoende lichtinval.
De badkamer (3,9m²) is keurig verzorgd, geheel betegeld en v.v. een douche-/badcombinatie, een wastafel met spiegel.
De technische ruimte is uitgevoerd met mechanische ventilatie en de cv-ketel.
De cv-ketel is eigendom (Remeha Avanta, 2013) en heeft jaarlijks onderhoud gehad middels een onderhoudscontract.
In deze ruimte is tevens een wasmachine- en drogeraansluiting aanwezig.
Het privéterras (circa 5m²), bereikbaar vanuit de woonkamer, biedt uitzicht over de binnentuin van het complex.
Bijzonderheden
– Uitstekend onderhouden appartement met parkeerplaats en berging.
– De woonkamer beschikt over een parketvloer (te behandelen).
– Het appartement is recent geschilderd.
– Het appartement beschikt over een definitief energielabel A.
– De maandelijkse VvE-bijdrage bedraagt € 192,60 voor de woning en € 25,50 voor de parkeerplaats.
Dit is inclusief reservering voor groot onderhoud, opstalverzekering en onderhoud/schoonmaak/elektra van de gemeenschappelijke delen.
– Er is sprake van een gezonde en actieve VvE met een professionele beheerder.
– Oplevering op korte termijn is mogelijk.
– Verkoper heeft het registergoed zelf nooit bewoond.
Hierdoor komt het geheel of ten dele ontbreken van één of meer eigenschappen van het registergoed voor normaal en/of bijzonder gebruik, alsmede het eventueel anderszins niet beantwoorden van het registergoed aan de overeenkomst, voor rekening en risico van koper.
Ter bescherming van de belangen van zowel koper als verkoper, wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat koper en verkoper de koopovereenkomst hebben getekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
De termijn die wordt opgenomen voor eventuele (overeengekomen) ontbindende voorwaarden (bv. Financiering) is in de regel 4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De waarborgsom/bankgarantie is 10% van de koopsom. De koper dient deze 3 dagen ná het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de desbetreffende notaris te deponeren.
Koper is te allen tijde gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te (laten) verrichten dan wel andere adviseurs te raadplegen teneinde een goed inzicht te verkrijgen over de staat van onderhoud.
Deze informatie is met zorg samengesteld. Mochten er onvolkomenheden in voorkomen kunnen daar geen rechten aan worden ontleend. Alle rechten voorbehouden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 345.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.157
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 218,10 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Benedenwoning (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1994
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 83 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 7 m²
- Externe bergruimte
- 18 m²
- Inhoud
- 276 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (2 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, ligbad, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag en een kelder
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha Avanta (gas gestookt combiketel uit 2013, eigendom)
Kadastrale gegevens
- MAASTRICHT F 4298
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- MAASTRICHT F 4298
- Zonneterras
- 8 m² (2,00 meter diep en 4,00 meter breed)
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 218,10 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
852x
Bekeken
7x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Scharn
Maastricht- Inwoners
- 6.880
- Gezin met kinderen
- 20%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.637
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?