Nieuw
Caesarhof 10-B6215 EM MaastrichtDaalhof
€ 235.000 k.k.
- 72 m²wonen
- 1slaapkamer
- Cenergielabel
Omschrijving
In de verkoop: GEHEEL GEMEUBILEERD Appartement met één slaapkamer gelegen in de wijk ‘Daalhof’.
DE WONING WORDT IN Z'N GEHEEL AANGEBODEN EN VERKOCHT, DUS INCL. ALLE MEUBELS EN ALLE APPARATUUR
Hier kan je dus intrekken zonder extra kosten te maken voor directe bewoning.
Uitstekend afgewerkt appartement voorzien van een woonkamer met open keuken, één slaapkamer,
moderne badkamer, berging en last but – not least, een geheel betegeld, overdekt en gezellig balkon.
Het openbaar vervoer en winkelcentrum Daalhof zijn in de nabijheid gelegen.
Er zijn goede verbindingen naar de uitvalswegen richting Eindhoven en Heerlen en België (Vroenhoven-Lanaken).
Indeling
Begane grond:
Entree/hal (5,8m²) voorzien van een meterkast met 11 groepen met twee aardlekschakelaars (2018).
In de meterkast is tevens de omvormer van de zonnepanelen geplaatst en er is een enkel tarief stroommeter.
Onder de trap is er ruimte voor de jassen te hangen.
Er is via de buitenzijde een afsluitbare privé berging (4,4m²) met stroom en er is voldoende ruimte voor het plaatsen
van een tweetal fietsen en/of een brommer(s).
Via de beklede verdiepingtrap kom je op het portaal (8,8m²) van de eerste verdieping.
Hier is voldoende ruimte en zijn de badkamer, woonkamer en een berging voorgelegd met een laminaatvloer.
De wanden zijn netjes gespoten en op diverse plaatsen afgewerkt met geschilderd steigerhout.
De woonkamer (32,8m²) kenmerkt zich door de grote raampartijen aan de noord-west zijde, uitkijkend op het groen.
De moderne en nieuwe geplaatste open keuken (circa 6m²) is in een hoekopstelling geplaatst.
De keuken v.v. onder en bovenkastjes verder een afzuigkap, spoelbak met een enkel greeps mengkraan,
4 zone inductie kookplaat met recirculatie wasemkap, vaatwasser, combi magnetron, koelkast.
De keuken is van Ikea, en is geplaatst in het jaar 2018.
De slaapkamer (10,5m²) is voorzien van pleisterwerk en heeft aan het hoofdeind een steigerhout wand afwerking
In de slaapkamer is een airconditioning van Haier geplaatst met de buitenunit op het dak.
Deze slaapkamer is enkel te bereiken via de woonkamer en heeft een doorgang naar het balkon (5m²).
De nette en gehele betegelde badkamer (4,2m²) v.v. een eenpersoons wasbak op het wasmeubel
een zwevende toiletzitting en ene bad-douche combinatie met een spatscherm
Tevens is er een radiator verwarming aanwezig.
De verwarming en het warme water worden gevoed door een Intergas eigendomketel uit 2017.
De verwarming is geplaatst in de ruime berging (6,2m²), welke toegankelijk is vanaf de overloop.
De berging is v.v. alle witgoed aansluitingen en voorzieningen, een mechanische ventilatiebox en diverse bergkasten.
Bijzonderheden:
– Fijn appartement met een slaapkamer en een heerlijk terras.
– De woning is grotendeels in 2018 gemoderniseerd en v.v. 6 zonnepanelen (Huur € 40,- p/m .
– Gelegen op steenworp afstand van winkels en het openbaar vervoer.
– De woning is merendeels voorzien van kunststof kozijnen (m.u.v. de slaapkamer) en elektrisch bediende rolluiken.
– Cv-combiketel van Intergas is eigendom met bouwjaar 2017.
– Nabij wandelgebieden gelegen en sportclubs zoals Basic Fit en de Pelikaan zijn op fietsafstand.
– VVE bijdrage: € 60 p/m (inclusief opbouw reservefonds, algemeen onderhoud, opstal verzekering).
– Gratis en voldoende parkeergelegenheid in de omgeving.
– Kortom een fijne woning voor de jonge werkende starter(s)-
– Verkoper heeft het registergoed zelf nooit bewoond.
Hiermee komt het geheel of ten dele ontbreken van een of meer eigenschappen van het registergoed
voor normaal en bijzonder gebruiken het eventueel anderszins niet-beantwoorden van het registergoed
aan de overeenkomst voor rekening en risico van koper.
Ter bescherming van de belangen van koper en verkoper wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst
eerst tot stand komt nadat beide partijen deze schriftelijk hebben ondertekend (“schriftelijkheidsvereiste”).
In de gemeente Maastricht geldt sinds 1 oktober 2022 een Huisvestingsverordening – opkoopbescherming voor woningen.
Deze geldt voor woningen met een WOZ-waarde tot € 402.000 (peildatum 1 januari 2025).
De termijn voor eventuele ontbindende voorwaarden (bijv. financiering) is doorgaans
4 tot 6 weken na het sluiten van de mondelinge wilsovereenkomst.
De waarborgsom/bankgarantie bedraagt 10% van de koopsom en dient 3 dagen
na het vervallen van de ontbindende voorwaarden bij de notaris te worden gestort.
Koper is gerechtigd voor eigen rekening een bouwkundige keuring te laten verrichten
of andere adviseurs te raadplegen om een goed inzicht te krijgen in de staat van onderhoud.
Deze informatie is met zorg samengesteld. Mochten er onvolkomenheden in voorkomen,
kunnen hieraan geen rechten worden ontleend. Alle rechten voorbehouden.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- Per direct beschikbaar
- Vraagprijs
- € 235.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.264
- Bouwjaar
- 1981
- Specifiek
- Gemeubileerd en gestoffeerd
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 72 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 8 m²
- Externe bergruimte
- 4 m²
- Inhoud
- 238 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 2 kamers (1 slaapkamer)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag
- Voorzieningen
- Airconditioning, buitenzonwering, mechanische ventilatie, rolluiken, TV kabel, en zonnepanelen
- Gelegen op
- 1e woonlaag
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2017, eigendom)
Kadastrale gegevens
- MAASTRICHT O 6441
- Kadastrale kaart
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, beschutte ligging, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Daalhof
Maastricht- Inwoners
- 6.365
- Gezin met kinderen
- 24%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.923
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.