Verkocht
- 131 m²wonen
- 295 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
Verkoopgeschiedenis
- Aangeboden sinds
- 12 maart 2025
- Verkoopdatum
- 31 oktober 2025
- Looptijd
- 7½ maand
Omschrijving
Welkom in het Maasdorp Borgharen, waar deze karakteristieke tussenwoning uw nieuwe thuis kan worden. Gelegen aan de Kerkstraat, biedt deze woning een unieke combinatie van ruimte en rust.
Met vier slaapkamers en maar liefst vijf badkamers, is er in deze woningruimte voor ieder gezinslid. Waar de woning voorheen functioneerde als kamerverhuur, wordt deze nu huurvrij opgeleverd. Een fraaie gezinswoning of interessant als beleggingsobject.
De omgeving van Borgharen biedt een uitzonderlijke woonsfeer: u bevindt zich in een rustige, landelijke setting tussen de Maas en het Julianakanaal, met volop fiets- en wandelmogelijkheden in de natuur. Tegelijkertijd bent u in een oogwenk in het bruisende Maastricht en heeft u goede verbindingen richting Eindhoven, Heerlen en Aken. Ook zijn alle dagelijkse voorzieningen, zoals winkels, openbaar vervoer en horeca, op korte afstand te vinden.
Indeling
Begane Grond
U betreedt de woning via een entree (12 m²), uitgerust met een badkamer met toilet, douche en wastafel. Bij het betreden van de woonkamer (27 m²) treft u een sfeervolle haard en een tegelvloer, waar zich tevens de trap naar de eerste verdieping bevindt. De open keuken, ingericht in lijnopstelling, is voorzien van inbouwapparatuur zoals een vaatwasser, koelkast, kookplaat en oven. Vanuit de woonkamer bereikt u via een schuifpui de zonnige achtertuin. Aan de achterzijde van de woning is een berging met toegang tot een tweede badkamer en een ruime slaapkamer. De tweede badkamer (5 m²) beschikt over een ligbad, wastafel en toilet. Ook vanuit de slaapkamer (17 m²) kunt u de achtertuin betreden.
Eerste Verdieping
De eerste verdieping, geheel voorzien van dubbele beglazing, bestaat uit een overloop (7 m²) met toegang tot twee comfortabele slaapkamers. De slaapkamer aan de achterzijde (10,5 m²) heeft een eigen en suite badkamer, uitgerust met een toilet, douche en wastafel. De slaapkamer aan de voorzijde (13,5 m²) beschikt eveneens over een en suite badkamer met toilet, douche en wastafel. De gehele verdieping is voorzien van een laminaatvloer, wat de ruimtes licht en ruimtelijk maakt.
Tweede Verdieping
Via de vaste trap komt u op de tweede verdieping, waar een overloop met dakraam toegang biedt tot een vierde slaapkamer met badkamer en suite. Deze slaapkamer (10 m²), gelegen aan de achterzijde, heeft vloerbedekking en een open verbinding naar de badkamer (10 m²) aan de voorzijde. De badkamer is uitgerust met een toilet, ligbad en wastafel, en biedt een comfortabele ruimte om in te ontspannen.
Tuin
De woning heeft een diepe achtertuin van 243 m², gelegen op het zuidwesten. De tuin is grotendeels betegeld en biedt veel ruimte voor verschillende zitplekken en mogelijkheden om groen aan te leggen. Aan de achterzijde bevindt zich een praktische berging, met voldoende opbergruimte voor tuingereedschap en fietsen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Oorspronkelijke vraagprijs
- € 289.000 kosten koper
- Laatste vraagprijs
- € 259.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 1.977
- Status
- Verkocht
Bouw
- Soort woonhuis
- Herenhuis, tussenwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1900
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 131 m²
- Overige inpandige ruimte
- 2 m²
- Perceel
- 295 m²
- Inhoud
- 433 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 10 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 aparte toiletten
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
Energie
- Energielabel
- C
Kadastrale gegevens
- BORGHAREN B 1808
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 295 m²
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 200 m² (25,00 meter diep en 8,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het zuidwesten
Garage
- Soort garage
- Parkeerplaats
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Openbaar parkeren
Populariteit
14.629x
Bekeken
135x
Bewaard
12-3-2025
Op Funda
Buurt
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.




