Nieuw
Dreef 444921 ZB MadeDe Dreven
€ 495.000 k.k.
- 114 m²wonen
- 405 m²perceel
- 3slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Instapklare sfeervolle twee-onder-een-kapwoning met aanbouw eigen oprit, 12 zonnepanelen, parkeergelegenheid op eigen terrein, carport, royale zonnige achtertuin met tuinhuis en overkapping met buitenkeuken. Gelegen op een perceel van ca. 405 m² in het 'Centrum van Made' en op loopafstand van alle dagelijkse voorzieningen.
De woning is gebouwd omstreeks 1955 en heeft een inhoud van ca. 405 m³ en een woonoppervlakte van ca. 114 m². De woning is opgetrokken in een traditionele bouwconstructie bestaande uit metselwerk spouwmuren (gevel deels geïsoleerd), een deels betonnen deels houten begane grondvloer, houten verdiepingsvloer, hardhouten kozijnen voorzien van dubbele beglazing en kunststof kozijnen voorzien van HR+++ beglazing. De geïsoleerde Franse kap is met pannen gedekt, het plat dak is voorzien van bitumineuze dakbedekking. De woning wordt verwarmd middels een cv-combiketel (Remeha, bouwjaar 2021). In 2024 zijn er op het dak van de woning 12 zonnepanelen geplaatst. De woning is deels voorzien van rolluiken.
Begane grond
De entree is afgewerkt met een laminaatvloer en stucwerk als wand- en plafondafwerking. De voordeur is voorzien van een sfeervol glas-in-lood bovenlicht. De entree geeft toegang tot de woonkamer en middels de vaste trap is de eerste verdieping bereikbaar.
De woonkamer is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en een balkenplafond met gipsplaten ertussen. De woonkamer beschikt over een airco (LG, bj. 2023) en een glas-in-loodraam aan de zijkant. In de woonkamer bevindt zich tevens de meterkast ( automaat, 20x 220V, 5 aardlekschakelaars, 3-fase aansluiting). Vanuit de keuken bereikbaar.
De leefkeuken (bj. 2021) is afgewerkt met een tegelvloer en stucwerk als wand- en plafondafwerking. De keuken in hoekopstelling is voorzien van een kunststof aanrechtblad, 4-pits inductiekookplaat (Whirlpool), oven (Whirlpool), vaatwasser (Whirlpool), afzuigkap, koelkast, en een spoelbak. De keuken beschikt tevens over een airco (LG, bj. 2023). De keuken geeft toegang tot de trapkast, met tevens toegang tot de kelder en middels het tussenlid toegang tot het toilet en de bijkeuken.
Het toilet is afgewerkt met tegels als vloerafwerking, deels tegels deels behang als wandafwerking en een stucwerk plafond. Het toilet is voorzien van een hangend closet, een fonteintje en mechanische ventilatie.
De bijkeuken is afgewerkt met een tegelvloer en stucwerk als wand- en plafondafwerking. De bijkeuken beschikt over een vaste kast met wasmachine- en drogeropstelling en tevens de opstelplaats van de Remeha cv-combiketel. De bijkeuken is voorheen een badkamer geweest, het is mogelijk de ruimte terug om te bouwen naar een badkamer. De bijkeuken geeft toegang tot de slaap-/ werkkamer en middels de achterdeur is de achtertuin bereikbaar.
De slaap-/werkkamer is afgewerkt met een laminaatvloer en stucwerk als wand- en plafondafwerking. De ruimte is voorzien van een airco (LG, bj. 2023) en een aparte thermostaat.
Eerste verdieping
De overloop is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en een stucwerkplafond. De overloop biedt toegang tot twee slaapkamers en de badkamer.
De master bedroom is afgewerkt met een laminaatvloer, stucwerk wandafwerking en stucwerk plafondafwerking met de houten spanten in het zicht. De slaapkamer beschikt over een airco (LG bj. 2023) en een vaste inbouwkast.
De tweede slaapkamer is afgewerkt met een laminaatvloer en stucwerk als wand- en plafondafwerking. Deze slaapkamer beschikt tevens over een airco (LG, bj. 2023).
De badkamer (2021) is afgewerkt met tegels als vloer- en wandafwerking en een stucwerk plafond met spotverlichting. De badkamer beschikt over een inloopdouche, ligbad, hangend closet, wastafelmeubel met dubbele wastafel, design radiator en mechanische ventilatie.
De tuin
De royale achtertuin is gelegen op het noorden en voorzien van sierbestrating, gazon en een borders met diverse soorten meerjarige beplanting. Tevens bevindt zich in de achtertuin een houten tuinhuis (bj. 2025) met eigen meterkast (automaat, 3x 220V, 1x 380V en 1 aardlekschakelaar) en een royale overkapping met buitenkeuken (bj. 2024). De achtertuin is tevens voorzien van ondergrondse beregening.
De oprit biedt ruimte voor het parkeren van twee auto’s op eigen terrein en via de poort is de carport te bereiken. De voortuin is voorzien van sierbestrating en meerjarige beplanting.
Situering
Made is een dorp gelegen in de gemeente Drimmelen. Made beschikt over diverse voorzieningen, zoals meerdere supermarkten, diverse sportaccommodaties en onderwijsvoorzieningen. Made heeft een uitstekende bereikbaarheid, de A59 is op korte afstand gelegen en ook de A16 en A27 zijn binnen enkele autominuten bereikbaar. Door de centrale ligging zijn o.a. de steden Rotterdam, Antwerpen, Utrecht en ‘s-Hertogenbosch goed bereikbaar.
Algemeen:
- Bij een verkoop wordt als basis gebruik gemaakt van het model van de koopovereenkomst, vastgesteld door Vastgoed Nederland, de Consumentenbond en de Vereniging Eigen Huis. In deze koopovereenkomst wordt standaard de verplichting tot het storten van een waarborgsom of het stellen van een bankgarantie door de koper ter grootte van 10% van de koopsom opgenomen.
- Een koopovereenkomst komt tot stand onder de opschortende voorwaarde dat beide partijen de koopovereenkomst ondertekenen. Partijen kunnen derhalve noch aan een mondelinge overeenkomst, noch aan een schriftelijke bevestiging daarvan, rechten ontlenen.
- Afhankelijk van het bouwjaar is een koopovereenkomst welke gehanteerd wordt ten kantore van ‘Van Tetering Makelaardij’ standaard voorzien van een asbestclausule en ouderdomsclausule.
- Deze brochure bestaat uit vrijblijvende informatie en is met de grootste zorg samengesteld, echter aan de inhoud van deze brochure kunnen geen rechten worden ontleend. Indelingstekeningen en maatvoeringen zijn slechts indicatief, kunnen afwijken van de werkelijke situatie en zijn uitsluitend bedoeld om een indruk te geven van de indeling.
Dit huis in het kort
AI-gegenereerd uit de omschrijving
Grote zonnige achtertuin
Royale tuin met tuinhuis, overkapping, buitenkeuken en beregening.
12 zonnepanelen en isolatie
Woning met 12 zonnepanelen, HR+++ glas en geïsoleerde kap.
Eigen oprit en carport
Parkeren voor twee auto’s op eigen terrein plus carport.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 495.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.342
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1955
- Soort dak
- Mansarde dak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 114 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 405 m²
- Inhoud
- 405 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Dubbele wastafel, inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Airconditioning en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie en grotendeels dubbelglas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Remeha (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Kadastrale gegevens
- MADE EN DRIMMELEN S 5257
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 405 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- In centrum
- Tuin
- Achtertuin en voortuin
Bergruimte
- Schuur/berging
- Vrijstaande houten berging
Garage
- Soort garage
- Carport
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Benieuwd wat jouw woning waard is?
Bekijk je geschatte woningwaarde en ontdek wat er speelt in je buurt.
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
30-10-2026
Op Funda
Buurt

De Dreven
Made- Inwoners
- 1.430
- Gezin met kinderen
- 28%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.495
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.



