Nieuw
Werkhorst 137944 AP MeppelReestlanden
€ 1.250.000 k.k.
- 273 m²wonen
- 996 m²perceel
- 6slaapkamers
- Cenergielabel
Omschrijving
Deze comfortabele en zeer royale STADSVILLA met grote garage ligt op een mooie locatie vlakbij het centrum van Meppel en is in 2010 volledig gerenoveerd en vergroot. De woning heeft 24 zonnepanelen, 6 slaapkamers en 3 badkamers, een ruime tuin die volop privacy biedt en een eigen ruime oprit en biedt mogelijkheden om vanuit huis te werken.
De woning is gelegen op loop/fietsafstand van het stadscentrum van Meppel, het Wilhelminapark, NS station, scholen én enkele autominuten verwijderd van de A28 en A32. De lommerrijke en statige Werkhorst is jaren geleden versmald en omgevormd tot een 30 km-zone, wat zorgt voor een rustiger en harmonieus straatbeeld.
* Bouwjaar: 1966 / verbouw 2010
* Kaveloppervlakte: 996 m²
* Woonoppervlakte: 273 m²
* Inhoud: 1144 m³
* Slaapkamers: 6
Begane grond:
Via de ruime oprit kom je bij de entree tussen het woonhuis en de grote garage. De houten en industriële deuren in de lichte hal geven je een warm welkom. Hier vind je een garderobekast, meterkast, een moderne en stijlvolle badkamer met toilet, urinoir, wastafelmeubel en inloopdouche. Verder heb je vanuit de hal toegang tot een bijkeuken/tuin/werkkamer, de grote garage en de woonruimte. De zonnige woonkamer kijkt uit op de voortuin middels een glazen pui over de gehele breedte. Deze gevelbrede pui is volledig voorzien van elektrische screens die werken op een zonnesensor. De ingebouwde houtkachel zorgt voor een extra gezellige sfeer op de frissere dagen. Tussen de woonkamer en de keuken is een blokscheiding waarin de trap naar de verdieping en een kast met CV-opstelling zijn verwerkt. Aan de achterzijde is de halfopen woonkeuken met bij de eethoek openslaande deuren naar het terras. Er is een kookeiland met wasbak en Quooker, veel kastruimte en is verder voorzien van alle inbouwapparatuur (gaskookplaat, wasemkap, vaatwasser, koel-vriescombinatie en een combi oven/magnetron). Het raam geeft zicht op de heerlijk besloten achtertuin.
Via de hal kom je aan de achterzijde van de woning in een ruimte met aanrechtblok met wasbak, veel glas en een deur naar buiten. Geschikt als bijkeuken maar ook leuk als tuin/werkkamer of eventueel praktijk aan huis. Helemaal achterin is de aanbouw met een grote, lichte slaapkamer met zithoek en gaskachel. Ook hier heb je een mooi zicht op de tuin door de vele ramen.
De ruime aangebouwde garage is binnendoor bereikbaar vanuit de hal en heeft een elektrische sectionaaldeur naar de oprit.
1e verdieping:
Op deze verdieping vind je een overloop, 3 slaapkamers en 2 badkamers. De grote masterbedroom aan de achterzijde is voorzien van airco en heeft toegang tot de royale, luxe badkamer voorzien van dubbele inloopdouche, whirlpool ligbad, dubbel wastafelmeubel en dubbel raam voor natuurlijk daglicht en ventilatie. Deze badkamer is ook vanaf de overloop te bereiken. De 2e kleinere badkamer zit ernaast en is voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel, toilet en witgoed aansluitingen. De 2 slaapkamers aan de voorzijde, waarvan 1 thans in gebruik als kastenkamer, zijn fijn licht en ruim.
2e verdieping:
Via een vaste trap kom je op de overloop met wastafelmeubel en bergruimte. Hier zijn nog 2 (slaap-)kamers, beide met een leuk rond raam in de gevel en waarvan 1 in gebruik als saunaruimte.
Deze prachtige design villa is grotendeels voorzien van natuurstenen vloeren (Turks marmer) met vloerverwarming (m.u.v. aanbouw en 2e verdieping), heeft deels kunststof kozijnen en is afgewerkt met fraaie materialen. Daarnaast is de woning volledig geïsoleerd en voorzien van energielabel C.
Tuin en opstal:
De besloten en onderhoudsvriendelijke achtertuin grenst aan het Wilhelminapark en biedt veel privacy. Hier is een houten tuinhuisje en een overkapping waar je heerlijk overdekt kunt zitten. Verder is er een groot terras direct achter de woning. In de grindbakken staan leuke boompjes en er zijn enkele borders. In de zij en voortuin ligt gras met langs zij een border met diverse bosschage. Voorlangs is een hoge heg waardoor er geen directe inkijk is vanaf het fietspad en de straat.
Bijzonderheden:
- Royaal en statige villa met karakter
- Eigen oprit en grote garage
- 6 Slaapkamers en 3 badkamers
- 24 Zonnepanelen (2023)
- Elektrische screens met zonnesensor
- Gelegen in een geliefde buurt in Meppel, nabij park, centrum, NS-station en de A28/A32
- Goede mogelijkheden om werk en wonen te combineren
- Tuin met veel privacy
Omgeving:
Het geheel is gelegen aan de rand van het Wilhelminapark waar het riviertje de Reest doorheen stroomt en op fietsafstand van alle voorzieningen en het gezellige centrum.
Praktisch gelegen nabij de aansluiting op de A-28 richting Zwolle (ca. 15 min.) en de A-32 richting Steenwijk/Heerenveen. Ook het NS Station, het ziekenhuis, basis- en middelbare scholen, sportvoorzieningen en het Ogterop Theater zijn allemaal op fiets of loopafstand.
Een afwisselende natuur, volop watersportmogelijkheden, uitgebreide winkelvoorzieningen, een uitstekend horeca-aanbod en diverse festiviteiten waaronder de donderdag Meppel dagen dragen bij aan een bruisende woonomgeving.
Ervaar het zelf, de ruimte, het comfort en de mogelijkheden en misschien wordt dit dan wel jouw nieuwe thuis!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 1.250.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.579
- Bouwjaar
- 1966
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
- Toegankelijkheid
- Toegankelijk voor mensen met een beperking en toegankelijk voor ouderen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 273 m²
- Overige inpandige ruimte
- 45 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 996 m²
- Inhoud
- 1.144 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 7 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 3 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- 3 inloopdouches, 2 toiletten, urinoir, 3 wastafelmeubels, dubbele wastafel, ligbad, en whirlpool
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, glasvezelkabel, mechanische ventilatie, rolluiken, rookkanaal, en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dubbel glas en volledig geïsoleerd
- Verwarming
- Cv-ketel, gashaard en gedeeltelijke vloerverwarming
- Warm water
- Cv-ketel en elektrische boiler
- Cv-ketel
- HR (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Kadastrale gegevens
- MEPPEL H 487
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 996 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan park, beschutte ligging en vrij uitzicht
- Capaciteit
- 1 auto
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
3.444x
Bekeken
52x
Bewaard
19-5-2026
Op Funda
Buurt

Reestlanden
Meppel- Inwoners
- 520
- Gezin met kinderen
- 22%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.