Nieuw
Kerkstraat 126447 BH MerkelbeekMerkelbeek-Douvergenhout
€ 575.000 k.k.
- 400 m²wonen
- 1.215 m²perceel
- 3slaapkamers
- Genergielabel
Omschrijving
LET OP: Het volledige pand bestaande uit Kerkstraat 10, 10A, 10B en 12 wordt uitsluitend als één geheel verkocht.
In de kern van het geliefde dorp Merkelbeek ligt dit multifunctionele object met volop mogelijkheden voor wonen, ondernemen en herontwikkeling.
Het object omvat vier huisnummers, namelijk 10, 10A, 10B en 12, en bestaat uit een half vrijstaande woning, verhuurde bovenwoning, voormalig café met zalen en de voormalige snackbar van het dorp.
Dankzij de royale perceeloppervlakte, multifunctionele indeling, ruime kelder en dubbele garage biedt dit object diverse mogelijkheden voor herontwikkeling, een combinatie van wonen en werken of een investeringsproject.
Merkelbeek ligt op een steenworp afstand van Brunssum en maakt deel uit van de gemeente Beekdaelen. Het landelijk gelegen dorp bevindt zich nabij fraaie wandel- en fietsgebieden, met alle voorzieningen in de directe omgeving.
Indeling
Kerkstraat 12:
Half vrijstaande woning van circa 78 m², bestaande uit een begane grond en eerste verdieping.
Begane grond:
Hal/entree met meterkast en toegang tot de kelder. Tevens bevindt zich hier de bijkeuken met witgoedaansluitingen en de cv-installatie (Nefit 2018). De woonkamer is voorzien van een tegelvloer. Aansluitend bevindt zich de keuken, uitgerust met een keukenblok in rechte opstelling met een 4-pits gaskookplaat, afzuigkap en toegang tot de volledig omsloten achtertuin met tuinberging van circa 6 m².
Eerste verdieping:
Middels een vaste trap is de overloop bereikbaar. Vanuit de overloop zijn twee slaapkamers en de badkamer toegankelijk.
Slaapkamer 1: circa 11 m²
Slaapkamer 2: circa 8 m²
De geheel betegelde badkamer is ingericht met een inloopdouche en wastafelmeubel.
Kerkstraat 10A – Verhuurde bovenwoning (circa 70 m²)
Middels een vaste trap is de bovenwoning bereikbaar. De woning is eenvoudig afgewerkt en sinds ruim 30 jaar verhuurd aan dezelfde huurder.
De indeling is als volgt:
Hal/entree, woonkamer met gashaard en keuken in hoekopstelling voorzien van oven, 4-pits gaskookplaat en afzuigkap. Via de keuken is het dakterras bereikbaar.
Aangrenzend aan de keuken bevindt zich de badkamer met douchecabine, toilet en wastafel. De slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning. Vanuit dezelfde hal is tevens een inpandige bergruimte bereikbaar.
Kerkstraat 10B
Het voormalige café met zaalfunctie heeft een oppervlakte van circa 220 m² en bestaat uit het voormalige café van circa 70 m² met bar en bijkeuken, aangevuld met zalen van circa 140 m².
Deze ruimte beschikt over een eigen meterkast en separate toiletten en doucheruimte voor dames en heren.
Kerkstraat 10
Voormalige snackbar van circa 40 m² met onder andere een showroom-/winkelruimte, horecakeuken en bijkeuken.
Tevens is vanuit de snackbar de kelder bereikbaar met toilet- en doucheruimte. De snackbar beschikt eveneens over een eigen meterkast.
BIJZONDERHEDEN
- Bouwjaar: 1960;
- Gebruiksoppervlakte: circa 400 m²;
- Perceeloppervlakte: 1.215 m²;
- Multifunctioneel woon-/winkelpand geschikt voor meerdere doeleinden;
- Ruime kelder met dubbele garage (circa 200 m²);
- Grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met HR++ beglazing;
- Ruime achtertuin;
- Centrale ligging in het geliefde dorp Merkelbeek;
- Uitstekend geschikt voor herontwikkeling naar wonen.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 575.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 1.438
- Bouwjaar
- 1960
- Specifiek
- Dubbele bewoning mogelijk en kluswoning
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 400 m²
- Overige inpandige ruimte
- 200 m²
- Perceel
- 1.215 m²
- Inhoud
- 1.950 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 12 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers
- Badkamervoorzieningen
- Douche, toilet, wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een kelder
- Voorzieningen
- Rolluiken en TV kabel
Energie
- Energielabel
- G
- Isolatie
- Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas
- Verwarming
- Cv-ketel
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt uit 2018, eigendom)
Kadastrale gegevens
- MERKELBEEK C 956
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.215 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
- Tuin
- Achtertuin
- Achtertuin
- 516 m² (43,00 meter diep en 12,00 meter breed)
- Ligging tuin
- Gelegen op het oosten
Garage
- Soort garage
- Inpandig
- Capaciteit
- 2 auto's
- Voorzieningen
- Elektra
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein en openbaar parkeren
Populariteit
1.178x
Bekeken
16x
Bewaard
12-5-2026
Op Funda
Buurt

Merkelbeek-Douvergenhout
Merkelbeek- Inwoners
- 1.625
- Gezin met kinderen
- 38%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 2.751
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?