Nieuw
Pastoor de Botstraat 155815 AM MerseloMerselo
€ 389.000 k.k.
- 145 m²wonen
- 265 m²perceel
- 4slaapkamers
- Aenergielabel
Omschrijving
In een woonwijk in het gezellige kerkdorp Merselo ligt deze uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning met bijkeuken, multifunctionele ruimte op de begane grond en een royale carport. Dankzij de praktische indeling en fijne ligging nabij een speeltuintje is dit een ideale gezinswoning met volop mogelijkheden.
Begane grond:
U bereikt de woning middels de beklinkende oprit. De oprit is voorzien van een fraaie carport. Vanaf hier is eveneens de multifunctionele ruimte te bereiken.
De hal is voorzien van een tegelvloer en gestucte wanden, een moderne meterkast en een nette toiletruimte voorzien van een wandcloset en een fonteintje.
Aansluitend de ruime woonkamer. Deze woonkamer is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd. Aan de voorzijde bevindt zich de zithoek met uitzicht over het woonstraatje. Tussen de zithoek en de eethoek bevindt zich de houtkachel. Heerlijk voor de koudere dagen of gewoon voor de gezelligheid.
De woonkamer is afgewerkt met een fraaie houten vloer en gestucte wanden.
In de uitbouw is de keukeninrichting geplaatst. Deze nette inbouwkeuken is in 2023 gemoderniseerd met o.a. nieuwe fronten en nieuwe inbouwapparatuur waaronder een koelkast, een vaatwasser, een combi-oven, een inductiekookplaat en een afzuigkap (afzuigkap is niet vernieuwd). Verder bevindt zich in de uitbouw een schuifpui naar de achtertuin en een deur naar de bijkeuken.
De bijkeuken is voorzien van een tegelvloer, gedeeltelijk betegelde wanden en de witgoedaansluitigen.
Vanuit de bijkeuken is de multifunctionele ruimte te bereiken. Deze net afgewerkte ruimte is voorzien van een tegelvloer, een lichtkoepel voor extra lichtinval en een keukenblokje. Ideaal als thuiswerkplek of praktijkruimte aan huis. In deze ruimte zijn een extra groepenkast en een thuisbatterij (10kWh) geplaatst.
1e Verdieping:
De eerste verdieping bestaat uit 3 slaapkamers en de badkamer. De slaapkamers zijn voorzien van een laminaatvloer, gestucte wanden en rolluiken.
De keurige en compleet uitgevoerde badkamer is voorzien van een ligbad, een douchecabine, een vaste wastafel en een wandcloset. Ook hier is een rolluik aanwezig.
2e Verdieping:
Middels een vaste trap is de 2e verdieping te bereiken. Deze verdieping is ingericht met een voorzolder, een vaste kast met opstelling van de cv-ketel (Intergas (2021), huur) welke thans in gebruik is als werkkamer en een extra (slaap)kamer. Deze extra kamer is voorzien van een dakkapel voor extra ruimte en lichtinval. Onder de dakschuinte bevindt zich nog extra bergruimte.
De gehele 2e verdieping is afgewerkt met een laminaatvloer.
Tuin:
De voortuin is ingericht als siertuin. Naast de voortuin bevindt zich de ruime oprit met carport.
De achtertuin is voorzien van een terras ter plaatse van de achtergevel. Voor de warme dagen biedt een elektrische zonnescherm hier voor verkoeling.
Achterin de tuin bevindt zich het 2e terras. Tussen deze 2 terrassen bevindt zich het gazon.
BIJZONDERHEDEN:
* Uitgebouwde twee-onder-een-kapwoning gelegen in het kerkdorp Merselo.
* Voorzien van 12 zonnepanelen en een thuisbatterij van 10 kWh.
* Multifunctionele ruimte op de begane grond, ideaal als thuiswerkplek of aan huis gebonden beroep.
* Royale carport en ruime oprit.
* Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Eventuele bijgesloten plattegrond-tekeningen zijn ter indicatie en kunnen afwijken van de werkelijke situatie.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 389.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 2.683
- Status
- Beschikbaar
Bouw
- Soort woonhuis
- Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1988
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 145 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 21 m²
- Externe bergruimte
- 1 m²
- Perceel
- 265 m²
- Inhoud
- 514 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, ligbad, toilet, en wastafel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen en een zolder
- Cv-ketel
- Intergas (gas gestookt combiketel uit 2021, huur)
Kadastrale gegevens
- VENRAY AB 147
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 265 m²
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
22-5-2026
Op Funda
Buurt

Merselo
Merselo- Inwoners
- 1.075
- Gezin met kinderen
- 40%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 3.370
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.