Nieuw
van Rijckevorsellaan 235066 BR MoergestelOmg. Groot Bungalowpark/Hoefkens
€ 975.000 k.k.
- 244 m²wonen
- 1.890 m²perceel
- 6slaapkamers
BlikvangerBungalow op prachtige, rustige locatie met perceel van ca. 2.000 m2
Omschrijving
Van Rijckevorsellaan 23, Moergestel
Royale bungalow op toplocatie op een riant perceel van bijna 2.000 m², met vrij uitzicht en gelegen aan de buitenrand van het meest gewilde villapark van Moergestel.
Droomt u van rustig wonen met volop ruimte en privacy? Of wilt u juist op een prachtige plek uw eigen droomvilla realiseren? Hier krijgt u de vrijheid én de locatie om het helemaal naar uw hand te zetten.
Algemeen
Woonoppervlak: ca. 245 m²
Inhoud: ca. 1.014 m³
Perceeloppervlak: 1.890 m² (bijna 2.000 m²)
Bouwjaar: 1963
De woning is gedateerd, maar zorgvuldig en netjes onderhouden. Ook de tuin is met veel aandacht verzorgd en dat ziet u direct terug.
Met een grote living, 6 slaapkamers en 2 badkamers is dit een uitzonderlijk ruime bungalow met volop opties: comfortabel gelijkvloers wonen, werken aan huis, logés ontvangen of toekomstgericht (her)indelen.
Indeling
U betreedt de woning via de entree aan de voorzijde en komt binnen in een royale ontvangsthal. Hier vindt u de meterkast, de toiletruimte met fonteintje en toegang tot de keuken, de woonkamer én een extra kamer die perfect dienst kan doen als kantoor of speelkamer.
Vanuit de hal bereikt u tevens de badkamer, twee slaapkamers en het souterrain via een vaste trap—handig voor extra bergruimte of hobby’s.
Aan de voorzijde liggen nog drie slaapkamers, iets verhoogd gelegen vanwege de stahoogte van de kelder eronder—een speels detail dat extra mogelijkheden biedt.
Aan de achterzijde, met zicht op het groen, bevindt zich bovendien een slaapkamer met badkamer en suite: ideaal als master bedroom of fijne gastenruimte.
De woonkamer is royaal en speels ingedeeld door het niveauverschil, met veel lichtinval. Waar u ook zit, u kijkt uit op de prachtige tuin—een uitzicht dat nooit verveelt.
De keuken is eenvoudig maar functioneel en staat in open verbinding met de woonkamer. Via de schuifpui loopt u zo het grote, deels overdekte terras op—perfect voor lange zomeravonden en diners buiten.
Het souterrain is opgedeeld in drie ruimtes: twee kleinere bergingen en een grote ruimte. Deze was voorheen in gebruik als garage en biedt nu volop plek voor opslag, werkruimte of hobby.
De tuin
Een tuin als deze komt zelden voorbij: keurig onderhouden, met een ruim gazon, volwassen bomen en een mooie mix van vaste planten en struiken. De vrijstaande houten berging is ideaal voor de grasmaaier en al uw tuingereedschap.
Bijzonderheden
- Nu in gebruik als bungalow, maar u kunt de woning naar eigen smaak moderniseren of een compleet nieuwe villa realiseren, met een maximale bouwhoogte van 10 meter.
- Bijna 2.000 m² perceel: informeer bij uw architect naar de mogelijkheden om het bouwvlak zo optimaal mogelijk te benutten.
Locatie
De woning ligt op een heerlijk rustige plek met vrij uitzicht aan de achterzijde. U woont hier tussen vrijstaande woningen, bungalows en villa’s. In dit geliefde villapark worden de jaren ’60- en ’70-woningen veelal compleet gerenoveerd of verkocht om plaats te maken voor prachtige nieuwbouwvilla’s—een omgeving die zichtbaar in kwaliteit blijft doorgroeien.
Tot slot: Moergestel
Moergestel valt onder de gemeente Oisterwijk en telt circa 6.300 inwoners. Kleinschalig en gemoedelijk, maar met verrassend veel voorzieningen. U vindt hier een groene omgeving met volop wandel- en fietsroutes én in de nabije omgeving onder andere twee basisscholen, diverse winkels, supermarkten, keurslagers en restaurants. De weekmarkt is nog altijd levendig en goed bezocht. Ook het verenigingsleven is actief, met onder meer verschillende sportverenigingen. Dankzij de goede ontsluiting en uitvalswegen zijn Tilburg, ’s-Hertogenbosch en Eindhoven bovendien snel bereikbaar.
Interesse?
Nieuwsgierig geworden? Neem gerust contact op voor een bezichtiging met Marleen de Bekker Finesse Makelaardij via 06-55 75 71 71 of plan uw afspraak via Funda of de website tot ziens!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 975.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.996
- Bouwjaar
- 1963
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 244 m²
- Overige inpandige ruimte
- 29 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 34 m²
- Externe bergruimte
- 11 m²
- Perceel
- 1.890 m²
- Inhoud
- 1.014 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 8 kamers (6 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 2 badkamers en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Ligbad, 2 toiletten, 2 wastafels, 2 wastafelmeubels, en douche
- Aantal woonlagen
- 1 woonlaag en een kelder
- Voorzieningen
- Buitenzonwering, natuurlijke ventilatie, schuifpui, en TV kabel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- MOERGESTEL A 3216
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 1.890 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
Buitenruimte
- Ligging
- Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
- Tuin
- Tuin rondom
Parkeergelegenheid
- Soort parkeergelegenheid
- Op eigen terrein
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
14-5-2026
Op Funda
Buurt

Omg. Groot Bungalowpark/Hoefkens
Moergestel- Inwoners
- 225
- Gezin met kinderen
- 30%
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?
Wil je dit huis niet vergeten?
Bewaar het als favoriet. Dan vind je ’m makkelijk terug en krijg je een seintje bij veranderingen.