Herenstraat 7-B2681 BC MonsterMonster Centrumgebied
€ 585.000 k.k.
- 157 m²wonen
- 3slaapkamers
- Aenergielabel
BlikvangerZeer ruime en luxe maisonnette (157 m²) in het hart van Monster.
Omschrijving
Zeer ruime en luxe maisonnette (157 m²) in het hart van Monster – met sfeer en alle comfort
Read english text below.
Wonen in het centrum van Monster, met het strand op loopafstand én alle voorzieningen binnen handbereik? Deze uitzonderlijk ruime 4-kamer maisonnette van maar liefst 157 m² biedt het beste van twee werelden.
Bij binnenkomst op de eerste etage valt direct de ruimte op. De royale hal geeft toegang tot het toilet, een praktische bergkast en de indrukwekkende leefruimte. De open keuken met groot keukeneiland is zonder twijfel het hart van de woning. Een droom voor iedere hobbykok: volledig uitgerust en zo opgesteld dat je tijdens het koken altijd in contact blijft met familie of gasten. Aansluitend bevindt zich de ruime en lichte woonkamer voorzien van airconditioning, afgewerkt met een stijlvolle marmeren vloer, die zorgt voor een luxe en mediterrane sfeer.
Via de karakteristieke wenteltrap bereik je het tussenbordes met toegang tot het dakterras – een heerlijke plek om van de zon te genieten. En wordt het op zomerse dagen echt te warm? Dan wandel je zó naar het strand voor een verfrissende zeebries.
Op de eerste verdieping bevindt zich ook de zeer ruime master bedroom, voorzien van airconditioning voor optimaal comfort. De aangrenzende badkamer is royaal opgezet en ademt een echte vakantiesfeer. Daarnaast vind je op de overloop een aparte bergruimte met wasmachine opstelling.
De woning beschikt verder over twee extra kamers, flexibel in te delen als slaapkamers, kinderkamers of een kantoor aan huis – ideaal voor thuiswerken of een rustige werkplek.
Deze woning beschikt bovendien over een praktische berging op de begane grond, gunstig gelegen om de hoek van het appartement. Met een afmeting van ca. 5,93 x 1,49 meter is deze ruimte ideaal voor het stallen van fietsen of het opbergen van seizoensspullen. Extra handig is de aanwezige vliering, perfect voor bijvoorbeeld kerstdecoratie of andere zaken die u niet dagelijks nodig heeft. Een comfortabele en functionele toevoeging aan het wooncomfort.
Pluspunten op een rij:
- Woonoppervlakte ca. 157 m²
- 4 kamers
- Zonnepanelen en airconditioning
- Luxe marmeren vloer
- Groot kookeiland en open keuken
- Dakterras
- Centrum Monster
- Strand op loopafstand
- Ideaal voor een jong gezin
- Ouderdoms- en asbestclausule is bij deze woning van toepassing
Een unieke, ruime en comfortabele woning op een toplocatie. Hier woon je elke dag met een vakantiegevoel.
Maak snel een afspraak en laat je verrassen!
Very Spacious and Luxurious Maisonette (157 m²) in the Heart of Monster – South European Atmosphere with Every Comfort
Living in the center of Monster, with the beach within walking distance and all amenities close at hand? This exceptionally spacious 4-room maisonette of no less than 157 m² offers the best of both worlds: vibrant village living combined with a relaxed, almost South European atmosphere.
Upon entering on the first floor, the sense of space is immediately apparent. The generous hallway provides access to the toilet, a practical storage closet, and the impressive living area. The open-plan kitchen with a large island is undoubtedly the heart of the home. A dream for any cooking enthusiast: fully equipped and designed so you can stay connected with family or guests while preparing meals. Adjacent is the bright and spacious living room, finished with an elegant marble floor that enhances the luxurious, Mediterranean feel.
Via the characteristic spiral staircase, you reach the mezzanine with access to the roof terrace—a wonderful place to enjoy the sun. And if it gets too warm on summer days, the beach is just a short walk away, offering a refreshing sea breeze.
The first floor also features the very spacious master bedroom, equipped with air conditioning for optimal comfort. The adjacent bathroom is generously sized and brings you straight into a holiday-like ambiance. Additionally, there is a separate storage area on the landing with a washing machine setup.
The property further offers two additional rooms, which can be flexibly used as bedrooms, children’s rooms, or a home office—ideal for working from home or creating a quiet workspace.
Key features at a glance:
- Living area approx. 157 m²
- 4 rooms
- Solar panels and air conditioning
- Luxurious marble flooring
- Large open-plan kitchen with cooking island
- Roof terrace
- Located in the center of Monster
- Beach within walking distance
- Ideal for a young family
- Old age and asbestos clause applies to this property
A unique, spacious, and comfortable home in a prime location. Here, you can enjoy a holiday feeling every day.
Schedule a viewing soon and be pleasantly surprised!
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 585.000 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 3.726
- Status
- Beschikbaar
- Bijdrage VvE
- € 46,71 per maand
Bouw
- Soort appartement
- Maisonnette (appartement)
- Soort bouw
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1983
- Soort dak
- Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 157 m²
- Gebouwgebonden buitenruimte
- 24 m²
- Externe bergruimte
- 8 m²
- Inhoud
- 521 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 4 kamers (3 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Douche, dubbele wastafel, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 2 woonlagen
- Voorzieningen
- Airconditioning, dakraam, mechanische ventilatie, natuurlijke ventilatie, TV kabel, en zonnepanelen
- Gelegen op
- 1e woonlaag
- Cv-ketel
- Intergas HRE (gas gestookt combiketel, eigendom)
Kadastrale gegevens
- MONSTER G 8617
- Periodieke bijdrage
- Ja (€ 46,71 per maand)
- Reservefonds aanwezig
- Ja
- Onderhoudsplan
- Ja
- Opstalverzekering
- Ja
Populariteit
4.909x
Bekeken
16x
Bewaard
5-2-2026
Op Funda
Buurt