Nieuw
Aelbert Cuypstraat 31394 GE Nederhorst den BergHorn- en Kuijerpolder
€ 524.500 k.k.
- 106 m²wonen
- 155 m²perceel
- 4slaapkamers
- Cenergielabel
BlikvangerEengezinswoning met karakter, ruimte én zon.
Omschrijving
Eengezinswoning met karakter, ruimte én zon in het hart van Nederhorst den Berg
Wonen in een rustige, autovrije straat op loopafstand van het gezellige dorpscentrum én met volop ruimte voor het hele gezin? Dan zou dit zomaar jullie nieuwe thuis kunnen zijn. Deze verzorgde woning combineert licht, comfort en functionaliteit met een heerlijke sfeer. Denk aan een ruime woonkamer met open haard, vier volwaardige slaapkamers en zonnige voor- én achtertuinen waar je van ’s ochtends vroeg tot in de avond kunt genieten.
Een huis waar je binnenkomt en direct voelt: hier wil je wonen.
Ligging:
De woning ligt in een fijne, kindvriendelijke woonwijk in Nederhorst den Berg. Een plek waar kinderen nog onbekommerd buiten spelen en waar alle dagelijkse voorzieningen verrassend dichtbij zijn. Op loopafstand bevinden zich winkels, basisscholen, kinderopvang en de bibliotheek.
Ook natuurliefhebbers zitten hier helemaal goed. Binnen enkele minuten wandel of fiets je richting de Spiegel- en Blijkpolderplas; een prachtig recreatiegebied met helder zwemwater, strandjes, wandel- en fietspaden én volop watersportmogelijkheden. Daarnaast bereik je binnen enkele minuten de rivier de Vecht, waar je heerlijk kunt varen, wandelen of genieten van het waterrijke landschap.
Daarnaast liggen Ankeveen, Kortenhoef en ’s-Graveland om de hoek voor extra voorzieningen, horeca en natuur. En dankzij de gunstige ligging ten opzichte van de N201, A2 en A27 zijn steden als Amsterdam en Utrecht binnen circa 25 minuten bereikbaar. Ook Hilversum, Bussum en Weesp liggen op korte afstand.
Indeling:
Begane grond:
Via de verzorgde voortuin bereik je de entree van de woning.
Binnenkomst in de hal met meterkast, separaat toilet met fontein en de trapopgang naar de eerste verdieping.
De woonkamer is heerlijk licht en ruim opgezet en voelt direct sfeervol aan dankzij de open haard. Aan de achterzijde zorgen openslaande deuren voor een fijne verbinding met de tuin.
De dichte keuken is praktisch ingericht en voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een 4-pits gaskookplaat, oven, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Vanuit de keuken is eveneens de achtertuin bereikbaar.
De achtertuin ligt op het oosten en is verzorgd aangelegd. Dankzij de achterom én de stenen berging voorzien van elektra is de tuin bovendien zeer praktisch in gebruik.
Eerste verdieping:
Overloop met toegang tot drie slaapkamers.
Aan de achterzijde bevinden zich twee slaapkamers van verschillend formaat, waaronder de royale ouderslaapkamer met vaste kastenwand. De derde slaapkamer ligt aan de voorzijde van de woning.
De badkamer is netjes uitgevoerd en voorzien van een inloopdouche, wastafelmeubel en tweede toilet.
Tweede verdieping:
Ruime voorzolder met dakraam, opstelling van de c.v.-installatie, aansluitingen voor de wasmachine en droger én volop bergruimte.
De vierde slaapkamer is een fijne, volwaardige kamer met dakkapel aan de achterzijde.
Buitenruimte:
Zowel de voor- als achtertuin zijn heerlijk zonnig en verzorgd aangelegd. De voortuin is gunstig gelegen op het westen en vormt een fijne plek om in de middag- en avondzon te zitten. De achtertuin op het oosten biedt juist een heerlijke plek voor de ochtendzon. Dankzij de achterom en de stenen schuur is de tuin bovendien bijzonder praktisch in gebruik.
Bijzonderheden
-Verzorgde gezinswoning gelegen in een autovrije straat;
-Woonoppervlakte circa 106 m²;
-Gelegen in een kindvriendelijke woonomgeving;
-Ruime en lichte woonkamer met open haard;
-Zonnige voortuin op het westen en achtertuin op het oosten;
-Compleet schilderwerk uitgevoerd in mei 2026;
-Vier slaapkamers;
-Nette badkamer;
-Geheel voorzien van dubbel glas;
-Voorzien van vier zonnepanelen;
-Zonwering aanwezig;
-Achterom en stenen schuur met elektra aanwezig.
Advertentie
Kenmerken
Overdracht
- Aangeboden sinds
- Aanvaarding
- In overleg
- Vraagprijs
- € 524.500 kosten koper
- Vraagprijs per m²
- € 4.948
- Bouwjaar
- 1971
- Soort dak
- Zadeldak bedekt met pannen
Oppervlakten en inhoud
- Gebruiksoppervlakten
- Wonen
- 106 m²
- Externe bergruimte
- 7 m²
- Perceel
- 155 m²
- Inhoud
- 364 m³
Indeling
- Aantal kamers
- 5 kamers (4 slaapkamers)
- Aantal badkamers
- 1 badkamer en 1 apart toilet
- Badkamervoorzieningen
- Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel
- Aantal woonlagen
- 3 woonlagen
- Voorzieningen
- Natuurlijke ventilatie en zonnepanelen
Energie
- Energielabel
- C
- Isolatie
- Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
- Verwarming
- Cv-ketel en open haard
- Warm water
- Cv-ketel
- Cv-ketel
- Nefit (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Kadastrale gegevens
- NEDERHORST DEN BERG A 1735
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 135 m²
- Eigendomssituatie
- Volle eigendom
- NEDERHORST DEN BERG A 1902
- Kadastrale kaart
- Oppervlakte
- 20 m²
Populariteit
0x
Bekeken
0x
Bewaard
15-5-2026
Op Funda
Buurt

Horn- en Kuijerpolder
Nederhorst den Berg- Inwoners
- 1.395
- Gezin met kinderen
- 33%
- Gem. vraagprijs / m²
- € 4.700
Ontdek de buurt
Benieuwd naar het woningaanbod, bewoners en lokale makelaars?